Ново начало.

Темата е заключена.
Прескочи до:
Lucy

24.03.16
19:51

24.03 | Четвъртък

08:30 Закуска: мъфин, 2 фурми
12:00 Обяд: 50г пълн. хляб, 50г пилешко, 45г сирене, 300г печена тиква без захар, 1с.л мед, 1 фурма, ок. 50г соленки
19:00 Вечеря: 300г тиква, 400г кисело мляко 2%

~1350 калории  Б: 63 | М: 43 | В: 183

Днес отново е ден без тренировка. За съжаление с тази втора смяна в училище не ми остава никакво време, въпреки че не е искам да се оправдавам. Също така ме е хванал някакъв грип и цял ден ме боли гърлото. А това ужасно време и липсата на тренировки вече 3-ти пореден ден леко ме депресират.
Днес имах и някакво чувство, че ще преям, както преди се случваше. На обяд изядох 10 000 неща и някак си като по чудо се спрях да не изям едно парче баклава, защото естествено още не е изядена. Вместо това явно реших, че соленките са по-малкото зло.
Както и да е, наистина ще се постарая утре да намеря време за тренировка и да не изпадам в такива негативни размисли. (F)

Мнението беше редактирано от Lucy на 24.03.16 19:52.

Lucy

25.03.16
10:54

25.03 | Петък

07:00 Закуска: мъфин (30г овесени ядки, 10г брашно от лимец, 1 яйце, 5с.л пр.мляко, 15г сирене, 10г кашкавал), 20г орехи, 2 фурми
09:30 Тренировка: (muscle)

10:30 2 кивита - ок.350г

До тук: ~700 калории  Б:22 | М: 31 | В: 95

По-късно ще впиша вечерята и обяда. Просто исках да споделя, че най-накрая си направих тренировката и съм много щастлива. :D
Не бях я правила досега и, въпреки че ми изглеждаше лесна, се изморих доста. Накрая имах малък проблем с това упражнение. Всеки път щом сменях крака първият някак си се схващаше и трябваше да си почивам 1-2 секунди.
П.П Днес пробвах солен мъфин и стана супееер. По-вкусен от всяка мазна баница!! (blush)

Страхотна тренировка , и аз ще я пробвам скоро :)

Lucy

25.03.16
20:10

Така е, беше много приятна. :) А и ми дойде добре малко разнообразие, тъй като бях започнала да правя едни и същи неща  от известно време.

12:30 Обяд: 35г елда, 25г киноа (сурово измерени), 55г сирене, 1 фурма
19:20 Вечеря: 120г риба тон от консерва, 85г пълн.хляб, 4 царевични питки - ок. 35г

~1444 калории Б:72 | М: 54 | В: 192

Днес , въпреки лошото време беше приятен ден. (rain)
Преди малко си купих овесени трици, понеже намерих една рецепта за баница с овесени трици. Реших да експериментирам малко, макар че никога не съм ги пробвала и не знам дали ще ми харесат. Все нещо трябва да излезе де. Отсега нямам търпение. :D Много ме вдъхновиха тези мъфини. :P

Lucy

26.03.16
19:58

26.03 | Събота

07:15 Закуска: мъфин като вчера, 3 фурми
13:30 Обяд: 60г овесени ядки с 60г сирене, 3 фурми, 100г печена тиква
17:00 1 ябълка
19:00 Вечеря: зелена салата, ок. 100г от баницата, 130г пилешко филе на скара

~1420 калории  Б: 86 | М: 48 | В: 178

Днес съм със страшна мускулна треска след вчерашната тренировка. Не знам и аз защо, тъй като не беше много по-различна а днес едва се движа. Явно досега не съм правила нищо. :D Искаше ми се да направя кардио, но не ми беше възможно, та сигурно утре ще опитам, ако съм по-добре.
Съботата си бях решила да ми е ден за чийт, но някак си не бях в такова настроение (за щастие). (blush) А и си направих “баницата” и стана изненадващо вкусна, даже родителите ми я харесаха, въпреки че ми се подиграваха докато я правех. Та, вместо да ям пържени картофки и риба с тях, предпочетох по здравословната вечеря. :D  
Ако някой се интересува, това е рецептата. Горещо препоръчвам да опитате, защото е страхотна. Аз малко я промених като сложих 130г сирене, за да не е твърде солена, и сложих малко маслини и спанак.

