Упражнения в домашни условия без уреди.

10.03.16
16:07

Здравейте,на 14 години съм след 2 месеца (8 ми клас),1.80-70 кг.Какви упражнения да правя,за да трупам мускулна маса.

Лежанка, сгъване за бицепс и коремни преси. Ама гледай да не правиш повече от 3 серии на упражнение, че ще станеш прекалено нацепен, грозно е.

10.03.16
22:06

А без да купувам гири и да ходя на фитнес?

казано от Neti Puka на 10.03.16, 16:07:

Здравейте,на 14 години съм след 2 месеца (8 ми клас),1.80-70 кг.Какви упражнения да правя,за да трупам мускулна маса.

Здрасти.

Просто се храни добре и с предимно “добри” храни.
Под “добри” имам предвид неща като: месо, риба, яйца, млечни продукти, пълнозърнести изделия, ориз, картофи, бобови, ядки, плодове, зеленчуци, зехтин, краве масло и т.н. (разбира се идеята; готвените вкъщи храни също влизат - мусака, яхнии и тн)
“Другите” (чипс, солети, купешки пици и други закуски и т.н.) храни да са в по-малки количества спрямо първите. :)

Запиши се на някакъв спорт (разучете със семейството ти какво има около вас).

Спортувай, храни се добре, наслаждавай се на възрастта си и с времето нещата ще се случват. :)

казано от Руслан Емануилов на 10.03.16, 17:30:

Лежанка, сгъване за бицепс и коремни преси. Ама гледай да не правиш повече от 3 серии на упражнение, че ще станеш прекалено нацепен, грозно е.

Извинявай, но ти сериозно ли? :) Дано се шегуваш.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1