Съвети за упражнения които помагат за изчистване в коремната област.

05.01.18
17:10

Здравейте!!!Трябват ми малко съвети за изчистване в коремната област.Значи започнаха леко да се виждат горните ми две и бях доволен в началото ааа дори не правех кой знае какви упражнения само класически коремни преси,въздушно колело,планк и имаше още едно на което му забравих името.Дори не изчислявах дали съм в дефицит просто си ядях здравословно.И накрая леко се показаха горните малко ако искате мога дори да пратя снимка.Сега правя същите неща обаче стоя само с този малък напредък.Трябва ми помощ.
Тегло:76
Години:17
Височина:183 може би и 4

Няма упражнения, които помагат да се изчистват мазнини в точно определена област. Продължавай да се храниш, както описа и ще се появят и останалите след време.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1