Lucy

27.03.16
18:29

27.03 | Неделя

08:15 Закуска: парче от баницата от вчера, 3 фурми, кроасан с шоколад, 150мл прясно мляко, 3 бисквити
12:30 Обяд: малко пържени картофки и риба (ок.150г), 6 фурми
17:30 Вечеря: киви, банан, ябълка

Не съм смятала калории. Много са си. Тренировка няма. Водата - малко, сигурно около 1-1,5л. Движение - почти никакво. Мускулната ми треска намаля значително, но за сметка на това всичко ме боли, заради настинката. Също така, може би от лекарствата цял ден ми се спи.  Общо взето не беше от най-ползотворните дни.:D За храната не се ядосвам, понеже си го бях планирала, а и мноого ми се ядеше нещо сладко, различно от плодове и фурми. Не бях яла кроасани от поне 2 години, а много ги обичам. (h) Интересно ми е само как обикновено когато хората са болни нямат апетит, а моят никога не изчезва.

За малко да забравя, тази сутрин преди да погълна цялата тази храна, се премерих и кантарът показа с 1кг по-малко. Малко ми е чудно, понеже от около 1000ккал вече съм увеличила на 1300-1400, но явно това, че се пазя от вредни храни през седмицата е дало резултат. :P

Също, искам да добавя, че от както имам този дневник почти не съм имала преяждане (говоря за неконтролируемото ми хранене, което ми беше станало навик, а не за горното, за което не съжалявам, всъщност). Не искам да се хваля, защото нищо не се знае, но вече някак си съм забравила какво ми беше преди. Чувствам се освободена от това, което ме мъчеше. Силно се надявам да не се връщам към този период и мога със сигурност да кажа, че всичко досега се дължи на дневника и на мотивацията, която ми дават хората тук. :)

Lucy

28.03.16
21:10

28.03 | Понеделник

08:00 Закуска:  120г от баницата от трици, 1/2с.л мед, 100г печена тиква
09:00 Тренировка
10:00 ябълка
11:45 Обяд: 85г пълн. хляб Бонус, 60г сирене, 100г домашна лютеница, 3 фурми
20:00 Вечеря: 60г обезмаслена извара, 100г пилешко филе на скара, ок. 25 малки маслини

~1160 калории  Б: 72 | М: 45 | В: 129

Тренировка:

Strength - 8 Reps Each x2 Each in an ABAB Format x8кг
Deadlifts
Ski Squats

Side Lunges
Squats

Long Lunges
Sumo Squats

HIIT - 20 On, 10 Off x3 Each
Curtsy Jump Repeater
Mt Top Squats

Burpee Hold
Jumping Lunge Splits

Knee Downs
3 Pulse Squat Jumps

Wide Squat Ski Squat Combo
Slow-Mo Burpee

Pilates Burnout - 40 Seconds each, with 10 seconds rest in between each
Kneeling Leg Raises + Pulse
Hamstring Curls
Bow Taps
Elbow Tap Lifts
Bridge

Днес преброих калориите чак след като вечерях и разбрах, че са малко. Но не можах и да ям повече, защото имам страшни болки в корема още от снощи. Това е някакво чудо да ям без да броя и да не превиша лимита. :D
Правих същата тренировка като в петък и се надявам този път да нямам мускулна треска. Реших и да започна да пиша самите упражнения, за да става по-ясно, вместо да поствам само клипчетата.

29.03.16
08:18

С програма ли си броиш калориите?

Lucy

29.03.16
09:04

Броя ги тук, защото обикновено намирам точно продуктите, които използвам и ми е по-удобно. :)

Lucy

29.03.16
20:06

29.03 | Вторник

08:30 Закуска:  мъфин(20г сирене, 1 яйце, 30г овесени ядки, 50мл пр.мляко), 50г извара, 3 фурми
12:15 Обяд: 95г пълн. хляб Бонус, 220г извара, 120г домашна лютеница, 4 фурми, 1/2с.л мед
19:00 Вечеря: 400г кисело мляко 2%

~1450 калории  Б: 80 | М: 52 | В: 153

Днес направо се олях с тези фурми, просто нещо ме тласкаше към довършване на кутията. :D
Правих и някакви упражнения за ръце - бицепсово сгъване, лицеви опори с колена на земята (не знам как точно се наричат), chest press dumbbell (не знам как е на български) и още едно, което не намерих точно, но е като  това, само че с двете ръце. Май това беше. Извинявам се, но изобщо не знам как се наричат повечето от упражнения за ръце, тъй като хич не ги обичам. :D Честно казано мразех деня за ръце когато ходех на фитнес, защото ми беше много трудно, което ясно си личи в момента.
Всички по 20 повторения, 2 серии, с дъмбели 4кг. Тежки са ми, но нямам други.
Междувременно настинката ми се влошава все повече и мисля утре да пропусна училище, ще видим.

