една седмица в Созопол в доста, доста прилично хотелче (горе на снимката с изгледa)
Да не си бил в Грийн Лайф Резорт Созопол ? :D
Ц, Лагуна бийч Созопол :D
Че при това осветление даже полочки се виждат. :) Какво се жалваш толкова от дебелеене?
Че при това осветление даже полочки се виждат. :) Какво се жалваш толкова от дебелеене?
Бе драма да има :D. Иначе миналата година беше по-добре, но и по-дълго диетствах :). Сега може още един месец да си подиетствам да видим какво ще стане.
Вчера - 05.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Хоризонтален лег - 2х много х лоста, 10х60кг, 10х80кг, 8х100кг, 5х110кг, дроп: 3х120кг(*)+2х100кг+5х80кг, 10х80кг
2. Дъмбели - хоризонтален лег - 10х32кг, 10х32кг, 10х32кг
3. Някаква машина за гърди - 12, 14, 14, 15
4. Пек дек - 12, 12, 12
5. Сауничка, парна баничка :D
6. Биричка
15-тина набирания там някъде (но преди 5 и 6 де) и няколко клека на 60 кила и на 100 кила да видим колко съм изостанал с материала :D.
Не е кой знае колко тренировка тая тренировка, но за сефте откак се върнах от морето натоварих лоста, както го товарих преди да ида. Оказа се за моя изненада, че почти няма регрес в силата. Вярно , 120 тежаха идея-идея и половина повечко, но не беше смазващо както очаквах. Имаше помощ (*) на третото.
Пробата на клека беше също да видя как ще тежат на крачетата 100-тина килца, оказаха се доста лекички :). От над две седмици не съм клякал качествено и тия дни ще го направя.
Още не мига да измъдря схемата за трениране през август месец. Ще имам визита от родителското тяло след няколко дни за около седмица - десетина дена. Поради което ще се тренира и във фитнеса до вкъщи. И поради предстоящото мрънкане, че много се бавя в тая зала, мисля да всеки път да тренирам само по една мускулна група, но пък ще има 6 тренировки седмично. Така ще се вместя в рамките на час...Поне засега са такива плановете.
От септември имам вече други планове. Ще видим...
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
08:30 - протеин (30гр.),
12:30 - 4 яйца, 300гр. домат, 50 гр. сирене БДС
16:00 - протеин
18:30 - 20:30 - ТРЕНИРОВКА
21:00 - бира,
21:30 - протеин, сладолед с малини (половин кутия)
23:30 - 250гр. пилешка пържола от гърди (сготвено състояние), домат, 250гр. пържени картофи със сирене
Ейй вчера забравих, че имам диня в хладилника! Сега като описвам това се сетих, да му се невиди - как ми се дояде сега...
Никакви режими! Никакви добавки. Това с добавките ще трябва да се промени, но с майка ми на гости и домашните манджи ми се струва грехота да диетствам :D. След десетина дни може да изкарам месеца, за който споменах по-горе.
Иначе на работа - ад. Дойдоха искания за корекции по проекта, за който бях споменавал по-рано. Обаче кога само дойдоха - вчера - във втория ми ден откак се върнах на работа. Да се чуди човек - това късмет ли е, малшанс ли е... :)
Това е!
Вчера - 01.07.2015г.
Доста пиене е имало в тая отпуска, щом ти се губи малко над месец. :)
Опс, то човек сам си се дъни, да му се невиди :D
Мнението беше редактирано от Петър на 05.08.15 11:31.
Вчера - 01.07.2015г.
Доста пиене е имало в тая отпуска, щом ти се губи малко над месец. :)
По принцип не съм по снимките :). Сетих се обаче, че миналата година кажи-режи в този период (е всъщност е било преди 10 месеца) качих една. Оня ден качих още една. Реших да ги комбинирам и двете Снимани са при сходни условия.
На тая от ляво - старата, май бях 82 кг (нищо чудно да съм тренирал ръце като ги гледам кви са били напомпани :D). На тая сегашната съм 85кг(може и малко отгоре). Прогресът е слаб, но сякаш има :).
