предмишницата

21.06.06
14:45

Кога(с коя муск. група) и с какво(клещи, дъмпел, гума) си тренирате предмишницата.
Който си знае размерите да ги напише

InDaHEad

21.06.06
14:59

Ами на мене по принцип от малък предмишницата ми е по-голяма.Сега ми е 33см при бицепс 35.5…без да съм я тренирал никога...а преди ми беше по голяма от бицепса хахахаха :lol: ,бях като Попай :D ....иначе си се тренира с щанга или дъмбел се едно е,най добре при гърба да я вкараш,или с ръцете

21.06.06
21:28

наи добре като правиш бицепс след това

21.06.06
21:36

предмишницата аз и както другите мисля че я тренират с дъмбел или с щанга упираш рацете на коляното/колената ако е с щанга и китката на горе на долу (аз лично правя за повече изпъване щангата я пускам до прастите и после издарпвам с прастите и наи накрая с дланта ) другото упр. което правя е с кривиа лост (става и с прав) сякаш караш мотор припомващ нагоре на долу това е от мен :) късмет

DunevmotorSport

21.06.06
22:55

като правиш набирания хем тренираш гърба хем бицепса хем предмишницата  :roll:

21.06.06
23:25

Аз я правя с рамото мисля че там и е мястото.

21.06.06
23:34

Тренирам я сутрин (сега нямам нреме де) сама.
С упражненията  за ПР с щанга, а имам и пръчка с въже дето се навива но рядко го ползвам

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1