30.03.16
10:22

И аз и фурмите имаме специална връзка :D - направо не ги купувам вече ...подобни удоволствия са ми и фъстъците и фъстъченота масло (inlove) - любов и чудо имаме с тях :D, но сега навлизам в период на “чистене” и започнах да ги избягвам здраво..... , та разбирам те напълно (blush)

Lucy

30.03.16
10:50

Аз тази специална връзка я имам най-вече с фурмите и обикновените бисквити. (tmi)
Вторите съм забранила да се купуват вкъщи :D, но фурмите останаха единственото ми сладко изкушение. (h)

30.03.16
11:04

:D Фурмите определено са по-добрия вариант от бисквитите :P - само чети на опаковката да не са набухани със захар и си хапвай спокойно, но с мярка,  нали (wasntme) :P

Lucy

30.03.16
19:09

30.03 | Сряда

08:00 Закуска: палачинки (2 яйца, 25г трици, 25г ц. брашно, 10г овес.ядки, 50мл пр. мляко, какао, канела, сода), 15г сирене, 30г мед, 20г орехи
12:00 Обяд: зелена салата, 95г пълн. хляб Бонус, 250г извара, дооста маслини - може би около 20+, 3 фурми
18:00 Кардио
18:30 Вечеря: 400г кисело мляко 2%

~1450 калории  Б: 82 | М: 57 | В: 155

Кардиото: 4х20сек., 10сек. почивка
Jump Squats
Jumping Jacks
4 Butt Kickers + 2 Jack Steps
Ski Squat Jacks
Twisted High Knees
Fly Jacks
4 Butt Kickers + 2 Jack Steps
Up And Out Jacks

Снощи по някаква случайност си легнах в 9 и 30 и сутринта в 7 вече бях будна. И какво да правя - палачинки, или по-точно опити. :D Правих каквото правих и накрая се получиха 6 малки палачинки, сравнително вкусни. Реших уж да изям половината, а другото на обяд, обаче каквато съм лакомия ги изядох всички. :D Както и да е, другият път ще направя половин доза. Освен това, ми се струва, че имам някакъв проблем с маслините. По принцип не ги обичам много, защото са солени, но сега са купени някакви съвсем безвкусни и направо ги обожавам. (inlove) Май трябва освен на фурмите, да въведа граница и на маслините.
Също мога да се похваля с много лоша мускулна треска на ръцете. Но се надявам следващият път да няма.
Между другото, се чудя дали можете да ми дадете някакви идеи какво да си направя със спанак. В момента имам мноого. И не, че имам проблем с вкуса му на салата, просто ми омръзна и искам да си го сготвя на нещо. (wasntme)

30.03.16
19:19

казано от Lucy на 30.03.16, 19:09:

Между другото, се чудя дали можете да ми дадете някакви идеи какво да си направя със спанак. В момента имам мноого. И не, че имам проблем с вкуса му на салата, просто ми омръзна и искам да си го сготвя на нещо. (wasntme)

Предложение! Спаначена супа. Бухаш яко спанак, подправки, каквито искаш, малко зехтин или масло, вода. Вариш го докато омекне и застройваш с яйце и кисело мляко. Може и други зеленчуци да сложиш - моркови например.

Мнението беше редактирано от Елена на 30.03.16 19:20.

30.03.16
19:32

Бъркани яйца със спанак и сирене (inlove) Задушаваш спанака в масло, слагаш разбитите яйца и натрошено сирене и бъркаш докато станат яйцата. Супер просто, но много вкусно!
Можеш и спаначен омлет, спаначени мъфини, нарязан на ситно спанак с кис.мляко и извара, сол и зехтин (нещо като разядка)
Дерзай! ;)

Lucy

31.03.16
20:49

31.03 | Четвъртък

07:30 Закуска: палачинка от 2 яйца, 20г овесени ядки, 25г мед, 20г орехи
12:00 Обяд: зелена салата, 95г пълн. хляб Бонус, 270г извара, 3 фурми, около 100-150г от сладкиша с 15г мед
18:00 3 бисквити Изгрев (любимите (h))
20:00 Вечеря: 1 банан

~1420 калории Б: 75 | М: 45 | В: 180

Хич не ми харесва храненето днес, но не знам какво ми стана. Като цяло, денят ми започна страхотно, бях на вълна готвене :D и после всичко рухна. Някак си целия следобед съм в ужасно настроение, но не е свързано с храната и тези неща (като за първи път). Както и да е, надявам се утре, с началото на новия месец, всичко да се оправи.
Та, както в последно време станах в 6 часа сутринта и се чудех какво да правя. Накрая реших да експериментирам с нещо и се получи, нещо сравнително вкусно. Но никой освен мен не би го нарекъл сладкиш със сигурност. :D
3 яйца, 125г трици, 125г ц. брашно,  200мл пр. мляко, 6 фурми (смлени с малко вода), 2с.л зехтин, какао, канела, 1ч.л сода и 1/2ч.л лим. киселина -> другият път бих сложила повече мазнина и фурми или мед. Но все пак и така ще си го изям, намазан с мед. Изчислих, че в 100г има около 240ккал. Наистина си нямам достатъчно работа.

