Коментарна тема към * Предизвикателство Бийчбоди Лято 2020 *

Прескочи до:

казано от Rldik Ridik на 02.02.20, 16:00:

казано от Т. Тодорова на 02.02.20, 15:56:

казано от Barberian на 02.02.20, 15:43:

казано от Brown Bomber на 02.02.20, 15:32:

Много ми дреме как ме харесва жена ми, що за чехльощина ХА ХА ХА. Все едно да ми пука какво си мислят колегите ми, съседите ми или някой тъпунгер - разбирач от форума.

Не ми пука какво мислят другите за мен, но определено ми пука как ме харесва жена ми. Тъй като лично на мен не ми пука, гледам поне да направя нейния кеф. Родила ми е две страхотни деца, грижи се за тях и за мен и го заслужава. За да ми се смеете още ще ви споделя, че дори се подстригвам както тя ме харесва 🙂 Дреме ми на шмайзера кой ме смята за чехъл.

Бе я вземи се стегни и като истински мъж я постави на едно място с произволен форумен тъпунгер! Вместо да й шибнеш два и да я поставиш на място, ти мнението й зачиташ. #sasipahagotoapatriarhat

представям си те г-це тодорова, как някой се изреже, точно, когато ще му правиш к.вал))))), дали ще те е гнус или това е ежедневието ти?

Нещо много шизофренично се случва тук - хем лайк на поста на Барбериана, хем кофа с повърнато върху поста в негова подкрепа. 😄
Хубава неделя, то да ти е жал да отговориш на такова нещо.

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 02.02.20 16:04.

RR

02.02.20
16:08

казано от Т. Тодорова на 02.02.20, 16:03:

казано от Rldik Ridik на 02.02.20, 16:00:

казано от Т. Тодорова на 02.02.20, 15:56:

казано от Brown Bomber на 02.02.20, 15:32:

Много ми дреме как ме харесва жена ми, що за чехльощина ХА ХА ХА. Все едно да ми пука какво си мислят колегите ми, съседите ми или някой тъпунгер - разбирач от форума.

Не ми пука какво мислят другите за мен, но определено ми пука как ме харесва жена ми. Тъй като лично на мен не ми пука, гледам поне да направя нейния кеф. Родила ми е две страхотни деца, грижи се за тях и за мен и го заслужава. За да ми се смеете още ще ви споделя, че дори се подстригвам както тя ме харесва 🙂 Дреме ми на шмайзера кой ме смята за чехъл.

Бе я вземи се стегни и като истински мъж я постави на едно място с произволен форумен тъпунгер! Вместо да й шибнеш два и да я поставиш на място, ти мнението й зачиташ. #sasipahagotoapatriarhat

представям си те г-це тодорова, как някой се изреже, точно, когато ще му правиш к.вал))))), дали ще те е гнус или това е ежедневието ти?

Нещо много шизофренично се случва тук - хем лайк на поста на Барбериана, хем кофа с повърнато върху поста в негова подкрепа. 😄
Хубава неделя, то да ти е жал да отговориш на такова нещо.

кой ти каза че подкрепям който и да е било? Просто слагам знак че е интересен коментар

02.02.20
16:11

Не ми пука какво мислят другите за мен

На мен ми е ясно това, иначе щеше да имаш повече себеуважение и да внимаваш какви ги приказваш.

Деян

02.02.20
16:14

Ей, стана патакламата......т,ва е форум ей. Малко да се нажежи, малко така да прехвръкнат искри, та човек да се почувства жив и, че пише и чете някъде, дето е яко 😀
Но да бъде с мярка, де 😎
Иначе, то и на мен жената и така супер ми се кефи, ама това не ме успокоява.

Бомбър, много ти бяха грозни сравненията просто. Както и опитите да се принизи и стъпче отсрещния, което си е всеобща практика тук. Жалко, щото са се получавали и хубави дискусии.

А уважението на мнението на партньора може да значи каквото си човек поиска, т’ва не значи, че е безхарактерен. Мъжете под чехъл обикновено не заявяват така открито, че с някого се съобразяват, даже напротив.
——————————

Ридик-Мридик, каквото си там, still not worth it. Може би някой друг ще оцени способностите ти в типа общуване, който практикуваш - няма да съм аз, тъй че подминавай. 🙂

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 02.02.20 16:15.