Мнението беше редактирано от Петър на 06.08.15 01:19.
Вчера - 06.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Раменна преса - 2х10хлоста, 10х40кг, 8х60кг, 4х70кг, дроп: 1х75кг+3х70кг, 8х60кг
2. Обръщане+пуш преса - 7х70кг, 5х70кг
2.1. Обръщане - 10х70кг между двете серии обръщане+пуш
3. Разтваряне встрани с дъмбели от стоеж+раменна преса с дъмбели - 4х10х12,5кг и на двете движения
4. Повдигане на диск пред гърди - 4х10х20кг
Рамо не бях тренирал от сигурно 3-4 седмици. Не е зле работата. Очаквах да е по-трагично. Още в началото тръгна добре и ми се щеше даже да изкарам една серия от макс бройка на 60 кг, но Гого ме спря, че иначе силата щеше да отиде за следващите серии. На 75 кг има и едно повторение с лек пуш, което не съм вписал.
След това при обръщането+пуш след първата серия, решихме да направя една скоростна серийка само на обръщане да видим ще избутам ли 10-ка, избутах я и дори можеше още, ама спрях :D.
Друго май няма. Кефят ме такива тренировки за рамене - в края едва си вдигаш ръцете да си измиеш лицето под душа. Сериозно усилие на волята трябваше за това :D.
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
08:30 - протеин (30гр.),
12:30 - 4 яйца, 300гр. домат, 50 гр. сирене БДС
16:00 - протеин
18:00 - смокини, малини, грозде, диня
18:30 - 19:30 - Zzzzz, след това сладолед с малини
20:00 - 21:00 - ТРЕНИРОВКА
21:30 - протеин
23:30 - леща една купичка, 250гр. пилешка пържола от гърди (сготвено състояние), един розов домат, 200гр. пържени картофи със сирене, малко сладолед с малини
Продължава безрежимното хранене. Ма пък ми е добре :D. Иначе на работа хаосът е изключителен. Добре, че е петък днес...
Това е!
07.08.15
13:39
#2767
Кажи де, кажи какво хапнахте след тренировката :D
Кажи де, кажи какво хапнахте след тренировката :D
Ееее, тъкмо го бях преодолял да му се невиди - чувството да те затапят е много неприятно :D. То всъщност не беше след тренировката, а към края й. Имаше една девойка със скандално добра техника на тягата с прави крака и със скандално бавно изпълнение. Ама под бавно имам предвид, че и костенурка ще изглежда като ферари в сравнение :D. Най-скандален обаче беше прилепналия клин по бразилския й задник. И това на 2 метра от нас с Гого :D. Можете да си представите коментари и погледи и т.н. хахаха. Явно е било по-показно отколкото сме си мислели, защото в един момент, като се засякохме до салфетките за бърсане на морно чело, девойката попита нагло “Вие дупе май не сте виждали”, на което аз не можах да отговоря и смотолевих само едно “Моля?!” . Тя повтори, но аз нищо не измислих и нищо не казах хахаах, за което от цялата работа най-ме е яд. После сума ти отговори ми дойдоха на ум, ама то като се обърне каруцата .... :D Та така.
Девойката беше свръхпоказна, но явно и ние не сме били кой знае колко потайни хахах.
Мнението беше редактирано от Петър на 07.08.15 13:59.
07.08.15
14:00
#2769
Бъди доволен Пешо, следтренировъчното хранене е много важно ! ;)
А тя ви е сипала обилно и ти даже и допълнително си си поискал :D :D :D
Мнението беше редактирано от James Hinks на 07.08.15 14:00.
.... и ти даже и допълнително си си поискал :D :D :D
И то учтиво “Моля” :D :D :D
07.08.15
16:39
#2771
От сърце се посмях с твоето тренировъчно и следтренировъчно хранене. :)))
А мацката беше обърната с гръб към вас, правейки тягата си? :D
От сърце се посмях с твоето тренировъчно и следтренировъчно хранене. :)))
А мацката беше обърната с гръб към вас, правейки тягата си? :D
Да, той гърба хич не беше от значение в случая, но тази беше равнината откъм нас, да :D.