Между другото, благодаря за идеите. Ще пробвам супата тези дни като имам повече време, иначе яйца съм си правила така, но ги бях забравила. :D

Мнението беше редактирано от Lucy на 31.03.16 21:04.

Lucy

01.04.16
20:01

01.04 | Петък

07:30 Закуска: ок. 300мл пр. мляко, 230г от сладкиша от вчера, 55г извара, 2 фурми, 15г мед
12:15 Обяд: 400г кисело мляко 2%
19:00 Вечеря: зелена салата, консерва риба тон, ок.20 маслини :D, 1 фурма

~1500 калории Б: 90 | М: 63 | В: 158

След вчера и днес съм сигурна, че в събота и неделя няма да има чийт. Както и да е, днес като първи ден с МЦ си го опрощавам. Пък и ми се изясни от какво бяха тия депресарски мисли от вчера. :D
Та, исках да споделя, че днес говорих с учителя ми по физическо, който се предполага, че е запознат по въпросите с храненето, понеже си има фитнес и прави програми. Ии го питах по въпроса за reverse diet и как точно трябва да стане това. Бях чела, че трябва доста бавно да увеличавам калориите в продължение на месеци, а той ме шокира днес. Обясни ми, че за да свалям трябва всеки ден да увеличавам с ок. 100ккал в продължение на 2-3-4 дни и след тях да мина на ок. 1000ккал за 2-3 до 8 дни. И това се повтаря.
И така, сега съм малко объркана. Ще се радвам ако някой ми разясни какво точно да правя, защото почти никакви резултати не виждам.  :)

Мнението беше редактирано от Lucy на 01.04.16 20:19.

Lucy

02.04.16
16:43

Днес се случи това, от което най-много се страхувах - преядох отново. Знам, че не е голяма работа, като се има предвид, че преди се случваше всеки ден, но в момента ми е много криво. Исках деня ми да си мине добре, правих си спаначена супа, приготвих си риба за вечеря и преди малко всичко отиде на вятъра. Поддадох се на парче торта и последвалите 4 курабии, 1 бонбон, 3 фурми и 150г от сладкиша, който си правих. Бях предвидила след малко да имам и тренировка, а сега не знам има ли смисъл да я правя. Реших, че е по-добре да не вечерям. Всичко вървеше твърде добре и явно си бях въобразила, че проблемът ми е останал в миналото. Не съм броила и калории, защото сигурно са над 2000 и нямам желание да виждам точната цифра.
Въпреки всичко не се предавам. Утре ще намаля максимално въглехидратите (надявам се) и ще продължавам да се боря.

02.04.16
18:09

По-скороо ако отидеш да тренираш ще се почувстваш по-добре ;) Освен ако си решила да пропуснеш, заради някакъв дискомфорт...

Lucy

02.04.16
20:01

Така е! Малко след като го написах и аз осъзнах, че няма полза от самосъжаление и мрънкане (не, че това целях, но така изглежда). Към 6 часа си направих тренировката и преди малко ядох 130г скумрия във фолио на скара с 1 филийка Бонус баланс. Мисля в следващите няколко дни да огранича въглехидратите и да не броя калории, защото чувствам, че това много ме натоварва и всеки 50-100 излишни калории ме карат да се чувствам зле. Ако не издържа на това да не знам колко ям сигурно пак ще започна, ще реша впоследствие.

Strength - 12 Reps Each x2 Each in an ABAB Format -> 8kg
Single Leg Deadlift
Ski Squats

Pulse Lunges
Squats

Long Lunges
Sumo Squats

Bridge - 25, 30 reps -> 4kg

HIIT - 20 On, 10 Off x3 Each
Curtsy Jump Repeater
Jump Squats

Burpee Hold
Jumping Lunge Splits

Knee Downs
3 Pulse Squat Jumps

Wide Squat Ski Squat Combo
Burpee

Pilates Burnout - 40 Seconds each, with 10 seconds rest in between each
Kneeling Leg Raises + Pulse
Hamstring Curls
Bow Taps
Elbow Tap Lifts
Bridge

Cool Down & Stretch

FitnessBlender пишат, че тренировката изгаря 408-765ккал. 400ккал ми се виждат много, но се надявам, че поне 300 има.

