Клек и полуовър

27.04.06
23:21

еми какво ще кажете за комбинацията .Клякаш и после правиш полуовър.Понеже ако сте забелязали от клякането най много се задъхванете  , изпълвате гръдния кош и после като се прави полуовър  ще стане много добре .
Кажете мнение

27.04.06
23:37

открихме Америка с пОЛУовъра и клековете  :wink:
виж тук http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=12438&highlight=%EF%F3%EB%EE%E2%FA%F0+%EA%EB%E5%EA

28.04.06
02:01

Според мен не е удачна тази комбинация... и не виждам логика в идеята ти..

28.04.06
09:26

Преди години я правех...Според мен е добра комбинация

28.04.06
10:47

Пуловъра (известен още като полуовър, половер и тн.) според мен си върви чудесно след всяка мускулна група, като завършващо упражнение. Аз го ползвам с гърди за разтягане. Арни го прави с гръб..пробвал съм- супер влиза. След клек пак става. Има хора които си загряват с него. Абе май само с прасец няма смисъл да го комбинираш.  :wink:

28.04.06
12:42

Най-добрата суперсерия в бодибилдинга е клек и пуловър.Много световно известни културисти я препоръчват

28.04.06
13:36

Я ми дай линкове към интервюта/статии в които я препоръчват да се убедя...

28.04.06
19:33

Kao еми в книгата си Арнолд го спомена това ,аз го прочетох и реших да пост-на и да видя мнението на другите.Не написах че сам го прочел понеже да не се наспами темата.
Djoni тази тема е от преди 2-3 месеца , аз гледах назат постове и не видех нищо , може би понеже беше късно може да не съм забелязал
А удачно ли е за го прави ,имайки предвид че сам с таж 3-4 месеца

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1