Как да изчистя мазнините от корема?

10.11.16
19:13

Здравейте bb-team!

Аз съм момче на 16 години висок съм 1.80 тежа 73 килограма приемам Креатин и Аминокиселини.
Да мина на въпроса искам да разбера как и с какво може би до другото лято да изчистя мазното от корема,имам предвид не ми е толкова мазен но искам да изкарам плочки.

Благодаря за отделеното време!

10.11.16
22:03

Здравей, за жалост не можем да си избираме от къде да редуцираме мазнини, или поне все още няма такова изследване, което да го доказва. За да редуцираш мазнини трябва да си в отрицателен калориен баланс (да изразходваш повече калории отколкото приемаш). Аз ти препоръчвам да преминеш в лек дефецит с Равномерно Балансираната Диета, ето тук всичко е описано. Също така обърни и голямо внимание на съня си, достатъчният и качествен сън носи редица ползи, както за свалянето на мазнини така и за здравето ти :)

Силови тренировки и кардио.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1