Аз и преди съм я засичал, но тази тяга вчера беше скандална :D :D :x
Ти да видиш погледите на останалите колеги, но явно са били по-деликатни - засякох в очите по едно време едно момче, което също беше наблизо - гледаше така сякаш всеки момент ще ревне :D
Мнението беше редактирано от Петър на 07.08.15 17:23.
В петък - 07.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Обратен лег - 2х много х лоста, 10х60кг, 10х80кг, 4х10х90кг
2. Дъмбели от полулег - 8х32кг, 8х32кг, 8х32кг
3. Някаква машина за гърди - 12, 14, 14, 15
4. Пек дек - 12, 12, 12
Леко раздвижване на гърдите в петък, но с дива мускулна треска на раменете и трапеца само леко раздвижване си остана :) Мислех да има кофи, но в конкретния случай нямаше как да се получат :D.
В събота - 08.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Заден клек - 10х60кг, 8х90кг, 5х110кг, 4х130кг, 3х140кг, 2х150кг, дроп: 2х160кг+2х140кг+3х100кг, 10х100кг
2. Преден клек - 5х80кг, 5х90кг, 5х90кг
3. Разгъване на машина - пауза в горно положение - 8х83кг(със задържане)+3х83кг(без), 8х83кг(със)+3х83кг(без), 6х83кг(със)+3х83кг(без), 6х59кг(със)+3х83кг(без)
4. Сгъване от лицев лег - 4х10х7,5кг на крак
Доволен съм. Един месец (може и повече) без клек, мислех, че положението ще е доста по-зле. Още повече нямах никакво настроение за клякане. 140 леки, 150 вече започнаха да се усещат. 160 дори на първото повторение ги усетих по-леки от 150-те, затова и второ почнах, но то вече беше зор :). Мисля, че никъде нямаше помощ де.
На предния след това вече не ми се напъваше, че нещо дропсерията и десятката след нея бая изтормозиха кръста.
На разгъването, по идея на Тренера, реших да го правя със задържане за около секунда в горно положение. Няма такъв ужас :D. След 8-те повторения със задържане, довършвах с няколко без, с чийтинг. Направо след това не можех да си стоя на краката :D Много яко :D.
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
Храната няма да я описвам, че няма никакви режими в мометна. Суплементация също няма никаква. По-натурален не съм бил никога в живота си :D. Само по една - две дози протеин дневно.
След тая тренировка за крака, ставането и сядането, където и да било, на следващия ден се оказаха голямо изпитание :D. Днес положението е още по-зле. Мислех довечера тяга дa правя, но май ще се размине :D. Иначе нищо интересно уикенда - релакс.
Мнението беше редактирано от Петър на 10.08.15 12:54.
Вчера - 10.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Набирания рамемен успореден хват - 23хСТ, 10х15кг, 8х20кг, 6х20кг+4хСТ
2. Набирания ръкохватка - 10хСТ, 10хСТ, 8хСТ
3. Гребане с Т-щанга - 3х10х60кг, 1х10х50кг
4. Хоризонтален скрипец - 4х10х53кг
5. Вертикален скрипец - 4х10х57кг
Вчера дива треска на краката. Ама си викам такъв, ще пробвам една тягичка на 100 кг след набиранията да видя как ще е. Едно повторение - бам - чудно, викам си - ще се прави по-късно. Да, ама след хоризонталния скрипец бяха наредени 140 и викам пак да ги дръпна ей така, да видим колко да сложа. Да, ама не. Едно са 100, друго бяха 140. Бедрата - предно, задно - лещ, кръста и той...Теглих една мощна и оставих тягата :).
А днес положението е убийствено :D. Освен че треската на краката не ми е минала, имам и такава на гърба и на бицепсите. Особено с единия бицепс положението е плачевно :D. От над три месеца не се бях набирал толкова за бройки и явно това е дошло в повечко на сухожилията, защото в момента точно те ме болят, а не мускула. Направо не мога да си разгъна ръката :D. Как ще правя лежанката довечера, не знам, но отговорът е “Все някак” :D.
