Въглехидрати по време на чистене на мазнини.

14.04.15
21:19

Здравейте и Христос Воскресе,

идва пролетта и е време за чистене за част от нас, обаче винаги съм намирал тази част на годината проблемна. Миналата година пробвах НВД с кардио и имах слаб спад в мускулната маса и за това реших този път да не пренебрегвам въглехидратите. Чета от няколко дена подобно теми на хора, обаче все не намирам отговор или намирам отговори, които просто не разбирам. Висок съм 165 (нисък съм) и тежа към 68 килограма. От информация във форума си направих някаква равносметка, че на ден трябва да приемам 150-180гр. протеин и към 120гр. въглехидрат на ден, като гледам след 17:00 да не приемам никакви и към 50гр. мазнини. 

Няколко човека ми споменаха, че трябвало да “въртя” въглехидратите, което за мен е проблем, защото както повечето хора, имам работа и не мога да отделя толкова време в подбирането на храната до такава степен, че всеки ден да ям различен процент въглехидрат. И другото мнение, което са ми дали е, че трябвало на 3 дни да правя един зареждащ ден с въглехидрат с някакви големи цифри от сорта на 6 грама на килограм телесно тегло. В

Въпроса ми е метода валиден ли е, тъй като тези 6 грама на килограм въглехидрат по време на чистене много ме плашат, или да си се придържам към приема, който споменах в първия параграф?  Пия Бърнър, карнитин, бцаа и протеин.

П.С. - Още един въпрос, за който получавам много различни и смесени отговори: черния хляб- за или против по време на чистене?

15.04.15
00:44

Яж си въглехидратите спокойно. Зареждания като за начало не ти трябват, като стигнеш до застой можеш да ги добавиш. Черния хляб ако искаш го яж, ако искаш недей, няма да ти навреди по никакъв начин.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1