Кардио - плуване?

Някой да е правил такова кардио?Мисля лятото така да напрая по 15 - 20 мин от шамандура на шамандура.Някой ако е пробвал да пише последици, ефект, умора.

18.05.06
22:12

Това  е много относително,не се знае на кого как му действа.Но само мога да кажа,че плуването е много хубаво нещо.И изразходва доста калории :)

18.05.06
22:17

Плуването е НЕВЕРОЯТНО... и аз минавам на него лятото през ден

20.05.06
00:50

[quote author=“Steve”]Плуването е НЕВЕРОЯТНО... и аз минавам на него лятото през ден

Аз ходя от известно време и е супер.Като изляза от водата целия съм супер набъбнал,най-вече гърдите.И аз мислех да го почна по-често,но тренери и такива работи ми казаха,че ако не съм професионалист 2-3 пъти седмично е перфектно.Повече от това било вредно.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1