Храната вчера, въпреки че не съм на режим, е режимлийска - яйца с розов домат и сирене, за вечеря - огромна пилешка пържола и розов домат, иначе през деня 3 дози протеин и плодове - грозде и смокини.
Колкото до останалото - хаосът на работа продължава с пълна сила :). Чак другата седмица по някое време се очертава да се поуспокои.
Това е!
11.08.15
12:57
#2776
Само да попитам щото ми е мн интересно според името ти Петър и заглавието 42. Ти ли си БГ чудовището от Шумния град ? :дд
ЕДИТ: Видях ти снимките, сори брат :д, моя грешка.
Мнението беше редактирано от Kondio на 11.08.15 12:58.
11.08.15
13:02
#2777
Снимките не са негови
11.08.15
13:03
#2778
Снимките не са негови
Той говори за тях все едно са негови. Чии са тогава?
Само да попитам щото ми е мн интересно според името ти Петър и заглавието 42. Ти ли си БГ чудовището от Шумния град ? :дд
ЕДИТ: Видях ти снимките, сори брат :д, моя грешка.
Вчера ме сбъркаха с момиченце, ама виж с чудовище не ми се беше случвало :D. Нямам представа за какво говориш :D.
П.С. Сега зацепих, т.е. гугъл ми каза, че е нещо от бг рап щуротиите, но тъй като съм с малко по-особено мнение за българския рап, мога да те уверя, че нямам нищо общо :)
Той говори за тях все едно са негови. Чии са тогава?
На един пич, на който много искам да приличам, ама трябва да кача 20-тина килца, че да не мязам на момиченце :D ;(
Мнението беше редактирано от Петър на 11.08.15 13:06.
11.08.15
13:05
#2780
Да :д рапЕра се казва Петър Иванов по прякор 42 затова те обърках. А колкото до бг рапа , той прави наистина смислен рап. Поздрави и успех с тренировките занапред!
Мнението беше редактирано от Kondio на 11.08.15 13:08.
11.08.15
13:08
#2781
По принцип не съм по снимките :). Сетих се обаче, че миналата година кажи-режи в този период (е всъщност е било преди 10 месеца) качих една. Оня ден качих още една. Реших да ги комбинирам и двете Снимани са при сходни условия.
На тая от ляво - старата, май бях 82 кг (нищо чудно да съм тренирал ръце като ги гледам кви са били напомпани :D). На тая сегашната съм 85кг(може и малко отгоре). Прогресът е слаб, но сякаш има :).
За този пост говоря.
11.08.15
13:09
#2782
На един пич, на който много искам да приличам, ама трябва да кача 20-тина килца, че да не мязам на момиченце :D ;(
Кой тоя ве ?
Да не е някой от гейм ъф тронс ? :D
Кой тоя ве ?
Да не е някой от гейм ъф тронс ? :D
:D
С грим и прическа тук :D
Мнението беше редактирано от Петър на 11.08.15 13:13.
Вчера - 11.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Хоризонтален лег - 2х много х лоста, 10х60кг, 8х80кг, 6х100кг, 3х110кг, 4х110кг, дроп: 2х120кг(*)+2х100кг+6х80кг, 10х80кг
2. Дъмбели - хоризонтален лег - 8х32кг, 8х32кг, 8х32кг
3. Някаква машина за гърди - 12, 14, 14, 15
4. Пек дек - 12, 12, 12
5. Сауничка, парна баничка
6. Биричка
Вчера не бях в кондиция...хм, меко казано :D. Мускулна треска на краката, гърба - най-вече на латисимусите, на бицепсите, сухожилията на бицепците - свръхнатегнати и болезнени (не можех да си изпъна едната ръка в екстензия без да се припотя от болка :D). Луда работа направо - цял ден робокоп :D. като се раздвижих в залата се пооблекчи положението, но въпреки това на лежанката се чувствах несигурен - то не стига останалото ми и гърба яко болеше, докато лежа :D. Как да е - скалъпих някаква тренировка, колкото да не е без хич и след това киснене в спа-то. То не че помогна особено :D, ма и не навреди де :D.
