Едно ново начало!

Прескочи до:

За днес: Набирания с широк хват 4х5, 5, 5, 5 (+15 кг). Пуловър с ластик 3х15, 12, 12 (16-32 кг съпротивление на ластика). Бицепсово сгъване с щанга 3х8, 8, 8 (30 кг). П.п : Искам да споделя нещо със съфорумниците. В скоро време, може да се наложи да съм хоспитализиран. Не съм излизал от жилището си от година. Изляза ли на повече от няколко крачки от жилището си, започва подуване на корема и  ми се дохожда до тоалетна. А когато съм в къщи, почти ежедневно имам режещти болки в червата, които не се контролират от медиканенти, пробвал съм смазмомен, спазмангол и други, но няма спиране на болката. И каквото и да хапна, не зависимо какво, след 5 минути ме изкарва разстройство. Също така тези симптоми са съпроводени със сърцебиене, потене, задух и треперене. Толкова много ми липсват социалните контакти, доста приятели ме зае*аха през тази година на изолация. Също и се чувствам като дядо на 70 години, целия ден съм отпаднал, по-голямата част от деня лежа. В същото време като легна, краката ми, ръцете ми играят на ляво и надясно, вървят мравки по тялото ми и ме сърби, когато пък стана, крайниците ми толкова много натежават и правя няколко кръгчета на двора си, и пак лягам. Мисленето ми е доста хаотично и замъглено, забелязвам че кофеина и никотина, имат благоприятен ефект върху симтомите. Цигара до близкия магазин, ми спестява малко агония. Но аз не съм се предал и няма да се предам. Ще се боря със зъби и нокти докато мога, предаването е лесния начин. Спортът в момента ми е най-голямото удоволствие, което имам в момента. Това е за сега от мен, ето и снимка от днес. Хубав, успешен и прекрасен ден на всички! 🙂

За днес: Конвенционална тяга 3х5 (80 кг). Широка тяга 3х5 (80 кг). Сумо тяга 3х5 (80 кг). Български клек 4х10 за всеки крак. П. п : 67.5 кг. съм. Което е добре, за височината ми от 1.70 смятам че 73-74 кг. ще ми е перфектно. След като се зарадвах на цифрата, реших да направя някой измервания. А те са: 37 ръка, 30 предмишница, 109 гръдна, 80 на най-дебелото около корема, 54 бедро. П. п 2: Реших да си сваря отвара от мента и маточина и я консумирам вместо вода, не искам да казвам голяма дума, но днес симтомите са по-слаби и корема, и червата са по-добре. Това е за сега от мен, ето и две снимки от днес. Хубав и успешен ден на всички! 🙂

За днес: Преден клек (clean grip) 3х5 (42.5 кг.) Набирания широко 3х10, 8, 8. П. П : Направих малък рутийн преди предния клек и дискомфорта в китките, беше почти нулев. Ах тези крака! Толкова слаби... Днес по време на тренировката имаше стрес. Винаги при клек съм така, това е и причината да не правя и заден такъв. Сложа ли лоста на раменете си, получавам параноя и клаустрофобия. Ще попитате, как тогава правиш лег? Ами на лега се чувствам сигурен, защото там съм по силен. Днес от едва 61.5% от личното ми тегло, краката трепереха. Тягата е ок, даже ще вдигна обема. От три вида тягя (конвенционална, тясна и широка), от 3х5, ще вдигна за всяка 5х5. Вдигам обема, докато се сдобият с тежести. Та на клека, толкова слаби квадрицепси и прасци, че когато вдигна нещо тежко от земята, всичко е ок с хват, стойка, коремна стабилност, но краката треперят яко. Дори вчера, от 10 бг клека, квадрицепсите горяха, нямах проблем с баланса, корема беше стегнат, но квадрицепсите на 6-7-то повторение отказваха. Не знам от къде идва този дисбаланс. Френско с пауза 3х8 (30 кг). Преден клек 3х5 (42.5 кг.) WTF? Имам шити генетик в краката, когато отслабна, първото място където слабея са краката... Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂

Днес се получи много добра тренировка. Тяга 3х5 (80 кг.) Широка тяга 3х5 (80 кг.) Сумо тяга 3х5 (80 кг). Набиране по дебела тръба (защото нямам въже) 10х1 (през 20 сек.) Фермерска разходка 1х3 мин. (31 кг. х15.5 на ръка). П.п : смятам да наблегна яко на тягата и клека. Не знам дали това е причината, но когато започнах да ги правя по-често и цифрата на кантара порастна. Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂

За днес: Преден клек (clean grip) 5x5 (42.5 кг). Планк 60 сек. П. П : Днес отново лек рутийн преди предния клек, с цел мобилност. Добре се получи, увеличиха леко обема. От 3х5 на 5х5. Тежестта още няма да увеличавам. Искам да добия сигурност, тогава! Това е за сега от мен, хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Преден клек (clean grip) 3x5 (42.5 кг). Тяга 3х5 (80 кг). Обръщане от вис 3х5 (30 кг). Планк 90 сек. П. П : Отново лек рутийн преди предния клек, този път нула дискомфорт в китките и позицията ми се струваше доста естествена. Скоро време ще кача килограмите. Тягата както обикновено, а обръщането също доста естествено ми се струваше след предния клек. Боби ми беше казал, че обръщането в едно мое видео е приличало на обратно бицепсово сгъване. Да, така си беше! Но смятам че днес техниката ми беше прилична. П. П 2 : Виждам голямо развитие в гърба, въпреки че занимарих упражненията за горна част. Ето и снимка! Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂

За днес: Преден клек (clean grip) 3x3 (47, 52, 57 кг.) Обръщане от вис 3х5 (32.5, 37.5, 37.5 кг.) Фермерска разходка 90 сек. (40 кг. (2х20 кг.) ). Планк 90 сек.

За днес:Тяга 3х5 (80 кг.) Широка тяга 3х5 (80 кг.) Фермерска разходка 2 серии с 2х22.5 (общо 45 кг.) Хват (висене на лост без палци и държане на дискове само с пръсти). Това е за сега от мен, хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Преден клек (clean grip) 3x5, 3, 3 (47, 52, 57 кг). Заден клек 5х5 (47, 52, 57, 62, 67 кг). Планк 2 мин.  П. П : Задния клек добре. Преди 67 кг ме научиха за 3-ка. Сега 5-ца за 5 повторения. Не е кой знае какво, 5-ца с личното ми тегло. Но за моите нежни крака бива! 😂 Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂

За днес: Преден клек (clean grip) 3x5, 3, 3 (47, 52, 57 кг). Заден клек 5х5 (47, 52, 57, 62, 67 кг). Планк 2 мин.  П. П : Задния клек добре. Преди 67 кг ме научиха за 3-ка. Сега 5-ца за 5 повторения. Не е кой знае какво, 5-ца с личното ми тегло. Но за моите нежни крака бива! 😂 Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂

За днес: Супер серия: Преден клек (clean grip) - Обръщане от земя  3 - 5 (47 - 32.5 кг). Преден клек (clean grip) - Обръщане от земя 3 - 3 (52 - 37.5 кг). Преден клек (clean grip) - Обръщане от земя 3 - 3 (57 - 42.5 кг). След 2 минути: Преден клек (clean grip) 1х1 (62.5 кг). След 2 минути: Обръщане от земя 1х0 (47 кг). След 1 минута: Обръщане от земя 1х5 (42.5 кг). Планк 90 секунди. Втора тренировка за деня: Силово HIIT: Набирания с раменен подхват (стриктни, гърди до лост, dead hang) 1x15 (1 минута) - Лицеви опори на стойки 1х15 (1 минута) - Планк 1х90 секунди. Общо време 3:30. Плюс фастинг. Общо време без храна 21 часа и 30 минути от последното хранене. П. п : Тъй като стомахът ми е разбутан на нервна почва, реших да пробвам фастинг. Дойде ми добре. Изкарах целия ден на 5 чаши кафе и 3 литъра вода. Нямах целия ден газове, разтройство, слуз в изпражненията и подуване. И сякаш имах повече сила. Смятам да правя така: Сутрин, силова с тежест. След oбед силово HIIT. Към което ще е акцентирана горната част, а в силовата долната част. Спомням си че чичо Сашо (James Hinks), беше споменал в една тема, че е достатъчно една серия до пълен отказ, за да има растеж. Единия от факторите. И в случая това са набиранията и лицевите опори. Това е за сега от мен, спокойна вечер ма всички! 🙂

