Десет упражнения в последователен антагонистичен ред

03.02.17
11:46

Здравейте.
Трябват ми десет упражнения в последователен антагонистичен ред за натоварване на цялото тяло.
Мисля да почна с упражнение за гръб,после едно за гърди, бицепс , трицепс, хипер екстензия в тазобедрената става , коремна преса , предно бедро , задно бедро. Остават ми рамо и прасец, но не знам как да ги подредя в правилен ред. Ако може някой съвет да ми дадете . Благодаря.

Carbohydrate

03.02.17
11:56

защото нямат антагонисти ли?, за това ли не можа...каква е целта на това трениране, че ми е интересно?

Мнението беше редактирано от Carbohydrate на 03.02.17 11:57.

03.02.17
12:12

Не знам точно къде да ги сложа за да е правилен реда.

Carbohydrate

03.02.17
12:43

казано от Teodor Naydenov на 03.02.17, 12:12:

Не знам точно къде да ги сложа за да е правилен реда.

това го разбрах, но каква ще ти е тренировката - не. В един ден всичките упражнения ще ги правиш и т.н.

03.02.17
16:16

Предстои ми нещо като изпит и не искаю да объркам антагонистичната последоеателност.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1