Днес на краката треската е почти отшумяла, но гърба и сухожилията на бицепсите са все още яко болезнени и натегнати - ръцете нито мога да си ги вдигна над главата, нито да ги изпъна надолу. Луда работа... Чак се чудя довечера как да тренирам...
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
08:30 - протеин (30гр.),
12:30 - 4 яйца, 300гр. домат, 50 гр. сирене БДС
16:00 - протеин
18:00 - смокини и грозде
18:30 - 20:30 - ТРЕНИРОВКА
21:00 - бира
21:30 - протеин, смокини
23:30 - 250гр. пилешка пържола от гърди (сготвено състояние), домат, 250гр. пържени картофи с козе сирене БДС
Днес яденето го описвам, че си стои почти същото в шаблона от предния път
Иначе нищо значимо за споделяне няма.
Това е!
Вчера - 12.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Раменна преса - 2х10хлоста, 10х40кг, 8х50кг, 6х60кг, 5х60кг, 6х60кг, дроп: 5х60кг+8х50кг
2. Разтваряне встрани с дъмбели от стоеж+раменна преса с дъмбели - 4х10х12,5кг и на двете движения
3. Повдигане на диск пред гърди - 4х10х20кг
4. Някаква машина за рамо, имитираща раменна преса - 4х12
Вчера беше много зле положението. Ръцете не можех да си ги вдигна по-високо от нивото на очите (заради мускулната на латисимусите) и да ги разгъна в максимална екстензия (заради болките в сухожилието на единия бицепс). Но все пак отидох до залата , де. Да ме пита човек що. Иначе след дълго и внимателно загряване - ротации, а-у, успях да си вдигна ръцете над главата та си викам - ясно - рамо ще е. Да ама всичко тежи - миналата седмица единица със 75 кила и тройки- четворки на 70 кг, а вчера 60 тежаха като цял тон. Предполагам това са някакви защитни механизми на тялото заради гърба и ръцете. Скалъпих някакво раздвижване на раменете де. Където нямаше екстензия в лакътната става (разтварянето встрани, диска пред гърди) положението се ядваше и няма понижаване в килограмите от миналата седмица, но където има екстензия - положението е минус поне 10кг :).
В резултат обаче по-късно вечерта вече не можех не само да си разгъна максимално ръката, ами и да я сгъна...Миенето на зъбите беше голямо приключение :D.
Днес категорично ще се почива. Положението е една идея по-добре (сутринта беше много зле, но явно движението на ставата през деня пооблекчи ситуацията). Живот и здраве (особено второто :D), утре вечер ще се тренира, че след това уикенда ще отскоча пак до морето :).
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
08:30 - протеин (30гр.),
12:30 - 4 яйца, 300гр. домат, 50 гр. сирене БДС
16:00 - протеин
18:00 - смокини, фрапе
20:00 - 21:00 - ТРЕНИРОВКА
21:30 - протеин, половин пъпеш, един снакс
00:30 - 250гр. пилешка пържола от гърди (сготвено състояние), един розов домат, малко ориз със спанак (100-тина грама за гарнитура)
Та така - описах по-основното по-горе. Иначе на работа положението е нерви, огън и жупел, но поне уикенда се очертава да е доста приятен :).
Това е!
Мнението беше редактирано от Петър на 13.08.15 15:53.
13.08.15
15:56
#2786
Е, поне ти обясниха що не ти върви раменната преса. :)
Вчера - 17.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
В суперсерии:
1.1. Тесен лег - 10х60кг, 10х70кг, 8х80кг, дроп: 3х100кг(*)+6х90кг+6х70кг
1.2 Сгъване с дъмбели - 4х10х17,5кг
2.1. Френско прав - 4х10х38кг
2.2. Скотово сгъване - 4х10х28кг
3.1. Разгъване със въже на скрипец - 4х12х47кг (последната серия дроп)
3.2. Сгъване на скрипец с въже - 4х12х29кг (последната серия дроп)
4.1. Кофички на тесни ръкохватки- 2х10хСТ
4.2. Чуково сгъване - 2х12х12,5кг
Чак се чудих да описвам ли тренировката. Ръце! Анатема :D :))).