Barberian

02.02.20
16:16

казано от Димо на 02.02.20, 16:11:

Не ми пука какво мислят другите за мен

На мен ми е ясно това, иначе щеше да имаш повече себеуважение и да внимаваш какви ги приказваш.

Абе човеко проследи какво съм писал в първия коментар  и какво ти ми връщаш. Нито съм те нападал, нито съм те обиждал, нито съм ти коментирал силовите постижения, нито как изглеждаш, нито съм споделял ЛИЧНИ комуникации- за разлика от теб.
Държал съм се съвсем нормално. Айде не ми се прави на много възпитан. Който иска да си разваля неделята, аз повече няма да отговарям на коментари .

Мнението беше редактирано от Barberian на 02.02.20 16:17.

02.02.20
16:19

казано от Barberian на 02.02.20, 15:55:

Имам много лош навик да споделяш лични комуникации без да питаш другата страна дали е ок. Скоро подели и за Витан и други какво са ти споделяли в лични съобщения, как стояли гладни и тн Може пък те да не са съгласни целия форум да знае това.

Майна, ти вече съвсем наизуст взе да си приказваш. Кое съм споделил от личната ни комуникация с теб? Помолих те теб да се върнеш и да си я прегледаш.

А за Витан - питах го в дневника му и той там публично ми отговори. Стига си измисляй и си насосвай нещата само и само да ме изкараш крив и да си оправдаеш негативното мнение. Дръж се като мъж.

Дребнав си, питай жена си, ако не ми вярваш. 😄

Мнението беше редактирано от Димо на 02.02.20 16:22.

RR

02.02.20
16:21

казано от Деян на 02.02.20, 16:14:

Ей, стана патакламата......т,ва е форум ей. Малко да се нажежи, малко така да прехвръкнат искри, та човек да се почувства жив и, че пише и чете някъде, дето е яко 😀
Но да бъде с мярка, де 😎
Иначе, то и на мен жената и така супер ми се кефи, ама това не ме успокоява.

за това ли ходите заедно на фитнес, за да не вземе да се изкефи на някой друг)))))))), безобиднашега🙂

02.02.20
16:30

казано от Barberian на 02.02.20, 16:16:

Нито съм те нападал, нито съм те обиждал, нито съм ти коментирал силовите постижения, нито как изглеждаш,

Ама аз не съм се обидил или засегнал. Аз съм се възмутил че изопачаваш с лека ръка нещата - нали не си бил виждал резултати. Как да не си, ето че пак ти ги показвам, ти обаче - не, не е тва начина. И аз мисля че освен онова за гьонсуратлъка ти отговарям съвсем нормално и аргументирано и по темата.

Иначе то е ясно че не е от сега или конкретните ти писания днес реакцията ми. Но и аз помолих който не го кефи темата да си спести писането. Хеле пък с тоя поучителен тон и с двуличното: “Като ме можеш да покажеш резултати, не се обяснявай” Затова те питах ти да си покажеш резултатите.

02.02.20
16:39

казано от Т. Тодорова на 02.02.20, 16:15:

Бомбър, много ти бяха грозни сравненията просто. Както и опитите да се принизи и стъпче отсрещния, което си е всеобща практика тук. Жалко, щото са се получавали и хубави дискусии.

Аз се чудех защо вече не е с модерна прическа, но явно на жена му и е омръзнала.

Помня как въпросния в първия си дневник, който изтри, написа на Барт, че не желае да му пише в дневника, тогава Васко беше нещо като дразнител за много хора тук и го отнасяше яко, а сега всички взеха да му се правят на приятели, що ли мразя лицемерите - не знам.

Деян

02.02.20
16:45

казано от Rldik Ridik на 02.02.20, 16:21:

за това ли ходите заедно на фитнес, за да не вземе да се изкефи на някой друг)))))))), безобиднашега🙂

Е, за фитнеса напоследък чат пат идва през уикенда. То даже не тренираме заедно. Тя си е на втори етаж с пътеките и машините, а аз долу при баровете, лежанките и стойката за клек.
Ха, сигурно нарочно я водя, та да види някой как дига, после взема та още натоваря щангата и та да си каже: тоя моя мъж е супер, по як е от изпилените младежи. Абе да я заблудя някак. Много й пука, колко съм як и дали имам плочки.

Мнението беше редактирано от Деян на 02.02.20 16:45.

Barberian

02.02.20
17:00

казано от Brown Bomber на 02.02.20, 16:39:

казано от Т. Тодорова на 02.02.20, 16:15:

Аз се чудех защо вече не е с модерна прическа, но явно на жена му и е омръзнала.

