Тренировка основана от 3 упражнения през ден

10.04.17
17:13

Въпроса ми е дали ще претренирам, вече от 1 месец е правя и много ми харесва а тя е:

Повдигане от лег 5х5
Обръщане 5х5
Клек 5х5

И се изпълнява през ден само сменям реда на упражненията да не ми е скучно?

Rioks

10.04.17
17:31

Какво налага тренирането само с тези движения?Защо например не правиш 2 тренировки (А и Б).Едната (А) да ти е сегашната (клек,лег,обръщане), а другата (Б) да е тяга,военна и набирания.Редуваш А и Б с ден почивка.

Споко няма да претренираш. Трябва да вдигаш тонове и то двуразово за да можеш да усетиш претренирване. 🙂

10.04.17
20:36

казано от Rioks на 10.04.17, 17:31:

Какво налага тренирането само с тези движения?Защо например не правиш 2 тренировки (А и Б).Едната (А) да ти е сегашната (клек,лег,обръщане), а другата (Б) да е тяга,военна и набирания.Редуваш А и Б с ден почивка.

Може да помисля по въпроса.
Тренирам бокс и експлозивния лег много ми помага после ръцете ми са доста в кондицията, и за обръщането и клека, но добра идея.

Ще пробвам това:
Тренировка А
- Лег
- Обръщане
- Клек с щанга

Тренировка Б
- Кофички
- Сгъване с ластицити за бицепс
- Клекове с подскоци с 20кг диск на гърба

Верно да има малко разнообразие.

Мнението беше редактирано от Ivailo Panovv на 11.04.17 09:15.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1