Препоръки

17.05.16
10:00

Здравейте
Казвам се Мартин на 24 от Пловдив. През изминалите 2 години ходих на фитнес, но голям резултат нямаше. Не съм взимал някакви протеини или хранителни добавки. Бихте ли ми препоръчали някакви леки протеинчета за човек, който сега ще започне фитнес след дълга пауза почивка. И да ми препоръчате някакви храни или хранителни режими които да спазвам. Искам да има поне някакъв малък видим ефект, че ходя на фитнес.
Благодаря ви предварително!

17.05.16
14:18

Сподели повече информация - ръст, тегло, цели, тренировачен план (ако имаш) така, че когато ти се помогне да е по най-удачния за теб начин. За протеин няма как да ти помогна, защото лично аз не ползвам.
Почни 1-2 месеца без него, създай си навиците да се храниш правилно с качествени продукти и после включи протеина на прах към режима си. Това бих те посъветвал аз, но ако си решил все пак да си закупиш не бързай и си купи нещо качествено, че е пълно с боклуци, а относно режима, както казах сподели малко повече за себе си и целите си.

17.05.16
16:05

Какво ще рече “леки протеинчета”. Протеина, тоест белтъчините се съдържат в храната. Приемаш ли достатъчно белтъчини от храната, то протеин на прах няма да ти трябва.
Щом 2 години си ходил на фитнес, а резултат не е имало, значи някъде си бъркал. Можеби нито си се хранил, нито си тренирал както трябва.
В сайта има достатъчно информация за това което търсиш. Ще ти дал няколко линка като насока, от там насетне трябва да четеш и да събираш още информация.

Как да си съставим режим за покачване на тегло.
Високо въглехидратна диета
Равномерно балансирана диета.
Кръгова за начинаещи.
Система 5х5

Има доста информация в сайта, просто трябва да се търси. Може да разгледаш и дневниците в сайта.

17.05.16
17:49

Зобиш протеин под формата на яйца, месо, млечни продукти.. За какво ти е протеин като добавка?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1