Тренеровъчна програма за екто ендоморфен тип тяло

Здравейте, аз се казвам Митко  и  желая да попитам някой дали има подобна програма или да помогне при направата на такава  също така и  да ми обясните какво точно е оформяща ниско-въхлехидратна диета .

Благодаря ви за помоща !

П.П  Съжелявам ако темата е за този раздел

Темата беше редактирана от Chicho Mitko S Kuchenceto на 16.11.15 04:34.

10.11.15
01:02

Здравей,

Разгледай тази тренировка за ендоморфи, както и този хранителен режим

Мерси за отговора но аз съм също и екто как да направя тренеровъчната стратегия или това няма значение , че имам и екто?

16.11.15
18:07

Препоръчително за теб е да си в постоянен период на преформиране, т.е. програмата, която ти посочих е удачна. По желание можеш да правиш раменете отделно и да я разбиеш на пет дена седмично. Посочил съм ти статии, които са точно за ектоморфен ендоморф.

Мнението беше редактирано от Pleasure на 16.11.15 18:08.

17.11.15
18:51

Pleasure - защо трябва да тренира по 5 дневен сплит ?

Благодаря на плеасуре за отг и за търпението към мен

25.11.15
23:38

казано от Гризли на 17.11.15, 18:51:

Pleasure - защо трябва да тренира по 5 дневен сплит ?

Не съм казал, че трябва, а че е по желание. В общия случай рамото е доста изморено след тренировката за гърди и няма да може го натовари така, както би го натоварил, ако си има отделен ден за него.

Мнението беше редактирано от Pleasure на 25.11.15 23:38.

Чичо Митко, човешки моля да уважаваш българския език и да пишеш грамотно.
Това е въпрос на уважение и към другите потребители.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1