Въпрос

22.04.16
23:56

Здравейте, имам въпрос, на който отговор нямам... Реших да отслабвам малко и ще започна тренировки за корем, крака и дупе, въпросът ми е дали е възможно да свалям и в гърдите? Защото си ги харесвам и не са увиснали и не искам да свалям нищо в гърдите, както и да увиснат (чела съм някъде, че при някои след тренировки гърдите им са станали ужасни?) От тези упражнения, които ще правя възможно ли е да ми се умалеят? Благодаря!

Възможно е да се смалят малко, но няма да стане изведнъж (освен ако не направиш чудо да отслабнеш много бързо), така че няма да забележиш дори.

Пс: Ако се смалят много, може да даваш Трибестан и Левзея в големи количества на приятеля ти. Тогава няма да му пука много много какви са :D Само няма да има търпение да стане тъмно хеххе ( в кръга на шегата )

23.04.16
18:25

казано от Иван Борисов на 23.04.16, 18:07:

Възможно е да се смалят малко, но няма да стане изведнъж (освен ако не направиш чудо да отслабнеш много бързо), така че няма да забележиш дори.

Пс: Ако се смалят много, може да даваш Трибестан и Левзея в големи количества на приятеля ти. Тогава няма да му пука много много какви са :D Само няма да има търпение да стане тъмно хеххе ( в кръга на шегата )

Хаха, благодаря за отговора. :D И аз така мисля, че е възможно да се смалеят малко, мъничко, но и мъничко не ми пречи да сваля, проблемът ми е, че не искам да станат някакви гадни... ще тренирам много, искам да остлабна и да добия формичка. :D

24.04.16
10:30

За да не се смалят гърдите, трябва да ги натоварваш умерено.
Другото важно нещо е храната -ако гладуваш и нямаш здрава храна, балконите със сигурност ще ти станат по-малки ;)

24.04.16
14:16

Бюста е мастна тъкан и не се влияе от упражненията, а от диетата. Ако сваляш кг. - ще се смалят, неизбежно е.

25.04.16
15:33

Благодаря за отговорите, стана ми ясно. А някой може ли да ми каже как да отслабна във вътрешните части на бедрата? Смисъл какво точно какви тренировки трябват за да отслабна там в тази част освен клекове и уред степер?

25.04.16
21:04

От фитнес упражненията - затваряне и разтваряне на Абдуктор машина. От други спортове - бягане, плуване.

Мнението беше редактирано от Tony Leen на 25.04.16 21:05.

25.04.16
21:06

казано от Dya Mya на 25.04.16, 15:33:

Благодаря за отговорите, стана ми ясно. А някой може ли да ми каже как да отслабна във вътрешните части на бедрата? Смисъл какво точно какви тренировки трябват за да отслабна там в тази част освен клекове и уред степер?

Не можеш да отслабнеш само в една част на тялото.

26.04.16
08:19

Да, но пък може да ги стегне, за да изглеждат по-добре.

26.04.16
17:16

казано от ANZy на 26.04.16, 08:19:

Дефинирай “стегне”. Ако за теб стягане означава тонизиране на мускула, което обикновено е свързано и с увеличаване на обема му, то крайният резултат без промяна на % мазнини може да е по-лош.

26.04.16
18:01

казано от Станимир на 26.04.16, 17:16:

казано от ANZy на 26.04.16, 08:19:

Дефинирай “стегне”. Ако за теб стягане означава тонизиране на мускула, което обикновено е свързано и с увеличаване на обема му, то крайният резултат без промяна на % мазнини може да е по-лош.

Добре де,  айде сега момичето да не тренира гърди,дупе, бедра и т.н., защото ще изглежда по-лошо.  Стига глупости!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1