Колко често посещавате фитнеса?

26.05.15
20:38

(muscle) Колеги по колко пъти в седмицата ходите на фитнес...? (muscle)

Темата беше редактирана от Кольо Пияндето на 27.05.15 09:02.

Какъв беше смисълът да обезобразиш анкетата?

27.05.15
09:23

казано от Кольо Пияндето на 27.05.15, 09:03:

Какъв беше смисълът да обезобразиш анкетата?

Така ми харесва повече.

А каква е целта на тази тема и анкета?
Какво значение има кой колко пъти ходи на фитнес? С какво ще ти помогне това?

27.05.15
09:37

Защо трябва да има цел?

27.05.15
10:21

по обед влизам и вечер излизам яко напомпан за дискотеката. И така всеки ден по понеделник до събота. Неделя само по обед влизам набързо да се напомня за едно кафенце на центъра.
#justbatkathings
#batkalife
#aestheticasfuck

27.05.15
10:21

Защо няма 0?

27.05.15
10:27

8/7

казано от Classic на 27.05.15, 09:23:

Така ми харесва повече.

Чудесно.
Видимо получаваш адекватни отговори вече... ;)

Теди Илиева

27.05.15
11:35

В сравнение с преди..... четвърта седмица поред посещавам фитнеса по 3 третинки т.е. сумарно 1 път седмично.

По-съдържателна щеше да е анкетата, ако имаше и отговор за времетраене на тренировката.

Мнението беше редактирано от Теди Илиева на 27.05.15 11:35.

Noctis Caelum

27.05.15
12:50

‘Трий Кольо

27.05.15
17:10

По добре ли се чувствате като хейтвате, това си е типична българска черта, браво :)

Защо трябва да има цел, просто от лично любопитство ми беше интересно, колко пъти в седмицата посещавате залата за тренировка, не съм написал 0 защото това е форум за хора който спортуват...

Мнението беше редактирано от Classic на 27.05.15 17:23.

27.05.15
17:22

Виждам хора, които тренират 5- 6 пъти седмично с по двучасови тренировки, но си стоят все същите.
Така че не е важно колко често тренираш, а как тренираш, как се храниш и почиваш.

27.05.15
17:25

казано от avitohol на 27.05.15, 17:22:

Виждам хора, които тренират 5- 6 пъти седмично с по двучасови тренировки, но си стоят все същите.
Така че не е важно колко често тренираш, а как тренираш, как се храниш и почиваш.

Съгласен съм с теб, мен ме интересува колко пъти, а не как изглеждат по принцип, колко време отделят защото аз работя примерно доста тежка работа и с мъки отделям 4 пъти, а по малко от 4 няма как не е възможно, аз искам да тренирам краката отделно рамото отделно, другите ги комбинирам

27.05.15
17:37

казано от Classic на 27.05.15, 17:10:

не съм написал 0 защото това е форум за хора който спортуват...

Само във фитнеса ли се спортува?

27.05.15
17:41

По добре ли се чувствате като хейтвате, това си е типична българска черта, браво :)

Защо трябва да има цел, просто от лично любопитство ми беше интересно, колко пъти в седмицата посещавате залата за тренировка, не съм написал 0 защото това е форум за хора който спортуват...

Защото местата за спорт далеч не се изчерпват с фитнеса.

Има хора, които тренират двуразово. Като и двете тренировки може да са във фитнес, но може и да не са.
Тренират някакъв спорт, а тежестите им са само допълнение.

Изобщо варианти много. Така зададен въпросът няма много смисъл, нито ще даде някакъв резултат, който става за нещо.

27.05.15
17:43

казано от Classic на 27.05.15, 17:25:

казано от avitohol на 27.05.15, 17:22:

Съгласен съм с теб, мен ме интересува колко пъти, а не как изглеждат по принцип, колко време отделят защото аз работя примерно доста тежка работа и с мъки отделям 4 пъти, а по малко от 4 няма как не е възможно, аз искам да тренирам краката отделно рамото отделно, другите ги комбинирам

Не е нужно да тренираш по културистични сплитове и да правиш някои мускулни групи отделно. Има толкова много и разнообразни методики.
Аз например най- много съм доволен от кръговите тренировки за цяло тяло с базови упражнения. Натоварвам краката само с клек и тяга, но като ги натоваря 3 пъти седмично и си растат и на размери и на сила. Същото е и при рамото- военна или пуш преса.

Защо трябва да има цел, просто от лично любопитство ми беше интересно...

Ти питаш просто така, без цел и идея... ние отговаряме по същия начин.
За мен всичко е точно и нормално.

казано от Classic на 27.05.15, 17:25:

...аз работя примерно доста тежка работа и с мъки отделям 4 пъти, а по малко от 4 няма как не е възможно, аз искам да тренирам краката отделно рамото отделно, другите ги комбинирам

Значи не питаш само и единствено от любопитство все пак... тънкият момент е, че реално полезни могат да ти бъдат само отговори от хора с подобно на твоето ежедневие и преследващи цели, които са сходни с твоите. Или от достатъчно опитни и знаещи хора. Помисли с какво ти помагат отговорите на всички останали, както и отговорите на общо основание без контекст. След това погледни пак въпроса си. После, ако желаеш, можем да обсъдим и ‘българския начин’, и ‘хейтването’.

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 27.05.15 19:10.

27.05.15
20:27

Добре покажете ми една анкета как да я направя?

27.05.15
22:10

казано от Classic на 27.05.15, 20:27:

Добре покажете ми една анкета как да я направя?

Анкетата ти е супер - ясно и точно написана като за тъпи хора, има си отговори всичко. Аз още сутринта ти отговорих, ама сега гледам всеки се е изсипал да дава акъл и аз ще ти дам - Хигиенистката т.е. чистачката на ден го посещава тоя фитнес поне 8 пъти :D

28.05.15
08:44

Благодаря Алекс, оценявам коментара ти

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1