Помня как въпросния в първия си дневник, който изтри, написа на Барт, че не желае да му пише в дневника, тогава Васко беше нещо като дразнител за много хора тук и го отнасяше яко, а сега всички взеха да му се правят на приятели, що ли мразя лицемерите - не знам.

С Васко бях един от първите с които общувах, веднага след като се регистрира. Колкото и странно да ти звучи имахме период в който бяхме доста близки и си споделяхме доста лични неща. Имахме си наши драми на лични съобщения и понеже и двамата сме чапати стана мяу 🙂. После направихме сеира на целия форум, за което аз лично СЪЖАЛЯВАМ. Точно затова гледам да не му влизам на контра защото не искам повече драми. Това не означава, че му се подмазвам. Аз нямам нищо против него.
За какво лицемерие можем да говорим във форум със акаунти зад който стои някой за който нищо не знаем. И айде да оставите жена ми на мира. Гледайте си вашите.

Barberian

02.02.20
17:02

казано от Димо на 02.02.20, 16:19:

казано от Barberian на 02.02.20, 15:55:

Имам много лош навик да споделяш лични комуникации без да питаш другата страна дали е ок. Скоро подели и за Витан и други какво са ти споделяли в лични съобщения, как стояли гладни и тн Може пък те да не са съгласни целия форум да знае това.

Майна, ти вече съвсем наизуст взе да си приказваш. Кое съм споделил от личната ни комуникация с теб? Помолих те теб да се върнеш и да си я прегледаш.

А за Витан - питах го в дневника му и той там публично ми отговори. Стига си измисляй и си насосвай нещата само и само да ме изкараш крив и да си оправдаеш негативното мнение. Дръж се като мъж.

Дребнав си, питай жена си, ако не ми вярваш. 😄

Сподели, че сме си писали и, че съм ти искал съвети. Това не е ли лично?. Аз ли изкривявам или ти?.
За Витан си писал ” Каза ми” че пие много вода като е гладен, Бла бла. Прочети си коментара по- горе. Не се разбира, че го е написал в дневник.
Написах си първия коментар защото ако човек, който се бори с килограмите и го прочете ще се демотивира. Пак повтарям, не съм нападал нито обиждал. Изразих мнение, както всеки друг във форума. Ти започна с нападки и анализи на мен, телосложението ми, колко кофички съм можел и тн. да не продължавам.
Искаш да се държа като мъж. Това означава да ти сляза на нивото и да ти обсъждам силовите постижения и телосложението ти ли?
Сега пък да съм питал жена ми. Това пак е подигравка. Лошо няма. Всеки тук си е различен и може да иронизира, да се подиграва и тн. Просто ти писах да не се правиш на много културен защото си минаваш границата на добрият тон от всякъде.
Искаш да покажа резултати. Това какво означава? Да правя стриптийз ли? Имам дневник, написал съм си резултатите и килограмите. Който иска да вярва, колкото иска да не вярва.
Относно кофичките, вече правя доста в серия. Намери едни халки и пробвай колко правиш ти. Ще останеш изненадан🙂

Barberian

02.02.20
17:13

казано от Димо на 02.02.20, 16:30:

казано от Barberian на 02.02.20, 16:16:

Нито съм те нападал, нито съм те обиждал, нито съм ти коментирал силовите постижения, нито как изглеждаш,

Ама аз не съм се обидил или засегнал. Аз съм се възмутил че изопачаваш с лека ръка нещата - нали не си бил виждал резултати. Как да не си, ето че пак ти ги показвам, ти обаче - не, не е тва начина. И аз мисля че освен онова за гьонсуратлъка ти отговарям съвсем нормално и аргументирано и по темата.

Иначе то е ясно че не е от сега или конкретните ти писания днес реакцията ми. Но и аз помолих който не го кефи темата да си спести писането. Хеле пък с тоя поучителен тон и с двуличното: “Като ме можеш да покажеш резултати, не се обяснявай” Затова те питах ти да си покажеш резултатите.

Но и аз помолих който не го кефи темата да си спести писането.

Мен ме кефи темата и пиша по темата. Ако не искаш различно мнение да беше го написал.
Пак повтарям. Моя първи коментар беше, че броенето на калории е временно решение и килограмите се връщат, както се случва при теб три пъти. Сам го доказваш със снимките от преди малко. Има ли задържане на килограмите ? Къде е изопачаването ? От 87 килограма ли тръгна сега или от 107 ? Върнал ли си си 20 кила ?.

