Максимално изчистване

14.04.15
12:53

Здравейте на 15 години съм 60 кг 175 см тренирам бокс от 1година в последно време включвам и малко лостове и тичам доста редовно. Релефен съм но имам още доста мазнини по корема паласките и бедрата . Целя максимално изчистване , ако може да ми помогнете с изготвяне на хранителен режим и някакви упражнения също така и какви добавки е препоръчително да взимам имам впредвид за възтановяване след бокс. Благодаря предварително.

Темата беше редактирана от Огнян Митев на 14.04.15 13:01.

14.04.15
13:31

Модерация: Мнение без връзка с темата!
Непозволено съдържание! Моля, спазвайте правилата на форума!

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 14.04.15 13:32.

Моето мнение, че нямаш нужда от изчистване а от повечко мускулна маса? Все пак 60кг на 175 см си е супер малко... както имаше един лаф - на слаб човек плочките и на пълна жена гърдите не се броят . :)

14.04.15
20:01

Благодаря за мнението :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1