Бийчбоди лято 2022

Прескочи до:

Искаш ли да постигнеш мечтаната форма и трайно по-добро здраве?

Методът на BB-Team е модерният начин да изградиш здравословни навици, трайни резултати, увереност и контрол над здравето си с лична подкрепа и отчетност.

Научи как работим

16.09.23
19:14

Да,...откажи бирата почни паневритмията и житната диета...ще се усмихнеш на цяло.

16.09.23
20:20

казано от nervak на 16.09.23, 10:18:

Нередовно пиене. ..

Шегуваш се, нали? Мисля, че най-доброто решение в живота ми бе това да спра алкохола преди 4-5 месеца. За жалост, не съм от щастливците, които могат да пият нередовно😀.

казано от Homer Simpson на 16.09.23, 11:19:

Честит първи учебен ден на теб първо.
Да си кажа и аз какво бих ти препоръчал.
Дълго търсех с какво да заменя бирата, защото пссссссткането на кенчетата , както и много други неща си е и навик, та започнах да пия чай.
Жега, студ , аз съм с чашата чай и стевията в ръка.
Дълго си търсех чай , който да ме кефи и открих мурсалския чай(не че ми е бил непознат преди, просто бях пил два три пъти по хижи).
Определено се чувствам по-”лек”, не отслабнал, но по-подвижен, жив, ако щеш и по-усмихнат.
Та ако искаш опитай, аз си донесох доста и от Гърция и тукашен много съм си накупил.
Успех с новата учебна година и дано са свестни и лесни за работа децата.

Мерси, ще го пробвам чая. Това за бирата е така и при мен, сега пия по някоя безалкохолна де речено само заради навика, та мисля да я спра и нея.
Инак, децата са си деца, работата не е лека, но винаги можеш да научиш нещо и от тях 🙂

16.09.23
20:47

казано от old_man на 16.09.23, 20:20:

...... За жалост, не съм от щастливците, които могат да пият нередовно😀....

А аз не съм от тия щастливци, дето могат да пият малко, пък нека да е по-редовно. Старо клише е (мога без едно, но само с едно не), но наистина не трябва да пия грам, че почти ежедневно и по-повечко не си е работа.

16.09.23
21:59

Аз пък дето нямам мяра в нищо,изведнъж я намерих.
Две цигари на ден ,една бира и чаша вино.
Добре е  нали.
Е на сбирки  му отпускам  края.
Но това не е често.

16.09.23
23:23

Малеее ,,това сбирка на целомъдрените ли е тука))???

16.09.23
23:25

казано от nervak на 16.09.23, 23:23:

На “анонимните” .....🤣🤣🤣🤣🤣

17.09.23
00:17

казано от nervak на 16.09.23, 23:23:

Не, сбирка е на игнориращите Илия.
Тва ми е новото форумно хоби, да го оставя да си маже огледалото

Мнението беше редактирано от Homer Simpson на 17.09.23 00:18.

17.09.23
00:20

казано от doni dimitrov на 16.09.23, 21:59:

Аз пък дето нямам мяра в нищо,изведнъж я намерих.
Две цигари на ден ,една бира и чаша вино.
Добре е  нали.
Е на сбирки  му отпускам  края.
Но това не е често.

Аз вече, понеже поРимналях, само виното си струва и сбирките.

Прескочи до:

Направи първата стъпка към твоята цел.

Попълни анкетата и наш консултант ще се свърже с теб, за да научиш и обсъдите как нашият метод ще е от полза за теб и целите ти.

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1