Започвам със фитнеса

Здравейте, искам да започна фитнес и искам да се допитам до вас за  хубава Сплит програма 3 пъти в седмицата. За мен ,181см,84кг,17г не съм хич слабичък,но за това и пиша тук. Скоро ми правиха тест и показателите дадоха,че ми е нужна малко повече мускулна маса ,с храната се заех започвам и с тренировките, естествено се стремя фитнеса да стане част от ежедневието ми. Яденето ми е разнообразно  доста избягвам хляба,сладкото захарта ,и ако ще е хляб е  ръжен. Следя калориите  здраво  и всичко гледам да е в нормите. Това от мен вие сте на ред благодаря ви.

Темата беше редактирана от Лъчезар Рангелов на 05.06.18 22:03.

5х5 ще ти служи вярно с години напред. Само при възможност първите 1-2 месеца работи с фитнес инструктор, треньор или приятел, който е по-навътре в нещата, за да заучиш добре техниката на изпълнение.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1