Rhodiola Rosea

Бодибилдър

02.04.13
17:23

Споделете мнение и марки които го предлагат. :)

2-3 пъти съм пил тази родиола, ревюто ми е в профила, както и още едно от по-скоро. Мисля, че у нас е по-популярно като златен корен.

Мнението беше редактирано от Димитър Михайлов на 02.04.13 20:21.

02.04.13
20:45

Ненормалната билка, тя се натрупва доколкото знам, аз я пия на прах, моя дилър ми я доставя :D
За адаптация към силови тренировки според мен е идеална!!!!

Заложи на NOW Foods, проверена е. На запитването NOW ми бяха отговорили, че тяхната е с източник от Сибир. Много е важно билката да е от естествената си среда, защото именно средата е определящият фактор за активните съставки. Лично съм изпил около 5 шишенца родиола на нау и работи много по-добре от насипната на Bulk Powders, с която също имам известен опит.

Мнението беше редактирано от Десимир Петров на 02.04.13 21:42.

02.04.13
23:34

За какъв прием говорим ?

Мнението беше редактирано от Strelok91 на 02.04.13 23:34.

При мен така бяха различните приеми:

- 1 г дневно за 30 дни
- 1 г дневно за 60 дни
- 2 г дневно за 30 дни

03.04.13
23:28

Днес си взех тази на Вемохерб (по принцип най-обичам да плюя родните марки, ала тази конкретно ми допада). Ще я пия 2 х 1400мг дневно за около месец. После мога да пробвам с тази на Бълк-а и ще споделя, ако по-някакъв начин я усетя. Почивам 3-4 дни в месеца, така че подобно нещо трябва да ми е от полза.

Мнението беше редактирано от Strelok91 на 03.04.13 23:29.

Boots to Asses

07.04.13
14:38

Аз също съм пил тази на Now и бях доволен, но реших да пробвам и нещо различно. Взех си родиола на Haya labs и за сега е доста добре. Убеди ме това, че и те като Now имат GMP сертификат, което не е за пренебрегване. Можеш да пробваш и с тях, не мисля, че ще сбъркаш. Поздрави!

donsir

08.04.13
23:49

Аз пък нещо не я усещам тази билка. Може би трябва да я пия в по-големи дози.

казано от Strelok91 на 03.04.13, 23:28:

Днес си взех тази на Вемохерб (по принцип най-обичам да плюя родните марки, ала тази конкретно ми допада). Ще я пия 2 х 1400мг дневно за около месец. После мога да пробвам с тази на Бълк-а и ще споделя, ако по-някакъв начин я усетя. Почивам 3-4 дни в месеца, така че подобно нещо трябва да ми е от полза.

И аз съм за тази на Вемохерб.

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 08.07.16 12:29.

08.07.16
14:35

казано от Ивета Борисова на 08.07.16, 11:40:

казано от Strelok91 на 03.04.13, 23:28:

И аз съм за тази на Вемохерб.

Сигурен съм ;)
Препоръчай ми нещо, с което да се нацепя, искам да съм батка. По възможност да е на Вемохерб.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1