НОЖ И ЧУК...

Прескочи до:

19.02.20
09:29

И как по-точно се “тренира” за сипеи и местещи се камъни ако вече си нямаш баланс и добри рефлекси здрав разум и ако никога не си ходил в планината да се катериш? Аз съм виждал хора да се пребиват на площада пред Централна поща на половин сантиметър повдигната плочка, щот не внимават.
Ако може да перефразирам поговорката - който го е страх от сипеи да не ходи в планината.

19.02.20
09:38

казано от Bart Simpson на 19.02.20, 07:59:

Днес ще посрещам доста гости-дребния има рожден ден, става на седме, квот самго научил, това е.... 🙂

Жив и здрав!!!
Вярно до 7 ,квот си възпитал,си възпитал...нататък е гадното и неприятно за всички учене)))

19.02.20
09:55

Жив и здрав да ти е, да расте щастлив!

казано от Joe Musashi на 18.02.20, 23:13:

Според мен за такъв кратък период за подготовка, няма време за индирект ни методи, в крайна сметка ще се мъкне мях, а не щанга, а и тялото се движи в пространството, не се стои на едно място.

Влакната много, много не различават дали ги тренираш с щанга или с торба цимент. Да не говорим, че в такова натоварване ще се включат всичките възможни и най-вероятно нещата ще отидат над анаеробния праг.

Мнението беше редактирано от James Hinks на 19.02.20 10:08.

19.02.20
10:30

Благодаря ви за пожеланията, приятели.
Дано намеря сила да го направя горд и силен мъж.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 19.02.20 11:14.

19.02.20
13:22

казано от Димо на 19.02.20, 09:29:

ИАз съм виждал хора да се пребиват на площада пред Централна поща на половин сантиметър повдигната плочка

Така съм чупил крак преди години, нахвърлиха ми се улични кучета без предупреждение или провокация, стреснах си и стъпих накриво на счупена плочка.

Васко, да ти е жив и здрав рожденика!

Мнението беше редактирано от Brown Bomber на 19.02.20 13:25.

19.02.20
14:21

Вчера на новата ботега на Драгалевци, която поех, два мастити пумияра(хранени от ресторанта) наглед мили и добряшки настроени събориха едно момче на планинско колело.
Вероятно слизаха от Витоша и беше сериозно опакован пича с протектори, та не пострада при, казвам ви, сериозното падане.
Категорипно забраних всякакъв внимание към тези песове.
Пича извади нож и беше сериозно решен да даде фира кучето, успяхме да го узаптим, но такива грамадни песове трябва да са на подобаващи за тях места.

20.02.20
10:06

15 х 3-80 кг клек през десет sec.

5 рунда:
3 х кофи +30 кг
3 х суинг-50 кг
3 х снач от земя ляво-32
3 х снач от земя дясно-32

И нищо повече не успях да направя след интервалите...... Ужас, това е ужас.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 20.02.20 11:33.

20.02.20
10:20

Пудовката /ако го правиш с пудовка/ за суинга с една или две ръце я държиш?

20.02.20
11:27

казано от Деян на 20.02.20, 10:20:

Пудовката /ако го правиш с пудовка/ за суинга с една или две ръце я държиш?

Thank u, Dido.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 20.02.20 11:32.

20.02.20
11:57

казано от Bart Simpson на 20.02.20, 11:27:

Thank u, Dido.

Моля!
Ами от де да знам - заякваш, взел си нещата на сериозно.

20.02.20
13:38

Ман, отлепял ли си пудовка 50 кила от земята някога?
Камо ли да я залюлееш?
Малко са ми митохондри’те.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 20.02.20 13:46.

20.02.20
14:13

казано от Bart Simpson на 20.02.20, 13:38:

Ман, отлепял ли си пудовка 50 кила от земята някога?...

