Не на дрогата, да на спорта (моля за съвети)

14.01.19
00:08

Здравейте,

Казвам се Ивайло, ще започна кратко,

2 години съм се друсал с каквото има и каквото почерпят, но вече ми писна от тези субстанции и искам да заживея нормално и здравослно.

Преди 3 месеца ми писна да друсам, пия и да си съсипвам здравето. От тогава само съм сядал с приятели да пиеме 3-4 пъти(избягвам събирания където има дрога) околко празниците предният месец, но не съм се оливал, карах го кротко (дори на именият ми ден пих 2 бири и си легнах в 23:00).

Разказах ви накратко какво и как, сега ви моля за съвети как мога да почна да тренирам унас(имам само гири по 15кг.), срам ме е да ходя по фитнес зали или из квартала по лостове (Младост , София). Мога да си взема други гири и уреди за трениране (примерно като лост където се захваща към касата на вратата където смятам да си взема все пак), парите не са под въпрос.
Та ако може да ми дадете някакви съвети как да започна да тренирам у нас, след това може и да ходя на лостове или фитнес.

Дори ще съм ви благодарен, ако ми кажете някаква диета, защото имам корем все едно съм в 5-ти месец...

Благодаря ви предварително 🙂

Ако си абсолютно категоричен, че няма как да преодолееш себе си и да стъпиш в зала или на площадка, според мен е добре наистина да помислиш в посока снабдяване с повече неща за вкъщи.
Само два дъмбела от по 15 кг не са достатъчни.

Сподели какъв е спортният ти опит, ако има такъв, какво е физическото ти състояние и т.н.

Лост за набиране е полезен.
Лост за тежести и комплект дискове - също
Пудовки

Но уреди от типа на гладиаторите (комбинирани) - не.

За храненето, виж това.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1