Lucy

03.04.16
19:40

03.04 | Неделя

08:45 2 бъркани яйца, 3 фил. хляб Бонус, 250г тиква
12:00 250г варен бял боб, 60г извара, 30г сирене, 250г тиква, 3 фурми
17:00 Тренировка
18:00 250г спаначена супа с 20г сирене, 200г печена скумрия, 3 фил. хляб, 1 кроасан, 1 Тwix,  3 бонбона,  2 курабии

Тренировка:
Chest Fly 2х4кг
Bent Over Fly 2х2кг
Ventral Raise 2х2кг
Dumbbell Pullover Palms In 4кг
Kneeling Tricep Kick Back 2кг
Hammer Curl 2х4кг

Chest Press 2х4кг
Dumbbell Wide Row L&R 2х2кг
Shoulder Press 2х2кг
Dumbbell Pullover Palms Up 4кг
Overhead Tricep Extension L&R 2кг
Bicep Curl 2х4кг

Close Chest Press 2х4кг
Dumbbell Close Row L&R 2х2кг
Lateral Raise Palm Down Overhead Tricep Extension L&R 2х2кг
Side Pullover L&R 2х2кг
Tricep Dip
Overhand Curl 2х2кг

Пак се изложих с храната. Тъпо ми е, естествено и нямам какво да кажа. Ядох доста хляб, но видях, че утре му изтича срокът и ще трябва да го изхвърля, защото никой вкъщи няма да го яде. И да, не хлябът е проблема. (headbang)
Между другото супата ми от спанак е станала супер. Ще ми се с нея да преяждам така. :D
Лека вечер и дано утре е по-хубав ден.

Мнението беше редактирано от Lucy на 03.04.16 19:40.

Lucy

04.04.16
13:10

04.04 | Понеделник

08:45 110г извара, 25г сирене, 3 фил. хляб Бонус, 250г тиква, 1 фурма
11:30 Тренировка
12:30 1 ч.ч домашно пр. мляко, ок. 350г спаначена супа, 35г сирене

Тренировка:
3х20 качване на стол на един крак по отделно -> 8кг
3х10 български клек -> 4кг

20 On, 10 Off x3 Each
Jumping Jacks
High Knees
4 Butt Kickers + 2 Jack Steps
Knee Downs
Jumping Jacks
4 Butt Kickers + 2 Jack Steps
Jump Squats
Burpees

Засега всичко върви добре. За довечера съм предвидила риба, но разбрах, че ще се прави лучник и имам лошо предчувствие. (sweat) Ще се постарая да не ям, може би ще е по-добре да не стоя в кухнята. :D За всеки случай, сладкото ми в ЗАБРАНЕНО днес!

Мнението беше редактирано от Lucy на 04.04.16 13:11.

Lucy

04.04.16
19:20

13:30 ябълка
16:00 тиквени семки - ок. 30
17:30 Скачане на въже -> 5х3мин., 1,5мин. почивка (15мин. общо)
18:30 голяма купа зелена салата, 80г печена скумрия, 30г сирене

Сетих се днес как преди повече 1 година, когато започвах с отслабването, скачах на въже всеки ден по 30-40мин. После не знам какво стана и спрях. Та, не съм забравила как се скача. :D Не се изморих много, но определено си усещам прасците сега. Може пак да пробвам.
Иначе, готов е лучникът. Даже помагах да се направи, но твърдо съм решила да не ям. Засега удържах, ще видим утре. :D

Между другото, не издържах и си преброих калориите. (dull)
общо: 1265
В: 120 | М: 57 | П: 72

Lucy

05.04.16
19:15

05.04 | Вторник

06:30 мъфин (30г ов.ядки, 5с.л пр. мляко, 1 яйца, 30г сирене), 1 фурма
13:30 супа от спанак с 30г сирене, 60г извара, 20г кашкавал, 2 фурми
17:00 малини, 1/2 ябълка
18:30 зелена салата, 35г сирене, 100г извара, 450г печена тиква, немалко парче лучник, 5 фурми

Ужас просто! Отново съм разочарована от себе си. 4-ти ден преяждане. Пак се отчайвам. Всичко от преди се повтаря. Опитах се да повърна и не можах. Искам да се гръмна просто. Нямам какво повече да коментирам. Извинявам се за негативизма, просто не знам какво да правя.

Lucy

06.04.16
20:27

06.04 | Сряда

06:30 50г пълн. овесени ядки, 200г домашно пр. мляко, 20г орехи
12:00 150г обезмаслена извара, 35г сирене, 35г кашкавал, 3 фил. пълн. хляб, 20 фурми
18:00 Тренировка
19:15 100г извара, 450г печена тиква, 1 фил. хляб

Тренировка: (8кг)
Bulgarian Squat
Signal Leg Dead Lift
Alternating Step Ups
Stand Ups/Assisted Pistol/Pistol Squat
Alternating Single Leg Deadlifts
Squat + Reverse Lunge
Deadlifts
3 Pulse Jump Squats
(общо 40 мин.)

