Въпрос ??

30.04.15
21:02

Здравейте пичове искам да ви питам нещо за момче високо 1.85 и с тегло 60-65 кг. на 18 години колко трябва да е размера на ръката за тази възраст и килограми?

казано от Станислав Младенов на 30.04.15, 21:02:

Здравейте пичове искам да ви питам нещо за момче високо 1.85 и с тегло 60-65 кг. на 18 години колко трябва да е размера на ръката за тази възраст и килограми?

50 минимум :D

30.04.15
21:16

Зависи за предмишница ли говориш или за мишница. Щото аз на твоите години бях малко по-лек, но пък съм и по-нисък и ръката ми беше нещо подобно на Попай Морякът - силно издадена предмишница и много гъвкава китка, без бицепси и трицепси - това от чикиите. Та, ако питаш колко трябва да е - трябва да е нещо подобно. Ама те предупреждавам - бях адски опитен на чикии на 18 г.

Мнението беше редактирано от Ivan Vasilev на 30.04.15 21:19.

30.04.15
21:25

30.04.15
21:26

казано от Ivan Vasilev на 30.04.15, 21:16:

Зависи за предмишница ли говориш или за мишница. Щото аз на твоите години бях малко по-лек, но пък съм и по-нисък и ръката ми беше нещо подобно на Попай Морякът - силно издадена предмишница и много гъвкава китка, без бицепси и трицепси - това от чикиите. Та, ако питаш колко трябва да е - трябва да е нещо подобно. Ама те предупреждавам - бях адски опитен на чикии на 18 г.

За бицепса и трицепса имам предвид.

Както казах вече, 50 и отгоре!

30.04.15
21:30

“ТРЯБВА” да е по-малко от предмишницата, щото на твоите години най-важното е да си напред в материала със самозадоволяването и със задоволяването на тийнеджърките - там с подмокрените, два пръста, с обърнатата длан, ако ме разбираш.

01.05.15
15:04

Всички сте много остроумни, но така и никой не му отговори на момчето.  Не че въпросът е зададен конкретно де, но все пак.
Няма такова нещо като “трябва” в размерите на ръката, когато си на 18, 30 или 50 години - размерът на всяка част от тялото е такъв, какъвто е и каквъто си го моделираш. Ако искаш да участваш в състезания по културизъм трябва да е 50 на твоя ръст, но това е невъзможно на твоите килограми. На 1,85 и 65 кила вероятно размера на мишницата ти е под 30, което за някои може да е малко, за други, много, за трети може и нищо да не означава.
Трябва да обясниш какво имаш предвид с този  въпрос, за да получиш ясен и конкретен отговор.
Демек - колко трябва да е обиколката на ръката ти, за да изглеждаш як, за да се явиш на състезание, за да се харесаш на някоя съученичка или просто за да имаш самочувствие. Отговорите са различни, така че конкретизирай въпроса си ;)

07.05.15
00:04

казано от Маданеца на 01.05.15, 15:04:

Всички сте много остроумни, но така и никой не му отговори на момчето.  Не че въпросът е зададен конкретно де, но все пак.
Няма такова нещо като “трябва” в размерите на ръката, когато си на 18, 30 или 50 години - размерът на всяка част от тялото е такъв, какъвто е и каквъто си го моделираш. Ако искаш да участваш в състезания по културизъм трябва да е 50 на твоя ръст, но това е невъзможно на твоите килограми. На 1,85 и 65 кила вероятно размера на мишницата ти е под 30, което за някои може да е малко, за други, много, за трети може и нищо да не означава.
Трябва да обясниш какво имаш предвид с този  въпрос, за да получиш ясен и конкретен отговор.
Демек - колко трябва да е обиколката на ръката ти, за да изглеждаш як, за да се явиш на състезание, за да се харесаш на някоя съученичка или просто за да имаш самочувствие. Отговорите са различни, така че конкретизирай въпроса си ;)

Ами не искам да изглеждам як и да ходя по състезания достатъчно ще ми е ръката да не ми изгледа слаба и да имам самочувствие.

08.05.15
14:50

Според мен по красиво и по респектиращо изглежда мъже със силни рамене врат и крака. Смешно ми е като видя бицепс 45см бедро 45см

Мнението беше редактирано от ХЕКТОР на 08.05.15 14:51.

Kristiqn Svilenov

08.05.15
14:54

10 (по възможност метра)

08.05.15
19:28

Пич, ти така и не разбра май, че какъвто ти е въпроса, такъв и отговор ще получиш? Въпросът ти е тъп. Извинявай, но наистина е ...не, не... мега тъп е! Няма такова нещо като “трябва”! Вероятният въпрос, който предполагам би трябвало да зададеш е:
“Какви мерки се считат за нормални, в общия смисъл, за да изглежда едно тяло красиво и хармонично, за ръст 185 см?”
И отговорът ще е пак много относителен, тъй като по този въпрос съществува едно нещо, дето се нарича антропометрия. Тук има статия по този въпрос. В нета също така можеш да откриеш разни антропометрични таблици. Koгато започвах с фитнеса се интересувах на подобна тематика и бях намерил някакви таблици. Харесах си една, която твърдеше, че за моя ръст 174 см., за да изглеждам добре гръдната ми обиколка трябва да е 115 см., а обиколката на мишницата трябва да е 40 см. Това, обаче е само една таблица. Колко трябва да ти е ръката - никой не може да ти каже, защото никой не знае ти как ще се харесаш и как ще се възприемаш. Виж, ако го правиш, заради другите или заради мацките ще ти кажа най-лесния и пряк път към сърцата им - портфейла. Бодибилдинга и фитнеса ги остави, ако целта ти е тази - те са тръдни начинания, изискващи години на пот, качествено хранене и добра почивка.

10.05.15
21:26

Добре пичове моля за извинение въпроса ми не е удачен разбирам го сега ще може ли да ми препоръчате някоя програма по която да тренирам разполагам с лежанка скрипец машина за бедрено сгъване и разгъване дъмбели и успоредка както вече знаете на 18 години съм 185 висок и 65 кг. имам някакъв опит тренирам доста често но не спазвам програми тренирам когато няма какво да правя абе с 2 думи не се отнасям сериозно но сега съм решил да се стегна и ще се радвам ако някой ми помогне.
Също така искам да ви питам за хранителните добавки понеже съм по слаб мисля да се насоча към гейнърите дори и само мазнини да качвам пак ме устройва просто искам да наедрея да стана по едричък и стабилен към кой продукти да се насоча ще помоля ако може да ми дадете и по някой друг съвет относно това.
Благодаря предварително. :)

10.05.15
22:02

С каквито й работи да разполагаш, гледай да се ориентираш към базовите упражнения.
Неща като клек, лег и тяга освен с щанга, могат да се правят и с дъмбели. Другите упражнения със собствено тегло като набирания, кофички и лицеви е ясно къде и как можеш да ги правиш, за тях материали почти не са нужни.
В сайта има описани много упражнения, разгледай и развихри въображението си.
От гейнери няма смисъл, все едно да си купиш един чувал със захар и оцветители.
Тея пари вместо за гейнер, можеш да ги дадеш за огромно количество ориз и картофи- доста въглехидрат.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1