Малко помощ за една програма

14.07.06
09:02

Значи изкам 2-3 седмици да наблегна на ръцете и рамета и да тренирам само тях,защото са ми доста изоставащи сравнение с гърба,гърдите и краката...  Стажа ми е към 1 година

Какво ще кажете примерно:
Понеделник-рамо
Вторник-почивка
сряда-ръце
четвъртак-почивка
петак-рамо
събота-почивка
Неделя-ръце
Понеделник-почивка и така

14.07.06
09:39

мисля че няма да можеш да въстановяваш прави си обикновени тренировки

14.07.06
09:39

Ако е за 2-3 седмици няма проблем, но за по - дълго време не е желателно да изключваш останалите мускули.

[quote author=“boxko”]мисля че няма да можеш да въстановяваш прави си обикновени тренировки

Е защо да не може, като тренира само рамене и ръце, които са малки мускули и не изискват много ресурси за възстановяване?

14.07.06
20:15

[quote author=”Петко К”]Ако е за 2-3 седмици няма проблем, но за по - дълго време не е желателно да изключваш останалите мускули.

[quote author=“boxko”]мисля че няма да можеш да въстановяваш прави си обикновени тренировки

Е защо да не може, като тренира само рамене и ръце, които са малки мускули и не изискват много ресурси за възстановяване?

е да но нали ръцете се възтановявали за 48 часа ( това са ти два дена ) а като прави рамо натоварва и трицепса . . .

14.07.06
21:13

[quote author=“DaMp370”][quote author=”Петко К”]Ако е за 2-3 седмици няма проблем, но за по - дълго време не е желателно да изключваш останалите мускули.

е да но нали ръцете се възтановявали за 48 часа ( това са ти два дена ) а като прави рамо натоварва и трицепса . . .

Еми те се събират толкова :twisted: от 6 единия ден до 6 по  другия ден  :roll:точно 3 седмици са и после отивам на море и като се върна си почвам нормално  :roll:

16.07.06
17:43

Някой друг да си изкаже мнението :roll:

16.07.06
18:43

Еми удачна е програмата според мен щом такавата ти е целта ,но гледай да не бъдеш много време на нея.Аз по принци винаги си наблягам на нещо в програмата и така въртя групите и ги слагам в началото на седмицата.

16.07.06
23:29

[quote author=“DaMp370”]е да но нали ръцете се възтановявали за 48 часа ( това са ти два дена ) а като прави рамо натоварва и трицепса . . .

Я им прасни по 20 серии и ще видиш дали ще се въстановят....
Всичко е относително

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1