HIIT - 20 On, 10 Off x3 Each
Curtsy Jump Repeater
Jump Squats
Burpee Hold
Jumping Lunge Splits
Knee Downs
3 Pulse Squat Jumps
Wide Squat Ski Squat Combo
Slow-Mo Burpee
Jumping Jacks
High Knees
(общо 20 мин.)

Днес освен излагацията с фурмите всичко мина добре, въпреки че пак много се разстроих. Утре е нов ден и се надявам това да не се случи. Все пак изядох фурмите и няма с какво друго да преяждам. 
Доста се постарах за тренировката, за да компенсирам за фурмите. Правих някакви random упражнения в силовата част и не са само това, което е описано, не знам и по колко повторения, абе много объркано стана, но в крайна сметка се изморих много. Даже в момента съм леко гладна, но няма да ям, че калориите сигурно са над 2000.
И като цяло, след толкова психическо натоварване последните дни, реших, че наистина това трябва да спре.

Мнението беше редактирано от Lucy на 06.04.16 21:29.

06.04.16
20:44

Люси, направих си труда да ти сметна калориите от храната днес и по най-груби сметки са не повече от 1400-1500 ккал, така че въобще не се ядосвай толкова :) Като гледам и каква хубава тренировка си си спретнала пък още по-малко трябва да мислиш за 20те фурми.
Главата горе (hug)

Lucy

06.04.16
21:28

Много ти благодаря за подкрепата! :) (hug)

Lucy

07.04.16
19:26

07.04 | Четвъртък

06:30 200мл домашно пр. мляко с 1с.л чиа, палачинка от 2 яйца с 20г трици и 20г сирене
11:00 400г кисело мляко 2%
14:00 2 големи купички супа от спанак (съдържа спанак, вода, подправки), 55г обезмаслена извара, 40г сирене, , 1 фил. пълн. хляб, 250г печена тиква
18:30 зелена салата, 150г консерва риба тон, 200г печена тиква, 2 фил. хляб, 35г кашкавал

Не издържах и преброих калориите днес (не съм включила супата).
1246 В: 102 / М: 64 / Б:103

Без тренировка, но имам лека мускулна треска от вчера. Пак ми се струва, че ядох много, но калориите са нормални. Предполагам, че ми се струва така заради тиквата, защото ям в големи количества, но много обичам, а и доколкото знам е доста нискокалорична.
Бях си поръчала едни дънки с по-висока талия и днес дойдоха. Като се погледнах в профил ми призля - изглеждам като бременна. :D Виждам вече, че коремът ми се е увеличил малко, след последните дни, но предполагам, че изглежда така и от модела на дънките. Ще работя по въпроса. :@

Мнението беше редактирано от Lucy на 07.04.16 19:37.

Lucy

08.04.16
18:22

08.04 | Петък

06:30 250мл домашно пр. мляко с 1с.л чиа, 25г трици, 25г овесени ядки, 35г кашкавал
13:00 50г сирене, 2 фил. пълн. хляб, 350-400г печена тиква, 200мл пр. мляко
16:30 450г тиква, 35г кашкавал, 5-6 тиквени семки
18:30 3 бъркани яйца, 50г сирене

С тази тиква направо прекалих вече! (tmi)
Ще броя пак калориите, че иначе ми е притеснено. :D
1364 В: 131 / М: 74 / Б: 80

Нямам тренировка отново, но планирам довечера около 30мин. кардио. По-късно ще допълня.
Иначе храна е горе долу добре - 2-ри ден без преяждане, което е добре, въпреки че калориите не са малко.

Lucy

09.04.16
19:28

09.04 | Събота

08:30 2фил. хляб, 120г  обезмаслена извара, ок. 20г мед, 20г орехи
12:00 3фил. хляб, 30г сирене, 40г кашкавал, 120г извара, 2 малки курабийки
16:30 1 банан, 1 ябълка
18:00 200г кисело мляко 2%, 200г тиква, 140г извара

1409 В: 158 / М: 52 / Б: 84

След малко ще бъде изправена пред огромно предизвикателство. Трябва да изпържа картофки за родителите ми и да не ги докосна.  Иначе днес най-после си взех любимата извара. И хляб с L-карнитин. Съмнява ме малко, но е много вкусен, като за хляб.
Иначе отново никаква тренировка, не знам защо, май ме домързя просто (много зле звучи това . Утре сигурно съвсем няма да намеря време, защото няма да съм си вкъщи.
Днес се замислих, че има много малко време до бала и се съмнявам да постигна нещо така. Може би трябва да започна с НВД за по-бързи резултати.

