Кои фитнес Youtube канали гледате/ от къде черпите информация.

13.09.19
20:43

Извинявам се ако темата не е в правилния раздел.
Въпросът е в заглавието.
Аз от доста време гледам само и единствено jeff cavaliere- Athlean-X.
Сякаш той е фитнес гурото на Ютуб. Има чисто научен подход, до колкото знам е физиотерапевт, треньор на атлети и тн. Отдавна не гледам хора, които се правят на клоуни, позьори, хора които претендират, че са натурални а не са и подобни.
Черпех информация и от един англоезичен сайт, в който има онлайн научни статии и книги, но в момента не се сещам за името му.
От къде черпите информация? Ако може да дадете линкове. Предполагам и се надявам от западни сайтове на английски език. Просто в БГ интернет пространството сякаш няма много информация по отношение на хранене/ тренировки/ периодизация и тн. /или поне аз не намирам/.

14.09.19
20:23

Ами много добър е Scott Herman. Има цяла серия кратки клипове в които показва как се правят различни упражнения. Примерно: How To: Plank или примерно How To: Romanian Deadlift (Barbell) и още много други негови.

Мнението беше редактирано от Миро на 14.09.19 20:24.

14.09.19
22:06

Аз следя следните канали за информация:

1. Starting Strength
2. Barbell Medicine
3. Alan Thrall
4. Brian Alsruhe
Мисля, че тези канали ще ти бъдат полезни, провери ги. Имат много добра събрана информация, всичка са хора, разбиращи от работата си.

15.09.19
00:47

Аз следя тези Ютуб канали:

* The LeanMachines
* Jeff Nippard
* Stephanie Buttermore
* Omar Isuf
* VitruvianPhysique

Който и да гледаш, няма да сбъркаш. Все хора, които разбират и знаят какво правят.

Мнението беше редактирано от Petya на 15.09.19 00:48.

15.09.19
06:09

Киро Брейка

Athlean X!

21.09.19
01:15

1.Stefanni Buttermot
2.Stanislav Chakurov и Nikola Tomovпрепоръчвам. Много може да се учи от тези момчета🙂💪
3.Stan Subev
4

21.09.19
01:15

1.Stefanni Buttermot
2.Stanislav Chakurov и Nikola Tomovпрепоръчвам. Много може да се учи от тези момчета🙂💪
3.Stan Subev
4

Здравейте , аз съм нова, но ще дам мнение.Аз следя:
1.Екатерина Усманова
2. Мария Макарова
3.Александър Назаренко , много грамотно обяснява всичко.
🙂

Още утре вече ще се чувстваш по-добре, ако започнеш днес!

Виж услугите ни
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1