Дали да спра ?

04.06.06
13:30

Значи взимам протеин,креатин и амино от 30 дни точно и сега ми приваршват .......Да продължа да взимам или да спра за 30 дни и пак да почна ? Как ще е по добре ? 186-187 см  ,77 кг точно, 19 години , гръдна 101 , рака 35 ! Стаж 2 месеца ! Мерси

Пускай си темите където трябва. manson

04.06.06
14:50

[quote author=“KOKOTAISUNA”]Значи взимам протеин,креатин и амино от 30 дни точно и сега ми приваршват .......Да продължа да взимам или да спра за 30 дни и пак да почна ? Как ще е по добре ? 186-187 см  ,77 кг точно, 19 години , гръдна 101 , рака 35 ! Стаж 2 месеца ! Мерси

Първо темата ти не е в правилния раздел.
После ти си почнал с добавките едва след 1 месец чисто трениране(това не го подкрепям).Щом си направил 1 месец креатин е желателно да го прекъснеш, а АК и протеина не виждам защо да ги спираш. Ако искаш да качваш е по-добре да си вземеш гейнер на мястото на протеина

Като направиш 6 месеца тогава ги почвай. Сега си харчиш парите само

05.06.06
01:16

[quote author=“KOKOTAISUNA”]Значи взимам протеин,креатин и амино от 30 дни точно и сега ми приваршват .......Да продължа да взимам или да спра за 30 дни и пак да почна ? Как ще е по добре ? 186-187 см  ,77 кг точно, 19 години , гръдна 101 , рака 35 ! Стаж 2 месеца ! Мерси

Съвет: спирай добавки, научи с еда се храниш качествено и после, ако тренираш сериозно и интензивно, може да се подсилваш с някои определени добавки.

05.06.06
01:20

Попринцип съвета на Христомир е креатина де се взема поне 2 месеца и половина макс и след това почивка най много месец въпреки че е много

05.06.06
22:08

след месец употреба тялото привиква към креатина затова е хубаво да се по4ива около 3-4 седмици апък протеинаго продължавай. оба4е и аз съм на мнението на пи4овете от по-горе 4е за 2 месеца стаж е по хубаво да се храни6 стабилно, а по-късно да да по4не6 добавките

05.06.06
22:27

Спри креатина, вземи си гейнър иначе няма лошо да пиеш добавките, но се научи да се храниш правилно - по - важно е.

07.06.06
02:16

Мерси на всички!

07.06.06
14:04

[quote author=“Nihilist—-”][quote author=“KOKOTAISUNA”]Значи взимам протеин,креатин и амино от 30 дни точно и сега ми приваршват .......Да продължа да взимам или да спра за 30 дни и пак да почна ? Как ще е по добре ? 186-187 см  ,77 кг точно, 19 години , гръдна 101 , рака 35 ! Стаж 2 месеца ! Мерси

след месец употреба тялото привиква към креатина затова е хубаво да се по4ива около 3-4 седмици апък протеинаго продължавай. оба4е и аз съм на мнението на пи4овете от по-горе 4е за 2 месеца стаж е по хубаво да се храни6 стабилно, а по-късно да да по4не6 добавките

Незнам креатина колко превикава и не превиква към тялото , но сега точно го пия 5седмица  и се чувствам наи добре от както съм го почнал , имам повече сила ,  и се чудя дали да не го пия поне 2месеца и да направя почивка месец и пак  ,  все пак Христомир не е от вчера и е доста навътре в нещата за което няма съмнение  ?? какво ще ме посъвъветвате вие ??

Сорри за оффтопика но  не ми се пускаше пак тема за креатина , като сами знаете  е Фуллл с такива ??

07.06.06
20:06

Незнам креатина колко превикава и не превиква към тялото , но сега точно го пия 5седмица  и се чувствам наи добре от както съм го почнал , имам повече сила ,  и се чудя дали да не го пия поне 2месеца и да направя почивка месец и пак  ,  все пак Христомир не е от вчера и е доста навътре в нещата за което няма съмнение  ?? какво ще ме посъвъветвате вие ??

Сорри за оффтопика но  не ми се пускаше пак тема за креатина , като сами знаете  е Фуллл с такива ??

Абсолютно правилно си се насочил.Пии си го 2месеца и да нищо да не те притеснява.

RE

08.06.06
23:16

[quote author=“valksadar”][quote author=“KOKOTAISUNA”]Значи взимам протеин,креатин и амино от 30 дни точно и сега ми приваршват .......Да продължа да взимам или да спра за 30 дни и пак да почна ? Как ще е по добре ? 186-187 см  ,77 кг точно, 19 години , гръдна 101 , рака 35 ! Стаж 2 месеца ! Мерси

Попринцип съвета на Христомир е креатина де се взема поне 2 месеца и половина макс и след това почивка най много месец въпреки че е много

Не гледайте христомир, той си тренира по съвсем други програми за професионалисти и е доста напред с материала.Само ще се объркате .

10.06.06
20:48

съгласен съм с realityman, но все пак всеки сам решава за себе си

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1