Мнението беше редактирано от Lucy на 10.04.16 20:51.

Lucy

10.04.16
20:49

10.04 | Неделя

08:30 мъфин (60г oбезмаслена извара, 15г сирене, 1яйце, 20г трици, 15г овес. ядки, 25г пр. мляко), 20г орехи, 50г домашно кисело мляко
14:00 2фил. хляб, 15г сирене, 100г извара, 1/2 катма със сирене
17:00 другата половина (tmi)
18:00 50г извара, 1/2 краставица

735 В: 59 / М: 37 / Б: 50

Първо искам да кажа, че снощи устоях и не си взех и един картоф. :D
Днес ходих да си взема балната рокля и като се видях, всъщност се харесах, дори и да не съм отслабнала. Даже след това обикалях по магазините за друга рокля и почти навсякъде ми казваха, че съм си много слаба. Поуспокоих се и си мисля, че дори и да не сваля последните 3-4 килограма, пак съм си добре. Все пак най-важното е човек да се чувства добре в тялото си и да се приема такъв какъвто е. (sun)
Калориите съм ги броила без катмата, понеже няма как и нея да сметна, но не беше малка и имаше около 30г сирене. Предполагам, че не съм ги надвишила твърде много, пък и днес ми се върза поне 5 часа ходене.
И така хубав ден си беше, въпреки че съм страшно изморена и мисля да си легна по-рано.

Мнението беше редактирано от Lucy на 10.04.16 20:56.

Lucy

11.04.16
20:30

11.04 | Понеделник

08:30 мъфин като вчера, 20г орехи
11:45 3фил. хляб, 25г сирене, 120г извара, 25г мед, 20г кашкавал
19:45 3 бъркани яйца, 1/2 краставица, ?г бисквитена торта

1260 В: 94 / М: 67 / Б: 77

Изложих се с тази торта и бързам да си впиша, че да не ми тежи толкова на съвестта. :D Точно си бях оправила храненето, ама какво да правя като се прибирам и я гледам на масата. (headbang) :D
Иначе калориите са без тортата, а с нея сигурно надминават 2000ккал. (dull)
Тренировка отнооово нямаше, вече ми е много тъпо само това да пиша. Утре ще трябва да намеря време.
П.П Вчера пропуснах, но искам да кажа, че тези мъфини от вчера и от днес са убиец. Все едно си ям домашна баница. :D

Lucy

12.04.16
20:26

12.04 | Вторник

09:00 2фил. пълн. хляб, 40г сирене, 30г кашкавал
11:45 140г пилешко печено месо
19:30 130г извара, 30г сирене, 1 фил. и половина хляб, 5 пържени картофчета :D

977 В: 55 / М: 44 / Б: 85

Малко неосъзнато днес намалих въглехидратите. Преброих калориите чак като се прибрах и видях, че всъщност не са много. Забелязвам, че ако не ги броя през деня ям по-малко. :D Дали това не е знак, че трябва да спра? Отговорът е, че и да искам, не съм в състояние да го направя.
Все пак добре се получи, тъй като не намерих време за тренировка и както се очертава и утре няма да стане. Да си в 12 клас не е лесно. :D
Като цяло денят беше много слънчев и изпълнен с приятни емоции.  (sun)

Мнението беше редактирано от Lucy на 12.04.16 20:26.

12.04.16
20:48

казано от Lucy на 12.04.16, 20:26:

12.04 | Вторник

977 В: 55 / М: 44 / Б: 85

Малко неосъзнато днес намалих въглехидратите. Преброих калориите чак като се прибрах и видях, че всъщност не са много. Забелязвам, че ако не ги броя през деня ям по-малко. :D Дали това не е знак, че трябва да спра? Отговорът е, че и да искам, не съм в състояние да го направя.

Не се тревожи за сметките- рано или късно просто ще ти писне да броиш и ще спреш. И аз много време прекарах в мерене на храна и сметки.Мислех, че няма да спра с калкулациите, но ето, че сега даже съм забравила кое колко калорично е.Понякога “сверявам часовника” , но е много рядко. И твоят такъв момент ще дойде :)

Прочетох историята ти и искам да ти вдъхна кураж. Наясно си с проблемите, които си имала. Това е 50% от решаването им. :) Сигурна съм,че вече няма да се впуснеш в бясно преследване на цели, а здравето ще бъде най-важно за теб.