Уикенда бях на морето и за 72 часа ми се събират най-много 8-10 часа сън, та на последни батерии реших да направя горната тренировка (преди нея заредих с 90 мин. сън де). То пък взе, че се получи добре :). За пръв път май вдигам 100 на тясна лежанка (юмрук отстояние на ръцете), първото повторение самостоятелно, но второто и третото бяха със стабилна помощ от Гого. Иначе май няма много за споделяне от тая тренировка
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
Още няма никакъв режим. Затова и няма да описвам. Не е чак толкова зле положението (ако изключим една лионска наденица за вечеря, другото е ок).
В петък също имаше тренировка, но не ми се описваше - едни леки гърдички раздживих, че то от цялата мускулна треска миналата седмица, само те останаха що годе в движение.
Събота и неделя на морето. Понеделник сутрин пътувах към Пловдив и директно на работа.
Море “две” за тази година беше много приятно, макар и само за два дни. Следва след не много време море “три” - да видим... :)
Това е!
18.08.15
14:15
#2788
Аз, че съм стабилен, стабилен съм, но помощта не беше стабилна. Все пак, на бицепс не мога да вземам, като Сашо :Д
“- Що не се тагна в Бедрума?
- Не си носих телефона.”
А за неносенето на телефона, имам едно обяснение:
“Разбрах, че съм пиян, когато започнах да си правя селфита и взех да ги качвам във фейсбука”
Айде, днес да имаш сили за лежанката! хахаха
Мнението беше редактирано от Gogo на 18.08.15 14:16.
18.08.15
14:16
#2789
Ти сега добре го тагна де :D
“- Що не се тагна в Бедрума?
- Не си носих телефона.”
И това се оказа голям пропуск - някъде там в тъплата са били мои приятели от детинство, които не съм виждал от повече от 10 години...:D Facebook ми каза, ма на следващия ден :D.
Извод - носете си телефоните и се тагвайте навсякъде, не се знае дали голямата ви любов или бившото гадже не са зад ъгъла :D
Мнението беше редактирано от Петър на 18.08.15 14:32.
Извод - носете си телефоните и се тагвайте навсякъде, не се знае дали голямата ви любов или бившото гадже не са зад ъгъла :D
То,това може и проблеми да донесе....в семейния живот примерно. :D
Вчера - 18.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Хоризонтален лег - 2х много х лоста, 10х60кг, 8х80кг, 6х100кг, 5х110кг, 4х110кг, дроп: 2х120кг(*)+3х100кг+6х80кг, 10х80кг
2. Дъмбели - хоризонтален лег - 8х32кг, 8х32кг, 8х32кг
3. Някаква машина за гърди - 12, 14, 14, 15
4. Пек дек - 12, 12, 12
5. Кофички 3х 12-15хСТ
6. Сауничка, парна баничка
7. Биричка
Нещо не съм особено доволен от вчерашната тренировка, но квото - такова. Пак сега като гледам е била по-добре от предната такава, но съм имал и още по-добри. С няколко думи щангата тежеше. Мисля да акцентирам на кофичките. Но без добавена тежест. 24 набирания и 15 кофички - откази. Срамота! Поне кофичките ми се струват по-лесно прогресиращи от набиранията...Ще видим.
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
08:30 - протеин (30гр.),
12:30 - 4 яйца, 300гр. домат, 50 гр. сирене БДС
18:00 - смокини и грозде
18:30 - 20:30 - ТРЕНИРОВКА
21:00 - бира
21:30 - протеин, смокини, грозде
23:30 - 250гр. пилешка пържола от гърди (сготвено състояние), домат, 200гр. пържени картофи със сирене БДС
Е това беше яденето вчера. Малко е сякаш, ама тия плодове много ме издуват. Бяха около кило смокини и половин кило грозде за деня.
Иначе нищо интересно на работа.
Това е!
