Cuz I'm T.N.T

Прескочи до:

13.10.20
20:40

Честит рожден ден.
Много ЗДРАВЕ Желая.
П.п. кой е острова?
Как се пътува в условия на пандемия?
Благодаря и приятно празнуване.
Наздраве.

Мнението беше редактирано от Цветан на 13.10.20 20:46.

13.10.20
21:24

Марче, да илядиш.

13.10.20
22:01

Мария, просто си страхотна ❤❤❤
Честита бъди 🤗 Здрава и щастлива 🎂

Вдъхновение неповторимо, честита бъди!
И здрава, и щастлива, и изпълнена & заобиколена с обич, и едни такива розови-жълти-светли-приятни енергии, свежи приятели, постижения, здрави близки и купонджийски емоции. 😁🥳
🍷🥰🍷🥰🍷🥰🍷

Честита да си и все така вдъхновяващо да доближиш и подминеш 50 -те. Бъди щастлива 🎂🎉♥️

13.10.20
23:39

Честит рожден ден :))Живи и здрави да сте цялото семейство!

14.10.20
10:23

Честит Рожден Ден!
От всичко хубаво по много да ти идва и все на големи порции!!!

14.10.20
10:32

ЧРД и от мен! Жива , здрава и все така  енергична и лъчезарна !

14.10.20
10:49

Честит рожден ден! Много здраве и усмивки! :)

14.10.20
10:51

Благодаря ви много, за чудесните пожелания, прекрасни хора!!! Бъдете живи и здрави, всички вие! 🍷🍷🍷

Цветан, островът е Ланзароте.
Пътуването не е проблем.  Летиш с маска и в самолета не се предлага храна, само напитки.  Попълват се документи  с въпроси за ковид и местожителство, 48 часа преди пристигане, а сега вече ще правят и тестове  48 преди тръгване и ако тестваш позитивно, оставаш карантиниран на острова, в същите условия, за които си платил за почивката 😍. Ние ще трябва, обаче да се самоизолираме за 2 седмици като се върнем в Лондон. Не, че се оплаквам де😊
На Канарските острови носенето на маски е задължително на всякъде и Всеки го спазва. Само като влезеш в заведение, след като седнеш на масата, тогава сваляш маската. Един човек, дори и дете не сме видяли по улиците без маски, а е близо 30 градуса. Шезлонгите се пръскат с дезинфектант, след всеки клиент, улиците, масите и столовете също,. Живота си тече и никой не мрънка за нищо 🎈

Мнението беше редактирано от Mara Croft на 14.10.20 10:54.

14.10.20
14:53

Честит рожден ден!!
Пожелавам ти да си здрава, бъди  винаги усмихната и упорита!

24.10.20
23:27

Значи, така бързо минава хубавото време. 🙄 Не че сега не ми е добре с децета, ама лондонското време е покъртително в момента. То и без това не можем да излизаме, та и до залата не мога да ходя, а като изключим раздвижването по плаже предните две седмици, отново не съм тренирала повече от месец.
Иначе на Ланзароте втората седмица си намерих една скала на плажа, удобна за набиране. Понеже много ми издираше и ръбеше на ръцете, правех единички, през десетина секунди. После малко ръкомахания, напади и степ ъпи с две бутилки вода на плажа и много плуване в океана и басейните. Абе занимавах се малко, колкото да не кажа, че само ядох и пих. 😁Иначе мисля, че изядох на закуски, около кило бекон 😆👌🍷

Днес, първо раздвижване у дома. Направо ме е срам  да си запиша тренировъчните тежести, то направо ме е срам да си запиша тренировката хаха, а очаквам треска по цялото си тяло утре 😅
В понеделник започвам с тяга и гледам напред. 🍷
И нещо не разбирам, как Харката- на 52, не тренира и веднъж на 6 месеца, а изглежда сякаш е в залата поне три пъти в седмицата???!!! 🙄💌

Мнението беше редактирано от Mara Croft на 25.10.20 14:56.

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1