При всички положения ще бъдеш прекрасна на бала! Много си лъчезарна, мила! Ще чакаме снимки от събитието :)

Lucy

12.04.16
21:11

Благодаря ти много! (hug) Разбира се, ще кача някоя снимка. :)
Много се надявам наистина сметките да ми омръзнат. Животът ми се превърна в математика вече. :D
А за здравето, вече знам, че то е най- важно. Интересувам се много повече и съм по-запозната с това кое е правилно и кое не от преди. Затова си мисля, че няма да повторя грешките си. Да кажем, че ще ми е за урок. :)

Lucy

13.04.16
20:45

13.04 | Сряда

08:00мъфин (40г сирене, 80г извара, 1 яйце, 30г трици, 15 овес. ядки), 25г орехи
14:00 100г зърненки с кафяв ориз и царевица
18:30 80г извара, 20г сирене, 70г печено пилешко месо, ?г козунак, бисквитена торта

1142 В: 115 / М: 48 / Б: 75

Значии днес много се ядосах. Цял ден бях навън, от 9ч сутринта до 18ч (с 2-3 часа почивка) не съм спирала. Много движение, плюс това цял ден се “пазих” от лоша храна и ядох оризовки, въпреки че не обичам (puke), и накраяя всичко съсипах. И то със сладко....
Утре въглехидратите са забранени!
Калориите са без тортата и козунака. :D

Lucy

14.04.16
20:42

14.04 | Четвъртък

08:00мъфин (25г сирене, 80г извара, 1 яйце, 50г кисело мляко), 25г орехи, малка ябълка - 100г
12:00 3 фил. хляб, 100г извара, 50г сирене, 65г кашкавал
19:30 85г извара, 20г сирене

1177 В: 61 / М: 66 / Б: 86

Отчетът за днес не е зле като вчера, даже си ми харесва. :D Цял ден ям извара и пак едва докарах 86г протеин. Така е, не е като торта. :D
Тази седмица, обаче се очертава да бъде пълен провал по отношение на тренировките ми. Надявам се поне през почивните дни ми остане време. :(

Мнението беше редактирано от Lucy на 14.04.16 20:42.

Lucy

15.04.16
19:38

15.04 | Петък

08:00 мъфин (35г сирене, 80г извара, 1 яйце, 50г кисело мляко), 2 фил. хляб, 20г орехи, 100г дом. кисело мляко
12:00 2 фил. хляб, 120г извара, 40г сирене, 1/2 лъжица мед, 100г дом. кисело мляко
15:00 3 обикновени бисквити - ок. 20г
19:00 100г извара, 30г сирене, 30г кашкавал

1280 В: 84 / М: 68 / Б: 84

Храната пак си ми е добре, с изключение на тези бисквити, но не мога да да устоя на обикновени бисквити. (tmi)
Днес, обаче, стигнах до един извод, който изобщо не ми харесва. От около седмица не съм имала тренировки и както изглежда няма да е само тази седмица. Реших, че искам да се занимавам с нещо, с което не съм се занимавала досега и за да мога да го направя, трябва здраво да се потрудя в следващите 2 месеца. По-точно, бях решила да уча в един университет, изкарах си хубава оценка, но понеже съм доста нерешителен човек, едва сега осъзнах, че не искам да си губя времето с това.
Ще трябва да ходя на уроци 3 пъти в седмицата, а като включа и предстоящите матури и втората смяна, не мисля, че ще мога да се справя с всичко. Колкото и да не ми се иска трябва да си подредя приоритетите и за момента мисля, че бъдещето ми образование е по-важно. Въпреки това, ще се постарая поне през почивните дни да правя нещо, защото ще е много глупаво, ако съвсем се откажа.

Lucy

18.04.16
20:44

18.04 | Понеделник

08:00 мъфин (сирене, 1 яйце, кисело мляко, овес. ядки, трици), 20г орехи
10:00 1 фил. хляб, 30г сирене, 2 варени яйца
19:30 зелена салата, 150г бяло пилешко месо (варено)

Предните 2 дни бях в едно никакво настроение. Храната не беше на ниво - вече определено не ме мъчи глад за сладко. Таа, затова реших, че няма смисъл да поствам такива неща (въпреки че ми липсваше да си пиша отчета :D). Няма да се обяснявам повече.
Вчера гледах един клип на FitnessBlender, в който Кели споделя историята си. Беше много изненадващо да разбера, че и тя е минала през това. Гледаш някакви хора с перфектни тела и си мислиш, че са си родени с хубави гени, но действителността е съвсем различна.
Както и да е, реших от днес окончателно да спра с броенето и да слушам тялото си. :)

Мнението беше редактирано от Lucy на 18.04.16 20:47.

Прескочи до:
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1