Лаф моабет - девета серия

Прескочи до:

04.08.17
13:16

Виждал съм го на живо таз легенда. В известна и лъскава пловдивска чалгатека. Аз бях там по повод че имаше награждаване на конкурс за миски и ми бяха пратили покана колеги, а този беше там да си огледа стоката според мен. Целия в бяло - отгоре до долу, почти сферичен, с пингвинска походка - като Дани Де Вито от Батман.. Абсолютна гротеска. Обаче като видях как се разтърчаха покрай него разните хостеси и го настаниха на първа линия и му донесоха пепелник за пурата, при положение че никой друг не пушеше, си помислих че хвалбите му че е някой, не са съвсем лишени от основание.

Gogo

08.08.17
13:32

За обвързаните в залата, дет сами не ходят да тренират. :>

08.08.17
14:12

Като изключим косматата хомо- част,тези са много яки 😄

Dizzy

14.08.17
13:01

Свинска тема :-) https://www.24chasa.bg/amp/2674792

14.09.17
09:04

Има ли тема за mr.O 2017, че да видя какви са нагласите тук? С търсачката не намерих...

казано от Стоянчо на 14.09.17, 09:04:

Има ли тема за mr.O 2017, че да видя какви са нагласите тук? С търсачката не намерих...

Имаш възможност да я направиш. 🙂

18.06.20
22:53

казано от Кольо Пияндето на 18.06.20, 22:41:

казано от Dymag на 18.06.20, 22:31:

На времето си имахме “лаф моабет” ...

Имахме?

Имаме.

казано от Dydo на 18.06.20, 22:36:

Чекай, че Кольо пък ще се обиди 😀

Кольо носи на майтап и всъщност много малко неща от форумните неразбории си слага на сърцето.

“на сърцето” е едно нетипично цензурирано за българина изразяване. Няма да посочвам типичното.
Факт е, че всяка тема и дневник я обръщаме в “лаф моабет” - за добавки, за натурални мускули, за конкретни въпроси и т.н. Очевидно ни харесва общуването тук и хич не ни харесват “спирачките” заради специфична тематика, чуждо пространство или въобще, здравия разум 😀

казано от Dymag на 18.06.20, 22:53:

“на сърцето” е едно нетипично цензурирано за българина изразяване. Няма да посочвам типичното.

Умишлено използвах тази дума, защото стана въпрос за някакво прекарване... 😀

...а нямам никаква нагласа да обяснявам, че нямам сестра! 😀

05.07.20
19:38

Преди време гледам, служебната кола, на предния капак и над единия калник издраскана, а самия калник все едно някой се е опитвал да забива пирони по него. Вчера през нощта, чувам шум, гледам - две кучета се дигнали на предния капак на една кола и едно от страни, и едно хапе калника и скимти/ръмжи. Провикнах се от прозореца и те избягаха. Котка не видях, ноо предполагам че се е скрила под калника. Днес разгледах въпросната, съседска, кола и установих, че щетите са същите като по моята. Ама сериозни щети - калника за смяна, предния капак за боя. Та, който се чуди ако има подобни щети, те

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1