Френско с дъмбел ?!

protein

08.05.06
19:47

Здрвеите момчета понеже следващия месец почвам програма само за ръце понеже са ми изоставаща група... и има едно упражнение което вобще нямам представа как се прави. Френско с дъмбел ?! Даите ми някакво инфо за това упражнение ако може и снимка мерси!

08.05.06
19:51

http://www.bb-team.org/exercise/000082.php

protein

09.05.06
00:16

Ааа... аз тва го знам но незнаех че то е френско с дъбмел... Мерси много!

11.05.06
20:55

Не е това френско с дъмбел.Прави се както с щанга обаче с два дъмбела в двете ръце.

protein

11.05.06
21:44

Абе и аз знам че на тфа зад врата дето се пуска дъмбела не му се вика френско ама предположих че аз съм некомпетентен. Значи същото като с щанга обаче с дъмбели ?!

TU

11.05.06
23:16

Има френско с един и два дъмбела. С един дъмбел е зад врата, а с два - като с щанга. Тва е

RE

11.05.06
23:39

Я да ви питам вас, като правите с един дъмбел имате ли проблеми с китките.аз имам и  за това не го правя макар , че е мн.добро упражнение.

TU

13.05.06
13:34

[quote author=“realityman”]Я да ви питам вас, като правите с един дъмбел имате ли проблеми с китките.аз имам и  за това не го правя макар , че е мн.добро упражнение.

За сега нямам, то зависи и от формата на дъмбела и как позволява да го хващащ

13.05.06
15:17

[quote author=“Oblivion_”]Не е това френско с дъмбел.Прави се както с щанга обаче с два дъмбела в двете ръце.

Да!

13.05.06
21:59

[quote author=“realityman”]Я да ви питам вас, като правите с един дъмбел имате ли проблеми с китките.аз имам и  за това не го правя макар , че е мн.добро упражнение.

да мна мен ми е правило проблеми с китките, трябва да се внимава как се хваща.  И не се мъчи да го правиш ако имаш болки.

14.05.06
13:06

[quote author=“tpd”][quote author=“realityman”]Я да ви питам вас, като правите с един дъмбел имате ли проблеми с китките.аз имам и  за това не го правя макар , че е мн.добро упражнение.да мна мен ми е правило проблеми с китките, трябва да се внимава как се хваща.  И не се мъчи да го правиш ако имаш болки.

френското с дъмбел се изпълнява с неутрален хват дланите са една срещу друга

15.05.06
10:30

Абе не знам за “френско с дъмбел”, ама френско с права щанга и супиниран(с дланите към пода) хват, направо ми разгонва фамилията. С крива щанга определено е по-удобно, а дъмбел и с неутрален хват ... това трябва да го пробвам, предполагам че е доста добро, но не виждам разлика м-ду него и разгъването на дъмбел зад глава...

15.05.06
22:37

[quote author=“NRG52”]Абе не знам за “френско с дъмбел”, ама френско с права щанга и супиниран(с дланите към пода) хват, направо ми разгонва фамилията. С крива щанга определено е по-удобно, а дъмбел и с неутрален хват ... това трябва да го пробвам, предполагам че е доста добро, но не виждам разлика м-ду него и разгъването на дъмбел зад глава...

ам между другото тва със супириран хват трябва да го пробам сигурно е доста добро

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1