YGGDRASIL

Прескочи до:

16.04.21
16:22

Добре, но това са крайните и най-високи цели, всяка точка (след средата)по линията към целта ще е приемлива.
С този разговор опитвам да разбера, кое от двете е по-подходящо.
Аз лично, просто не мога да оставя някое да надделее и двете са ми абсолютни фаворити, като и за двете породи имам предложени хора, които да набавят добро животно.
Аз вече нямам сърце за животни след като оставих 16-годишния ми котарак на масата и излязох от кабинета, но всяко момче трябва да има куче и мотор

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 16.04.21 16:25.

21.04.21
11:49

казано от Bart Simpson на 16.04.21, 16:22:

С този разговор опитвам да разбера, кое от двете е по-подходящо.

Щом ще е пазач - малината. Само бъди готов за сериозно занимаване с нея. Чети, говори с хора, които имат сериозен опит с породата и не са лаладжии и помни правилото за желязната ръка в кадифена ръкавица.

казано от Bart Simpson на 16.04.21, 16:22:

Аз вече нямам сърце за животни след като оставих 16-годишния ми котарак на масата и излязох от кабинета, но всяко момче трябва да има куче и мотор

Трябвало е да останеш, не да излизаш. За да усеща до последно, че си там.

21.04.21
14:04

Не ми стигна кураж, той милинкия беле в агония вече, б@х, след 10 години пак ми се насълзиха очите.
Така, за кучето, аз също клоня натам, готов съм с ангажимента, дори взех комби и ще го пригодя за него, да пътува с нас навсякъде.
Чета за училища.
Наистина разбитам какво означава.

21.04.21
19:25

Каквото и да избереш, като за първо куче по-добре е да е женско.
Поразгледай малко добермани:))
Мисля, че тази порода ще отговори най-добре на всички изисквания. Уникални кучета! Всичко, което бяха немските овчарки преди 15-20 години, доберманите все още го имат. Успех и късмет с новото животно:))
П.П. Прочети “На лов в Бамбуйка”. Много силна книга е.

Мнението беше редактирано от Niki G на 21.04.21 19:40.

22.04.21
23:50

Дадохме своя скромен дан към опазването на “Домът” ни

24.04.21
03:00

Имам нотариален акт .
В сряда-ключ.
Стана една ......нямам идея как-ужасно увъртяна въртело-автомобилна врътка.
в един момент има един allroad, а зет ми друг, сега по някаква причина, аз имам неговия, а той моя, свалих 20 точки от скоростомера, ама е криза, явно може без кръчма, ама кат те заболи зъб(зетя е дентален док).
2.7 biturbo….....колко тр да работя с челник, та да наваксам едно вземане на дребния от училище😆

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 24.04.21 03:03.

27.04.21
23:23

Well…..

30.04.21
16:53

Честито и със здраве да си живеете в къщата!

02.05.21
14:22

Христос воскресе, приятели, да сте живи и здрави, обичам ви.

08.05.21
21:18

какъв е шанса?
през два дни.

17.05.21
14:35

Ако съм спечелил нечий стомах подобаващо, ще се радвам да ни сложите по един клик.
в секция паста и пица сме, благодаря ви.
клик

13.06.21
12:30

Хепи бъртдей!!!
Желая ти здраве,сила,воля,устременост и подкрепа! Постигнати цели и нови още по-амбициозни! ☀️

13.06.21
13:29

ЧРД Васе, жив и здрав и колоритен както винаги!

14.06.21
11:05

Жив и здрав да си, пък останалото да се нареди само!!!
Със закъснение, но от сърце!

16.06.21
21:15

Благодаря, приятели и аз със закъснение, но много рядко имам малко времв за форума.
Благодаря ви.

03.07.21
13:43

Ся, набързичко, ресторанта убива мрака, стигаме някакви наднормени очаквания, но си върви всичко с очакваните минуси от това, умора, безсъние, стрес.
Живея на 28 км от там и това още обърква нещата.
Утре изтупвам прахоляка от зелената каляска и към село Езерец за седмица, в общи линии откакто се прибрах в БГ, това ще ми е втората седмица отпуска.
Дал съм едно обещание-на 12/07 да впиша тренировка, мисля да го спазя.
Не съм намазнил много, много, но си е гадно, та така.

05.08.21
06:15

Сблъсках се с може би най-тежката загуба в живота си досега и понеже нямам думи, ще цитирам наш приятел:
Той се движеше по лентата за изпреварване. Винаги в бързата лента във всичко и най-вече във визията си за света.
Затова и стигна толкова далеч по магистралата на живота - направи най-хубавите ресторанти в България, научи половин София как да се храни, възпита доста хора /вклч. и мен/ на вкус, на баланс, на хубаво вино, което не е задължително скъпото…
Той промени жалката ни социалистическа диета на 90-те в достъпно за всички световно меню - фино, балансирано, богато на вкусове, разнообразно и същевременно просто и истинско - като самия него.

Истинският mastermind chef на България - Симеон Цеков - Симо. За тези, които не знаят името му има обяснение - той не обичаше да говори медийно, беше скромен и не външен човек… беше по-скоро висок човек и стърчеше във всичко. По-скоро знаете за  ресторантите му - Cinecitta, Hamachi, La Bottega, Mediterraneo, The Sushi Bar… Симо ги превърна не в места за хранене, а в места за срещи, за хубави мигове, за общуване… Той толкова държеше на общуването - многото му приятели да сме по-често заедно, да ни е хубаво, да споделяме моментите, емоциите, преживяванията си, визиите си… най-социалният човек, когото съм срещнал.
Най-добрият приятел, който съм срещал. Най-преданият приятел, който съм срещал.
И отново избърза. Надмина ни и си отиде. И никой не може да го замести.
С богом, Симе…

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 05.08.21 06:17.

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1