Днес гледам в залата, взели три броя огромни, badass looking пудовки и си мисля, най-накрая са надградили над 24-ките. Сигурно почват от 32 и нагоре, много яко. Хващам едната, пообръщах, викам баси колко съм бил як, тази 32-ка я въртя все едно я няма. Погледнах после надписа, 16-ка.

Мнението беше редактирано от Splash на 20.02.20 14:14.

20.02.20
14:17

И при нас има такива..... Знам, че е жалко да гокажа..... - кросфитърски, за нищо не стават.
Мислех да опитам горилата с тях, ама не мога да докарам такъв разкрач....
😂

20.02.20
14:23

50-ката не е нещо страшно. Единствено за раменна преса е зор. Виж, ако са чифт нещата добиват други измерения...
А какви са тия толкова обемни пудовки? Няма ли обикновени състезателни?

20.02.20
14:27

Няма, не съмвиждал състезателна на живо.
Тея са некви балони гумирани.
Като гледам неква машина пред ресторанта, ама шкажеш поне литровка и нагоре.
Излиза пича и викамтва колко кубика е (няма марка, няма цифра, нема буква по него).
-250 cc.
Вика пича, кат гозапали....... Кат миксер.. Втора употреба звучи.
Те такива са итея пудовки.
А мотора бил хайосунг, изглежа се едно ш литне, ама тр го буташ по баира.

20.02.20
14:36

казано от Bart Simpson на 20.02.20, 13:38:

Ман, отлепял ли си пудовка 50 кила от земята някога?

Ами с 50 килограмов дъмбел си правя тройки на “гребане” без зор, т.е. ще мога петица сигурно. Под гребане с такъв дъмбел имам предвид повдигане от земята и опиране на гумата му в гърдите ми, не някакво стриктно, силово и т.н. За захват и повдигане от земята, пудовката ми идва по-удобна. По-натрениран си от мен, та 3-ка на суинг с 50-ка пудовка допуснах, че не е невъзможно за теб с една ръка.
Явно съм надценил количеството на митохондриите ти :-)

20.02.20
14:42

Си.

20.02.20
14:43

казано от Деян на 20.02.20, 14:36:

Ами с 50 килограмов дъмбел си правя тройки на “гребане” без зор, т.е. ще мога петица сигурно. Под гребане с такъв дъмбел имам предвид повдигане от земята и опиране на гумата му в гърдите ми, не някакво стриктно, силово и т.н. За захват и повдигане от земята, пудовката ми идва по-удобна.

С колко сгъваш за бицепс с една ръка, с чийтинг и максимално тежко? Вземи пудовка със същото тегло и я обърни, ще видиш колко е удобна... :D

казано от Bart Simpson на 20.02.20, 14:27:

Няма, не съмвиждал състезателна на живо.
Тея са некви балони гумирани.

Аз пък такива не съм виждал и ми стана интерсено колко са обемни.
Те ти състезателни, еднакъв обем всички, различно тегло и цвят.

20.02.20
14:48

Почувствах се, докато ги гледах, като мацка, която забива по някакви сенки за ои за Х много лева.
Да ви разкажа за новото ми запознанство в залата(щот спрях да съм бурсук и казвамвече здрасти).
Един страшен левент-инструктур, ама красив мъж, силен висок, усмихнат, половината мацки тук нямат шанс да му устискат.
Та той правеше преди опити да ме заприказва, ма днес бях без слушалки, че ги забравих, та вика ми, че е инструкту/ор по, каза си го правилно, аз няма да цитирам, но пудовки руска школа/стил.
Та си поговорихме и каза, че ще се радва да направим някоя тренировка заедно, щото гледал, че имам афенитет към пудовките.
Сигурно си хвърля въдица пича, ама ако му дойде ищах, ще се радвам да видя какво има да покаже.

21.02.20
09:34

100 х степ ъп+40 кг

10 рунда:
3 х снач от земя ляво-32
3 х снач от земя дясно-32

500 стълби +15 кг

3 рунда:
25 sec планк +40
10 скока кутия-60 см

21.02.20
10:07

казано от Bart Simpson на 20.02.20, 14:48:

Сигурно си хвърля въдица пича, ама ако му дойде ищах, ще се радвам да видя какво има да покаже.