Вчера - 19.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Набирания рамемен успореден хват - 2х12хСТ, 2х10хСТ, дроп: 4х20+5хСТ
2. Набирания широк надхват: 2х7хСТ, 2х6хСТ
3. Набирания ръкохватка - 3х8хСТ
4. Гребане с Т-щанга - 3х10х55кг, 1х10х50кг
5. Хоризонтален скрипец - 4х10х53кг
Нещо нямах особен тонус вчера и реших това да изимпровизирам. Тоя път реших да не се изсилвам с максимална бройка на набиранията, че да не рева пак една седмица заради сухожилия. Положението сега е добре - никакво напрежение, освен в гърба де, но то все пак това е целта на занятието. :) Тяга не ми се правеше :D.
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
08:30 - протеин (30гр.),
12:30 - 4 яйца, 300гр. домат, 50 гр. сирене БДС
17:30 - грозде
18:00 - 19:30 - Zzzzz, след това половин пъпеш
20:00 - 21:00 - ТРЕНИРОВКА
21:30 - протеин, грозде
23:30 - 230гр. пилешка пържола от гърди (сготвено състояние), домат, 200гр. салата варени зеленчуци, броколи и майонеза
00:30 - 80гр. сладолед
Нормален ден вчера, нищо за отбелязване.
Това е!
Мнението беше редактирано от Петър на 20.08.15 13:47.
Вчера- 20.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Обратен лег - 2х много х лоста, 10х60кг, 10х80кг, 1х10х90кг, 1х8х100кг, дроп: 5х110кг+2х100кг+2х90кг+4х80кг, 10х80кг
2.Полулег с щанга - 3х10х70кг
3. Някаква машина за гърди - 12, 14, 14, 15
4. Кофи-мофи - 3х12хСТ
5. Кросоувър - 4х12х23кг
Леко раздвижване. Мислех да почивам, ама сутринта като станах и усетих, че ми се тренира. Та така - отидох. Няма кой знае какво за отбелязване май от тая тренировка.
Не мога да разбера що кофите били най-хубавото упражнение за гърди :D, да им се невидят и кофите - ник’во напрежение не усетих от тях в гърдите, нито напомпване, нито нищо...Напротив - усещах гърба повече през цялото време. Луда работа. Не можем да се разберем с тях и това е. Но аз 25 в една серия ще стигна, ако ще и по корем да се влача :D.
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
08:30 - протеин (30гр.),
12:30 - 4 яйца, 300гр. домат, 50 гр. сирене БДС
17:30 - грозде и смокини
18:00 - 19:30 - Zzzzz, след това грозде и смокини
20:00 - 21:00 - ТРЕНИРОВКА
21:30 - протеин, един малък снакс
23:30 - 230гр. пилешка пържола от гърди (сготвено състояние), домат, 200гр. ориз с домати и маслини
00:30 - 80гр. сладолед
Нищо кой знае какво за отбелязване, освен потопът, който се изля следобяд.
Ето няколко снимки от прозореца на кабинета ми и от връщането след работа...
“Пляс, пляс , педалите...” Ма то кат’ гледам и педали за пляскане няма :D. Няма да качвам клипче как прецапах през вода до глезена и след това трябваше да си цедя обувките, но беше епично :D
Това на втората снимка е улица, покрита с 15тина санта вода до равнището на тротоара
П.С. А, да, чудя се дали да не почна двуразови - майка ми е на гости с мамините манджи (rock). Ultimate roidz :D
Мнението беше редактирано от Петър на 21.08.15 13:59.
В петък - 21.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Обратен лег - 2х много х лоста, 10х60кг, 10х80кг, 10х90кг, 8х100кг, 5х110кг, дроп: 5х110кг+3х100кг+3х90кг+5х80кх, 10х80кг
2. Полулег щанга - 3х10х70кг
3. Някаква машина за гърди - 12, 14, 14, 15
4. Кофички - 15хСТ, 12хСТ,12хСТ, 10хСТ
5. Пек дек - 12, 12, 12
Леко раздвижване на гърдите в петък, нищо особено за отбелязване
В събота - 22.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Заден клек - 10х60кг, 8х90кг, 5х110кг, 4х130кг, 2х3х140кг, дроп: 2х140кг+2х120кг+3х100кг, 10х80кг
2. Лег преса - 3х10х150кг
3. Разгъване на машина - пауза в горно положение - 8х83кг(със задържане)+3х83кг(без), 8х83кг(със)+3х83кг(без), 6х83кг(със)+3х83кг(без), 6х59кг(със)+3х83кг(без)
4. Сгъване от лицев лег - 4х10х7,5кг на крак
5. Кофички - 30хСТ ! , 20хСТ, 15хСТ
Много зле в събота. Цял ден вали и в залата беше адския задух- сигурно към 90% влажност. Дрехите все едно от пералня ги вадиш. Имам чувството, че в парна баня ще се кляка по-лесно (там поне нямаш дрехи :D). Но много зле положението. Не мога да си поема въздух, главата ме заболя, пълна липса на тонус и сила. Преди две седмици двойки на 160, а в събота 140 ме мачкаха като за световно. Затова и без преден клек. Исках да се махна от зоната за клека колкото може по-бързо. Общо взето отбиване на номера беше тая тренировка, но пак си докарах приятна мускулна треска на краката.