Мнението беше редактирано от Barberian на 02.02.20 17:13.

02.02.20
17:13

Ебаси потайния дето си - бил съм те издал че сме си писали. Ми ти по твоята логика не издаде ли току-що Васко че сте си писали, че даже и че сте се карали и т.н. Пак двойнствен стандарт.

Разбира се че почнах да ти се подигравам, да вземеш малко да се усетиш и да се стегнеш.

Казах ти - ако не ти харесва - подмини.

Мнението беше редактирано от Димо на 02.02.20 17:19.

02.02.20
17:16

казано от Barberian на 02.02.20, 17:13:

Моя първи коментар беше, че броенето на калории е временно решение и килограмите се връщат, както се случва при теб три пути. Сам го доказваш със снимките от преди малко. Има ли задържане на килограмите ? Къде е изопачаването ? От 87 килограма ли тръгна сега или от 107 ? Върнал ли си си 20 кила ?.

Не, твоя първи коментар беше че резултати няма и да съм слушал гурутата ти как с малки стъпки бля, бля. Аз ти казах че малките стъпки ги правя от години и не съм видял резултат. Резултати виждам, когато си броя калориите. Аз на всяко едно от твърденията ти отговорих, и ти зададох уточняващи въпроси. Ти кво ми отговори? Че не ти пука. ОК. Приемам.

02.02.20
17:16

Освен тва, бъди мъж - дръж си на думата - 3 пъти каза че повече няма да пишеш. 😄

02.02.20
17:23

Начи, освен Димо, други голи мъже няма да има, така ли? 😂

02.02.20
17:26

Явно не. По-тесногръди са явно 😄 pun intended

02.02.20
17:27

Аз за фризьора мисля, че прави само abductor pollicis brevis.
Друго не мисля, че е развил.

Едит:
Има вееееее.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 02.02.20 17:27.

Barberian

02.02.20
17:38

казано от Димо на 02.02.20, 17:16:

Моя първи коментар беше, че броенето на калории е временно решение и килограмите се връщат, както се случва при теб три пути. Сам го доказваш със снимките от преди малко. Има ли задържане на килограмите ? Къде е изопачаването ? От 87 килограма ли тръгна сега или от 107 ? Върнал ли си си 20 кила ?.

Не, твоя първи коментар беше че резултати няма и да съм слушал гурутата ти как с малки стъпки бля, бля. Аз ти казах че малките стъпки ги правя от години и не съм видял резултат. Резултати виждам, когато си броя калориите. Аз на всяко едно от твърденията ти отговорих, и ти зададох уточняващи въпроси. Ти кво ми отговори? Че не ти пука. ОК. Приемам.

Ти беше написал ферман, как няма бивши дебеланковци и, че науката доказва, че е в гените ни и още такива. Явно не помниш какво си писал.
Аз връщам това ” Ако ти не успяваш, поне не демотивирай другите, които са тръгнали натам или са вече там 🙂”
Надолу вече не говоря за теб, а за гурута. После добавям изречение, че си добър пример, че килограмите се връщат. Както сам показа сега не си 87. Когато целия ми коментар е по темата, че килограмите се връщат и при теб три пъти се връщат, имаш резултати ПО ТЕМАТА ВРЪЩАНЕ НА КИЛОГРАМИ или не ?
Никъде не съм писал ” малки стъпки” писах цялостна промяна. Не чети както ти е удобно и пиши, че аз изопачавам.

02.02.20
17:39

А бивши курви има ли?

02.02.20
17:41

85кг...скоро и по-малко ,щот ми обещават видима атрофия на единия крак...

Мнението беше редактирано от nervak на 02.02.20 17:43.

02.02.20
17:44

То от един път фризьор не се става... 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 Ii

RR

02.02.20
17:44

казано от Barberian на 02.02.20, 17:38:

казано от Димо на 02.02.20, 17:16:

Ти беше написал ферман, как няма бивши дебеланковци и, че науката доказва, че е в гените ни и още такива. Явно не помниш какво си писал.
Аз връщам това ” Ако ти не успяваш, поне не демотивирай другите, които са тръгнали натам или са вече там 🙂”
Надолу вече не говоря за теб, а за гурута. После добавям изречение, че си добър пример, че килограмите се връщат. Както сам показа сега не си 87. Когато целия ми коментар е по темата, че килограмите се връщат и при теб три пъти се връщат, имаш резултати ПО ТЕМАТА ВРЪЩАНЕ НА КИЛОГРАМИ или не ?
Никъде не съм писал ” малки стъпки” писах цялостна промяна. Не чети както ти е удобно и пиши, че аз изопачавам.