Аз ще дойда направо като му дойде ищаха 😂😂😂

23.02.20
08:58

17 х 3-80 кг заден клек през десет секунди, супер стриктни.

5 рунда:
1 х 140 тяга
2 х пуш преса-90
3 х кофи +30

3 кръга:
Планк Х 20 sec+60 кг
5 х БГ торба над глава-15 кг- ляво
5 х БГ торба над глава-15 кг- дясно
5

Вчера Fortnite партито на дребния с целия клас, голям купон, баба и дядона гости, вечеря, по коняче и така.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 23.02.20 08:59.

24.02.20
09:16

Днес съм без зала.
Нямам сили, а и пуш пресата от вчера нещо ми е влязла криво и ме пробожда из гръбнака.
Усетих, че са ми много, но адреаналина от интервалите ме подведе.
Нишо фатално, но по добре почивка.
Мускулна треска на краката не съм имал от....... От никога, е сега имам.

24.02.20
13:38

От достоверен източник знам, че има изолирано отделение във военна болница.

24.02.20
13:47

Е има та, те там винаги са в готовност.

24.02.20
14:48

казано от Bart Simpson на 24.02.20, 13:38:

От достоверен източник знам, че има изолирано отделение във военна болница.

Опасността от новия Корона вирус леко се преекспонира и преувеличава, да ти кажа, особено за хора без допълнителни рискови фактори като компрометирана имунна система или сериозни съпътстващи заболявания.

24.02.20
15:33

По-добре така, отколкото да се подценява. Въпреки, че истерията също не е добре.

24.02.20
19:54

казано от James Hinks на 24.02.20, 15:33:

По-добре така, отколкото да се подценява. Въпреки, че истерията също не е добре.

Така е, разбира се.
Разполагам обаче с малко повече информация от средното и далеч повече от тази в новините (познати на високи позиции в ECDPC, което е европейският аналог на CDC и по стечение на обстоятелствата е на една сграда от офиса ми, с които обядвам от време на време). Има една определена специфика в пресмятането на смъртността и по-точно в базата (заболеваемостта), която убягва на широката публика. Не ми се влиза в детайли, но нещата са малко по-малко страшни, отколкото изглеждат по bTV. Не знам кой има интерес да разпалва паника, само отбелязвам.

П. П. Медиите тук в Швеция се държат точно по същия начин, като в България конкретно по тази тема, така че не се касае за някакъв местен заговор, а понеже по принцип съм скептичен към всякакви теории на конспирациите, които изискват много хора да мълчат като риби, по-скоро става дума за истерия, засегнала и самите журналисти.

П. П. П. А мерки трябва да се взимат. Мийте си ръцете с топла вода и сапун (помага - вирусът има фосфолипидна обвивка и сапунът го мори безотказно), ползвайте дезинфекциращи гелове на алкохолна основа (също помагат), пазете се от очевидно болни хора - същото, което правите при грипна епидемия.

Мнението беше редактирано от Boby_ на 24.02.20 20:05.

24.02.20
20:13

всяка вечер се дезинфецирам - вътрешно))))))))))))

24.02.20
22:20

Журналисти....няма по тъпо.
Оня ден тръбяха за опасни радиоактивни боклуци във Варна....няма да ви казвам за кви две шепи жалки лайна ставаше въпрос.

25.02.20
07:45

Те изолираха едно отделение още преди две-три седмици, когато имаха човек под карантина. Въпросният тогава не беше заразен. Не гледам телевизия, може да съм изтървала нещо, но цялата ВМА си работи съвсем нормално - планови операции, прием и т.н. Истината е, че от всички инфекциозни болници,клиники и отделения, само това на ВМА е толкова оборудвано, че да може да приема пациенти при подобни обстоятелства.  Вчера близка звъня на проф. Кантарджиев да я съветва за пътуване, във връзка с коронавируса, и нищо шокиращо не каза, така че...

