Схванат мускул на прасеца.

28.06.12
16:37

Значи, преди два дни бях на басейн, но докато плувах ми се схвана мускула на прасеца на левия крак. Около 3-4 минути мускулът на крака ми беше стегнат и болеше. Разтривах го, докато спре. Мускулът се оправи (вече не беше стегнат), но дори и сега продължава да ме боли когато стъпвам. Ако някой може да ми каже какво да направя по въпроса, нека да напише коментар. Благодаря предварително. :)

Темата беше редактирана от valkotooo на 28.06.12 17:52.

28.06.12
23:01

Абсолютно същото ми се случи и на мен миналата седмица(и то не за първи път). Ами мен ме боля 2 дни и ми мина, не съм го пипал въобще.

Toва е нещо съвсем нормално и характерно за плуването.Не виждам защо трябва да има причини за паника.Дори и на най-големите плувци и професионалисти може да им се случи - схващане на мускул.На мен ми се е случвало и на задно бедро и хайде да не говоря каква болка беше...

28.07.12
20:27

Дам,кофти е на мене тоя номер ми се случи миналата година на язовир 2 пъти за 1 ден и единия път щях да се удавя.Иначе,би трябвало само да ти мине

29.07.12
15:37

Яжте храни, в които има калий. Банани например, и би трябвало по-малко да ви се случва. Иначе ще ти мине, не се безпокой.

29.07.12
19:11

Магнезий на таблетки, мултивитамини с минерали и това

31.07.12
10:30

Разширени вени имаш ли? Едва ли,но и това е причина за някои крампи...

apple-placeholderarrowback-arrowbb-hexbb-lettersbeginner-wizardbodyweight-wizardbookmarkGroupcartcheckoutclosecrossdiarydocumentdumbbell-wizardexpert-wizardfacebook-iconfacebookfemale-wizardfemalefootnotesforum-blockforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-new-postforum-recommendforum-subscribeforumgains-wizardgoogle+gym-wizardhabitinstagramleft-arrowlogo-smallloss-wizardmailmaintain-wizardmale-wizardmaleman-placeholdermeasurementsmedium-wizardmessagesmy-bbnewsletterphotosplaceholderpollprofileread-laterreadingright-arrowsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestarstoresubmit-arrowticktop-arrowtwitterTwitterwoman-placeholder1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1