Упражнения за бързина и гъвкавост ?

FootballPlayer

29.06.06
16:32

Става въпрос за футболист...  :lol:
Благодаря предварително !!!!

29.06.06
17:01

Ми като си футболист значи ходиш на тренировки, на които тренирате бързината и гъвкавостта си

29.06.06
17:16

Аз съм нинджа, но и на мен ще ми е интересно да разбера нещо по темата.  :wink:

29.06.06
18:20

[quote author=“GrandMasterP”]Ми като си футболист значи ходиш на тренировки, на които тренирате бързината и гъвкавостта си

да...едва ли има много различни неща от тея които праваите на тренировка :wink:  :wink:  :wink:

30.06.06
08:38

Спринтове от различни стартови позиции.Така наречените “совалки”
В залата - полуклек с  50-60 % от максималната тежест. 6-7 серии по 7-8 повторения с максимална интензивност.Бързината , разправят се изграждала до 13 годишнина.След това се набляга на силата, големината на крачката и подържането на скоростта.Футболистите разправят , че имат най- много спринтове с дължина около 20 метра.Трябва да пробваш спринтове основно на тази дължина .Търчане нагоре по баира  с лека тежест, влачене на гуми и т.н.
Стречинга ти е много задължителен , предвид резките движения и опасността от “футболна болест”.Трябва да го правиш абсолютно преди всяка тренировка след загрявката  и в края на тренировката по- задълбочено.Упражнения бол.

FootballPlayer

02.07.06
10:57

Благодаря ви , в момента работя върху физическата подготовка ( Издръжливост )
А от Понеделник до петък започвам да работя за бързината,гъвкавостта и повече с топка.

Още веднъж благодаря на всички.  :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1