Нова програма

27.05.06
22:57

Здравейте !

Тренирах по 4 дневна програма като правих следното:

1.гръб , бицепс
2.рамо, трапец , предмишница
3.крака , корем
4. гърди , трицепс

Стажът ми е вече 8 месеца и от 2 месеца тренирам по тая 4 дневната.Решил съм да минавам на 5 дневна и въпросът ми е така подредени мускулните групи добре ли ще ми се отразят.Висок съм 184, 72 килограма.Това е новата ми която съм измислил.

1.гръб , корем
2.рамо , трапец
3.крака
4.бицепс, трицепс
5.гърди

Чудя се дали няма да стане някое претоварванете от това че правя ръце и след това на другия ден гърди , не съм чак толкова запознат затова питам вас.Гърбът ми е най-изостаналата част и затова я тренирам в понеделник.

27.05.06
23:31

Еми ако държиш на гърдите ги размени с краката и готово. Поне аз мисла че така ще е добре!  :)

27.05.06
23:51

[quote author=“WiNniE_tHePooH”]Еми ако държиш на гърдите ги размени с краката и готово. Поне аз мисла че така ще е добре!  :)

Рамо и след това гърди .... малко пренатоварване на рамото се получава , особенно предното.

28.05.06
00:01

Гръб
гърди
Крака
Рамо
ръце

28.05.06
00:03

Ами друг вариант е гръб - ръце - гърди - крака - рамо! То просто няма как да ги разделиш, за да пазиш рамото шот то се натоварва при доста упражнения!

28.05.06
12:56

Ясно, благодаря за отговорите.

HO

30.05.06
20:37

[quote author=“Barcelona_FC”]Здравейте !

Тренирах по 4 дневна програма като правих следното:

1.гръб , бицепс
2.рамо, трапец , предмишница
3.крака , корем
4. гърди , трицепс

Стажът ми е вече 8 месеца и от 2 месеца тренирам по тая 4 дневната.Решил съм да минавам на 5 дневна и въпросът ми е така подредени мускулните групи добре ли ще ми се отразят.Висок съм 184, 72 килограма.Това е новата ми която съм измислил.

1.гръб , корем
2.рамо , трапец
3.крака
4.бицепс, трицепс
5.гърди

Чудя се дали няма да стане някое претоварванете от това че правя ръце и след това на другия ден гърди , не съм чак толкова запознат затова питам вас.Гърбът ми е най-изостаналата част и затова я тренирам в понеделник.

Стига с тия 100 200 дни програми- 8 месеца  :? - трябват ти 2-3 дни максимум на седмица с почивка 3-6 дни, ама ти си знаеш ;)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1