да, и аз забелязах на снимките, ту нагоре, ту надолЕ....даже на първата за 40 дни пълна промяна, баси, не възможна за много хора тук!!!! Така, че всичко може, стига да има желание и това е най-важното....И вече е за гордеене, не мислите ли така?

Barberian

02.02.20
17:45

казано от Димо на 02.02.20, 17:39:

А бивши курви има ли?

Ще се опитам да задоволя критерия ти за мъж и ще спра да пиша. Ще кажа на жена ми да ме заключи в гаража.

02.02.20
17:45

казано от nervak на 02.02.20, 17:41:

92 кила.

02.02.20
17:46

казано от Barberian на 02.02.20, 17:45:

казано от Димо на 02.02.20, 17:39:

А бивши курви има ли?

Ще се опитам да задоволя критерия ти за мъж и ще спра да пиша. Ще кажа на жена ми да ме заключи в гаража.

А дай, Боже.

RR

02.02.20
17:46

щот не се вслушваш, понеже

RR

02.02.20
17:47

казано от Bart Simpson на 02.02.20, 17:45:

92 кила.[/quoteоще си мазен))), ко се хвалиш))

02.02.20
17:52

Аз въпреки всичко да се извиня на Барбериан ако съм го засегнал или обидил. Не е било това целта ми.

02.02.20
17:53

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Смехоран.
Дай да те видим теб, Ridik или каквото си.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 02.02.20 17:54.

RR

02.02.20
17:57

казано от Bart Simpson на 02.02.20, 17:53:

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Смехоран.

заповядай 🙂

02.02.20
18:00

казано от Rldik Ridik на 02.02.20, 17:57:

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Смехоран.

заповядай 🙂

По-скоро.
Кат свалиш 20 кила, за шест месеца идвай пак.
И после като качиш десет, пак заповядай.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 02.02.20 18:02.

RR

02.02.20
18:03

казано от Bart Simpson на 02.02.20, 18:00:

казано от Rldik Ridik на 02.02.20, 17:57:

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Смехоран.

заповядай 🙂

По-скоро.
Кат свалиш 20 кила, за шест месеца идвай пак.

разкри ме)))), добре че следвам тук 🙂...ще се върна във форма

Barberian

02.02.20
18:07

казано от Димо на 02.02.20, 17:52:

Аз въпреки всичко да се извиня на Барбериан ако съм го засегнал или обидил. Не е било това целта ми.

Приемам извинението. Аз също се извинявам. Ако съм обидил някой, не е било умишлено. На мен също темата ми е интересна и исках да стане диалог ама не се получи 🙂

02.02.20
18:10

Човек, диалог стана - мен ми се умориха пръстите да пиша и за 5 лева работа не свърших, само че не беше толкова конструктивен, колкото ни се е щяло.

Ама лаф да става и да се надъхваме. 😄

Деян

02.02.20
18:16

Аз пък тръгнах да се снимам, ама викам по натам 😂
А иначе да си дебел, е проклятие до живот. Това е болестно състояние и за да избягаш от него, рестрикциите следва да също до живот. Не, че не може и да “свикнеш”, но постоянно следва да се ограничаваш. Кой каквото ще да ми казва, аз знам, че е така. А е болест, защото не си като хората, който ядат като свине по няколко пъти на ден-хляб по 3-4 филии на ядене, десерти, ядат до насита.....и са си ок. И аз бях така до казармата. А пък хора вече на по 70 и кусур години, които цял живот са пюскали каквото и колкото им се ще и са слаби, бол. Щом организмът ни веднага трупа мазнини, значи нещо е прецакано в него.

Мнението беше редактирано от Деян на 02.02.20 18:27.

02.02.20
18:25

Аз не се извинявам на никого 🙂

02.02.20
18:27

казано от Деян на 02.02.20, 18:16:

Аз пък тръгнах да се снимам, ама викам по натам 😂

Дидо, снимай са, ама по боксерки и насреща отблизо да се види формата. И без да се стягаш, да може после да си гледаш накъде се променяш. Документално.

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1