25.02.20
08:01

като те заключат в една стая да стоиш 14 дни, за да видят после, че си жив)))), ще почнеш сам да си отговаряш)))

25.02.20
09:09

Toлкова били умрели...толкова били заразени...,а защо почти никъде не пише ,колко са излекувани??
Щот не е новина за дебилните жулналя,за това.

25.02.20
09:47

Тука има лов на вещици, а Васе?
Ако ме затворят за 14 дни, така ш се наспя, брат че просто нямаш идея.

20 х 3-80кг-през десет секунди, супер стриктни.

10 рунда:
3 х суинг-50
4(8) х горила снач-16 кг в ръка
5 х кофи

Много въже.

Мраза гадните интервали, много ги мразя, през ден не ми се ходи в залата(през ден ги правя).
Най-гадното, е че когато ги свършиш, вместо да се радваш, че си ги свършил, ти се доплаква, защото следващите ще са повече или по-тежки.
Краката ми буквално са on 🔥

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 25.02.20 09:51.

25.02.20
10:34

))ако те затворят, ще трябва пак да хващаш за Англия, защото, като не си там (на своя бизнес) да контролираш всичко, нищо няма да върви ;)

25.02.20
12:12

1.Ирландия е, да не се вкарваме в скандали... 😂(казвам го само защото в Ейре да им кажеш, че е Англия е все едно да отидеш в Нова Ирландия и да снимаш някой без разрешение-игличка във врата и ти свиват главата). 🙂
2. Успешния бизнес се прави с успешни хора. Ако биснеса те заробва, значи не е добър и няма смисъл от него.
3. Пич, ще си се наспя, така ми се спи, само една стойка и щанга да ми оставят в стаята.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 25.02.20 12:25.

26.02.20
13:11

Тренировка в два реда за да не съм капо днес.

100 х степ ъп+50 кг
100 х бърпи набирания+10 кг

Ако задържи така времето се връщам в хардкора и без това вече заради смяната на ресторанта си се къпя у дома.
Живея на шести етаж, отказвам асансьора - 120 стъпала са си 120 стъпала.
Днес се наспах.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 26.02.20 13:12.

27.02.20
09:28

11 х 3-90 кг-заден клек, през десет секунди-смърт.

8 рунда:
2 х кофи+40 кг
2 х пуш преса-80 кг

3 кръга:
30 sec планк +40
8 х ЛО на халки

Нямам възможност да поддържам висока плътност, много ме точат интервалите.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 27.02.20 09:29.

28.02.20
08:55

Днес съм без зала, няма драма или някаква сериозна умора, но реших да почивам.
Придобих инфо от участник в състезанието на пътеката, която не ми допадна, но беше свръх полезна.
Тр да я видим на живо тази пътека, за да мога да преценя какви обувки трябват.
Мяха, всъщност се оказа, че си е истински мях, пълен с вода, с който трябва много да се внимава при сваляне и качване на гърба защото се пукал лесно, спука ли се-gone.
За последните две седмици преди ивента, ще приложа хранене и трениране, което съм практикувал преди големи плувания, а докато не видя пътеката на живо мога да си развия само теоретична стратегия за качването.
Засега съм го разделил мислено натри етапа качването, ще видим какво ще излезе, като я видя наяве.
П. П. Абе днес се гледах в огледалото, малко съм остарял дееба, та май скоро ще се сменям на Хоумър... 🙂

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 28.02.20 09:00.

29.02.20
09:33

13 x 3-90кг-заден клек пфез десет секунди, много стриктни.

8 рунда:
2 х пуш преса-80
3 х суинг-50
4 х степ ъп + 74

10 х 1- тяга-150

Оптимизмът ще спаси света:

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 29.02.20 09:35.

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1