Въпрос за една програма?

05.06.06
21:58

Какво ще кажете за тази програма http://www.bb-team.org/training/000160.php от сайта на бб-теам.  :wink:
или
ако може да ми направите друга 4 дневна програма ще сам ви много благодарен.Защото таз нещо не ми харесва много.все пак 10х.  :wink:  :D

05.06.06
22:55

Ами на мен лично ми допада тази програма:
1ден-Гърди
2ден-Гръб
3ден-почивка
4ден-ръце(бицепс,трицепс)
5ден-рамо
Простичка и ефикасна, поне според мен :)

06.06.06
10:17

[quote author=“GrandMasterP”]Ами на мен лично ми допада тази програма:
1ден-Гърди
2ден-Гръб
3ден-почивка
5ден-рамо
Простичка и ефикасна, поне според мен :)

За теб може да е хубава но щом няма тренировка за крака за мен не е  :wink:

06.06.06
10:39

Нищо не ти пречи да ги включиш в някой почивен ден или пък да ги правиш, я с гърди, я с нещо друго. :)
Аз съм на:

1. гърди, рамо /предно средно, горно, долно, диагонално  :P /, корем + мъртва тяга с малка тежест за свикване 1х10

2. ръце - бицепс, трицепс, корем  + мъртва тяга с малка тежест за свикване 1х10

3. гръб - набирания - 50-60, гребане с дъмбел с 20кг, клекове с щанга и евент. м.тяга [трен 3) е 1 път седмично, като нямам дост. време или ме мързи да тренирам 1) или 2)]

И тичане, засега с неуточнена позиция - няколко дни без почивка го правих, ама по-нататъка през ден -> най-вероятно при 2-ри или 3-ти ден. Почивни дни, засега нямам..смятам, че се възстановявам добре.

Ааа и от 3-4 дни към всяка тренировка включвам и навиване на (не се смейте) навиване на  тежест за предмишница.  :)

06.06.06
10:54

kazz

GrandMasterP написа:
Ами на мен лично ми допада тази програма:
1ден-Гърди
2ден-Гръб
3ден-почивка
5ден-рамо
Простичка и ефикасна, поне според мен

За теб може да е хубава но щом няма тренировка за крака за мен не е 

Ами аз краката ги тренирам като карам колело или като играя мач та за това не съм ги включил в програмата  :D

06.06.06
11:11

[quote author=“GrandMasterP”]
Ами аз краката ги тренирам като карам колело или като играя мач та за това не съм ги включил в програмата  :D

страхотна тренировка :lol:  :lol:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1