След разочароващия клек ми дойде на ум да цъкна малко кофички, като не очаквах нещо кой знае кво, имайки предвид, че предния ден тренирах гърди и имах мускулна треска. Обаче стана чудото :D - където мрънках че аз ако ще по корем да се влача, но 25 кофички в серия ще направя, на свежо взех, че направих 30 ( с аванс за 2-3 още). Луда работа :). Това ми оправи настроението след клека. сега остава и на изморени гърди да ги направя ( разбирай в тренировката за гърди) и ще съм доволен. Но и така пак е приемливо.
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
Мамини манджи :D.
Мнението беше редактирано от Петър на 24.08.15 13:31.
Завеяна работа - оказва се че в петък съм тренирал рамене, а не както съм писал в горния пост - лежанка :D. Ако успея да си спомня тренировката, ще я коригирам :D
Вчера - 24.08.2015г.
ТРЕНИРОВКА
1. Хоризонтален лег - 2х много х лоста, 10х60кг, 8х80кг, 3х7х100кг, Дроп: 5х110кг+2х100кг+3х80кг, 8х80кг
2. Дъмбели - хоризонтален лег - 3х10х32кг
3. Някаква машина за гърди - 12, 14, 14
4. Кофички - 18хСТ, 15хСТ, 10хСТ
5. Пек дек - 12, 12, 12, 12
Нищо особено, но приятна тренировка се получи. Доволен съм от кофите - след толкова упражнение преди тях, бива. И 20 можех да добутам, но с цената на адския отказ, а не ми се стигаше чак до такива откази на кофите (заради раменете главно).
Друго интересно май нямаше
ХРАНА и СУПЛЕМЕНТАЦИЯ
08:30 - протеин (30гр.),
12:30 - 4 яйца, 300гр. домат, 50 гр. сирене БДС
16:00 -
18:00 - протеин, пъпеш
18:00 - 19:00 - ТРЕНИРОВКА
19:30 - бира
20:30 - две дози протеин, смокини
23:30 - пилешко с гъби, половин малка питка бял хляб (50-тина грама), един голям розов домат, 100гр. сладолед
Тоя път описвам яденето, не че е нещо специално, де.
Иначе нищо значимо за споделяне няма.
Това е!
Мнението беше редактирано от Петър на 25.08.15 12:55.
25.08.15
14:14
#2797
Завеяна работа - оказва се че в петък съм тренирал рамене, а не както съм писал в горния пост - лежанка :D
Добре де, а тая лежанка кога си я тренирал ? :D
Завеяна работа - оказва се че в петък съм тренирал рамене, а не както съм писал в горния пост - лежанка :D
Добре де, а тая лежанка кога си я тренирал ? :D
По-предния петък, губи му се период от петък до петък. :D
По-предния петък, губи му се период от петък до петък. :D
Нормално, кво :D ?! Все пак миналия уикенд бях по вашия край там :D
По-предния петък, губи му се период от петък до петък. :D
Нормално, кво :D ?! Все пак миналия уикенд бях по вашия край там :D
Нищо бе, нещо да съм казал? :D :D :D Пък и по нашия край, който всъщност не е моя край, хората не пият сякаш за последно. :D :D :D Поне не и местните.