Бийчбоди лято 2022

Прескочи до:

Искаш ли да постигнеш мечтаната форма и трайно по-добро здраве?

Методът на BB-Team е модерният начин да изградиш здравословни навици, трайни резултати, увереност и контрол над здравето си с лична подкрепа и отчетност.

Научи как работим

16.09.23
19:14

Да,...откажи бирата почни паневритмията и житната диета...ще се усмихнеш на цяло.

16.09.23
20:20

казано от nervak на 16.09.23, 10:18:

Нередовно пиене. ..

Шегуваш се, нали? Мисля, че най-доброто решение в живота ми бе това да спра алкохола преди 4-5 месеца. За жалост, не съм от щастливците, които могат да пият нередовно?.

казано от Homer Simpson на 16.09.23, 11:19:

Честит първи учебен ден на теб първо.
Да си кажа и аз какво бих ти препоръчал.
Дълго търсех с какво да заменя бирата, защото пссссссткането на кенчетата , както и много други неща си е и навик, та започнах да пия чай.
Жега, студ , аз съм с чашата чай и стевията в ръка.
Дълго си търсех чай , който да ме кефи и открих мурсалския чай(не че ми е бил непознат преди, просто бях пил два три пъти по хижи).
Определено се чувствам по-”лек”, не отслабнал, но по-подвижен, жив, ако щеш и по-усмихнат.
Та ако искаш опитай, аз си донесох доста и от Гърция и тукашен много съм си накупил.
Успех с новата учебна година и дано са свестни и лесни за работа децата.

Мерси, ще го пробвам чая. Това за бирата е така и при мен, сега пия по някоя безалкохолна де речено само заради навика, та мисля да я спра и нея.
Инак, децата са си деца, работата не е лека, но винаги можеш да научиш нещо и от тях ?

казано от old_man на 16.09.23, 20:20:

...... За жалост, не съм от щастливците, които могат да пият нередовно?....

А аз не съм от тия щастливци, дето могат да пият малко, пък нека да е по-редовно. Старо клише е (мога без едно, но само с едно не), но наистина не трябва да пия грам, че почти ежедневно и по-повечко не си е работа.

16.09.23
21:59

Аз пък дето нямам мяра в нищо,изведнъж я намерих.
Две цигари на ден ,една бира и чаша вино.
Добре е  нали.
Е на сбирки  му отпускам  края.
Но това не е често.

16.09.23
23:23

Малеее ,,това сбирка на целомъдрените ли е тука))???

казано от nervak на 16.09.23, 23:23:

На “анонимните” .....?????

17.09.23
00:17

казано от nervak на 16.09.23, 23:23:

Не, сбирка е на игнориращите Илия.
Тва ми е новото форумно хоби, да го оставя да си маже огледалото

Мнението беше редактирано от Homer Simpson на 17.09.23 00:18.

17.09.23
00:20

казано от doni dimitrov на 16.09.23, 21:59:

Аз пък дето нямам мяра в нищо,изведнъж я намерих.
Две цигари на ден ,една бира и чаша вино.
Добре е  нали.
Е на сбирки  му отпускам  края.
Но това не е често.

Аз вече, понеже поРимналях, само виното си струва и сбирките.

06.03.24
21:49

Как лети времето...ще стане половин година не съм писал, ха здравейте :) Не тренирам, не пия, засега само ходя по баирите 😁. Няколко месеца правех разходките по предимно равен терен с малък наклон, но преди двайсетина дни си намерих прекрасен маршрут със стабилно изкачване, та почти всеки ден съм там. Много добре се чувствам с това натоварване, вече осезателно усещам, че ставам по-издръжлив и вървя все по-леко.
Маршрутът е около 1,8 км. изкачване, като на места е доста стръмничко, от 420 до 650 м.н.в.
После спускам с по-бързо темпо. Днес до върха ми отне 30 мин. равномерно спокойно ходене без голямо задъхване, пулсът се качи до 135 само, което ми изглежда доста добре за дърт чичак като мен 😁. Ще ми се да почна пак да потичвам, но ще карам и март само на ходене, да видя как ще се държат краката, че след оная травма миналото лято бая време куцуках.
Засега тежести няма, най-много да пробвам с някой дъмбел в малкото свободно време, което ми се очертава до лятото.
Свалил съм 2-3 кила и съм към 75-6 в момента, хубавото е , че взех да пия по-редовно разните добавки, които залежаваха от месеци.

Прескочи до:

Направи първата стъпка към твоята цел.

Попълни анкетата и наш консултант ще се свърже с теб, за да научиш и обсъдите как нашият метод ще е от полза за теб и целите ти.

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1