за разширяване на бицепса

15.05.06
13:06

отдавна не съм пускал тема но ето че сега го правя.
Предложете някое упражнение за бицепс,с което ще мога да увелича ширината му.Не знам дали ме разбрахте но който е разбрал и знае може да ми отговори.За бицепс правя 2упр. +още едно в една или 2 серии изпомпващо

InDaHEad

15.05.06
13:10

Да сещам се за какво говориш...за съжаление няма определено упражнение за ширина....иначе и мене ме дразни че като си погледна ръката отпред ми изглежда по-тънка...просто тя ширината ще нарастне с бицепса като цяло,поне така ми казаха доста хора....а от друга страна един път чичо ми ми каза че чуковете с дъмбел разширявали ръката...но не съм сигурен :wink:

15.05.06
13:25

Наблегни на  брахиалиса и не очакваи някакви магии. Аз съм с по дълги краиници и в анфас също ми се губи  но в профил поне си наваксвам  :lol:

emergency_bg

15.05.06
14:32

Като правиш сгъване с прав лост, по-широкият хват ти натоварва вътрешната част на бицепса, а по тесният външната.
Ако сгъваш само с крив лост, може да смениш с прав с широк хват или да ги редуваш. За брахиалиса сгъване с дъмбел с чуков хват.

15.05.06
17:13

[quote author=“x_3_mar”]Наблегни на  брахиалиса и не очакваи някакви магии. Аз съм с по дълги краиници и в анфас също ми се губи  но в профил поне си наваксвам  :lol:

Да ясно ми е това за бранхиалиса(това малко мускулче :evil: ) ама не мога да го натоваря пълноценно.

15.05.06
22:44

[quote author=“ridddick”][quote author=“x_3_mar”]Наблегни на  брахиалиса и не очакваи някакви магии. Аз съм с по дълги краиници и в анфас също ми се губи  но в профил поне си наваксвам  :lol:

Да ясно ми е това за бранхиалиса(това малко мускулче :evil: ) ама не мога да го натоваря пълноценно.

ами на брахиалиса ако искаш да наблегнеш прави със прониран хват
дланите да сочат надолу
абе сгъване на щанга от стоеж само че с обратен хват мисля че ме разбра

InDaHEad

15.05.06
22:51

А сигурни ли сте че ако се набляга на брахиалиса се разширява раката реално...

15.05.06
23:12

[quote author=“InDaHEad”]А сигурни ли сте че ако се набляга на брахиалиса се разширява раката реално...

мисля че предмишницата се разширява и става по-релефна

InDaHEad

15.05.06
23:31

Не бе ква предмишница говоря за брахиалиса и ширината на ръката...предмишницата(поне мойта) си е екстра :)
Просто и при мене съществува тоя проблем че погледната анфас ръката ми изглежда според мене по тънка отколкото е...

16.05.06
11:00

[quote author=“ridddick”][quote author=“x_3_mar”]Наблегни на  брахиалиса и не очакваи някакви магии. Аз съм с по дълги краиници и в анфас също ми се губи  но в профил поне си наваксвам  :lol:

Еми така е  добре дошъл в клуба  :lol: ... Ако  успееш да го развиеш ок , ама ако си с дълги краиници като ти е изпъната ръката все нещо  ще се губи. Хубавото на това е че в стегнато положение ръката изглежда още по голяма, поради натрупването на повече ММ на едно място. Тъи че според мен имаш 2 варианта:
1. да продължиш да тренираш с  акцент върху брахиалиса - да правиш чукови сгъвания, сгъвания с тесен хват, скотово....  или
2. да си тренираш за маса без въобще да те е*е  :)  направи я една огромна изчистена ръка пък тогава брахиалиса никои няма да го забелязва

16.05.06
16:18

[quote author=“x_3_mar”]
Еми така е  добре дошъл в клуба  :lol: ... Ако  успееш да го развиеш ок , ама ако си с дълги краиници като ти е изпъната ръката все нещо  ще се губи. Хубавото на това е че в стегнато положение ръката изглежда още по голяма, поради натрупването на повече ММ на едно място. Тъи че според мен имаш 2 варианта:
1. да продължиш да тренираш с  акцент върху брахиалиса - да правиш чукови сгъвания, сгъвания с тесен хват, скотово....  или
2. да си тренираш за маса без въобще да те е*е  :)  направи я една огромна изчистена ръка пък тогава брахиалиса никои няма да го забелязва

мислиш ли че не работя над въпроса? :) Ще започна да правя и скотово с тесен хват пък ще видим какво ще стане

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1