Мнението беше редактирано от Васил Стефанов на 25.07.19 19:13.

За днес: Тренировка 1 - Заден клек 5х5, 5, 3, 3 ,3 (55, 60, 67.5, 72.5, 80 кг). Набирания с раменен подхват 3х8. Планк 60 сек.
Тренировка 2 - HIIT Лицеви опори на стойки (бавни и стриктни) 23 бройки (2 мин). Планк 60 секунди. Общо 3 минути. Фастинг 19 часа.
П. П : Доволен съм от клека. Не е кой знае какво, 20% над личното тегло, но като за мен бива. Забелязах че при задния клек, освен предните бедра и задните, и глутеусите се активират яко. Както когато правя тяга, усещам активация в трапеца, задното рамо и латисимусите. При предния клек усещам главно актива в предните бедра. Лицевите опори от втората тренировка бяха стриктни, издържах 2 минути. Не исках да правя голяма бройка, съответно да се изстрелвам като пружина, а хем да натоваря мускулите качествено, усещах страхотна контракция, хем да стигна до отказ и хем да направя качествено кардио. Издържах без храна 19 часа. Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂

За днес: Преса над глава прав 5х5, 5, 3, 3, 1 (30, 35, 40, 42.5, 47.5 кг). Широка тяга 5х5 (80 кг). Набирания с раменен подхват 3х8. Планк 2 минути. П. П : Два дена фаст и съм свалил 2.5 кг. Сега съм (64.5 кг.) Днес съм доволен, не бях правил отдавна преса и докарах за 1-ца с 75% от теглото си. Заключващ всички серии. Поставих си за цел, всяка серия дисковете да докосват тавана, така разбирах че съм заключил. Тягата добре, този път хвах възможно най-широко и всичките серии, всичко беше ок. Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂

За днес: Заден клек 4х5, 5 , 5, 5 (60, 67.5, 72.5, 80 кг). Лег 3х5, 5, 3 (60, 60, 67.5 кг). Фейспул 3х12. Планк 90 сек. Лично тегло до момента 66 кг. Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂

За днес: Калистетик стайл тренировка: Набирания с раменен подхват 5х5, 4, 2, 1, 1 (+20, +20, +25.5, +30.5, +32.5 кг.) Лицеви опори за време (стриктни) 1х30 (1.30 сек.). План 2 минути. П. П : Много съм доволен днес! Набрах се с 50% от личното си тегло. Набиранията бяха стрикнтни, без клатене и чийтинг. И всяка една серия, гърдите ми докосваха лоста. Лицевите, супер стриктни. Бавни и прецизни. Това е за сега от мен, хубав, спорен и успешен ден на всички! 🙂

За днес: Лег 4х5, 3, 1, 1 (60, 67.5, 72.5, 77.5 кг). Набирания с раменен подхват 3х10, 8, 8. Трапец и врат. П. П : Много съм доволен и днес! Лег с 19% над личното тегло. Набирания днес реших да са high volium. Вчера направих втора тренировка, пробях на спринт 1.250 по стръмен баир за 2 минути. Сърцето ми щеше да изкочи! 😂 Ето какви са ми постиженията за сега: Лег 19% над личното тегло. Преса 75% от личното тегло. Набирания (стриктни и гърди до лост) 50% от личното тегло. Спринт по стръмен баир 1.250 за 2 минути. Не знам добре ли е, но съм срещал като информация в интернет, че 15-20% над личното тегло за лежанка е доста добре. Между 65-75% за преса е доста добре и 50% за набирания също. За спринта не съм търсил информация. Иначе съм свалил 1 кг. Предполагам е от спринта вчера. А именно вчера, доста добре си похапнах. Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂

30.07.19
11:55

казано от Васил Стефанов на 30.07.19, 09:53:

Лег 19% над личното тегло. Преса 75% от личното тегло. Набирания (стриктни и гърди до лост) 50% от личното тегло... Не знам добре ли е, но съм срещал като информация в интернет, че 15-20% над личното тегло за лежанка е доста добре. Между 65-75% за преса е доста добре и 50% за набирания също.

https://strengthlevel.com/
Тук може да сравниш нивото. Според мен, и според таблиците, все още си начинаещ, дори за теглото си. На твоят ръст имаш потенциал да качиш поне още 15 кг. (без да си дебел) и да стигнеш едно прилично силово ниво.

Благодаря ти Петко! Доста трудно качвам, ще се наложи, да похапванм повече. Въпреки че и сега го правя. Хапвам по 2-3 черни шоколада на ден. 😂 Иначе другото е мляко, яйца, месо и риба!

За днес: Преса над глава 4х5, 5, 1, 1 (35, 40, 47.5, 52.5 (80% от личното тегло (стриктна) ). Обръщане от земя 4х5, 5, 3, 0 (32.5, 37.5, 42.5, 47.5 кг). Хват (държане с пръсти два диска х10 кг на ръка в С С с висене на лост на пръсти). Това е за сега от мен, хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Гребане от земя 4х5 (60, 67.5, 72.5, 77.5 кг). Обръщане от земя 4х5 (32.5, 32.5, 37.5, 37.5 кг). Планк 2 минути.
Втора тренировка за деня: HIIT - (30 сек. бой със сянка - 15 лицеви опори - 30 сек. бой със сянка - 10 набирания - 30 сек. бой със сянка - 10 напади за всеки крак - 30 сек. бой със сянка - 45 мечешка разходка - 30 сек. бой със сянка, планк на един крак 45 сек.). Всичко без почивка (общо време 7 минути.)
Храна: 250 гр кашкавал, 30 гр. краве масло, 100 гр сурово кашу, 2 черни шоколада 80% какао
Допълнително движение - 3 часа и 15 минути домакинска работа.
Това е за сега от мен, хубава и усмихната вечер на всички! 🙂

За днес: Тренировка 1 - пуш преса 5х5 (42.5 кг). Напади с щанга 3х5 (30, 35, 40 кг).
Тренировка 2 - (Набирания (10) - бой със сянка - лицеви опори на пръсти (10) - бой със сянка - напад с ляв как и круше с дясната ръка  (10) - бокс със сянка - планк на един крак - набирания (10) - бой със сянка - лицеви опори на пръсти (10) - бой със сянка - напад с десен крак и ляво круше (10) - бой със сянка - планк на един крак - бой със сянка (общо време 8 минути).
Храна:150 гр кашкавал, 30 гр краве масло, 150 гр пълнозърнест хляб, 2 консерви риба тон в собствен сос, 3 черни шоколада ( 😄 😄 😄).
Това е за сега от мен, хубава и усмихната вечер на всички! 🙂

За днес: Снач тяга 3х5, 5, 3 (80 + ластик (6-14 кг съпротивление) ). Набирания 3х8 (успореден, подхват и надхват, всяка серия с различен хват и на ширината на раменете). Тренировка 2 - Планк 90 сек. Бой със сянка 30 сек. Лицеви опори на пръсти 5, бой със сянка 30 сек. Напади ляв крак круше с десен 10, бой със сянка 30 сек. Напади с десен крак круше с ляв, бой със сянка 30 сек. Лицеви опори на пръсти, бой със сянка 30 сек. Мечешка разходка 50 сек. Бой със сянка 30 сек. Общо време 10 минути (всичко без почивк). Това е за сега от мен, хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Пуш преса 4х5 (37.5, 40, 42.5, 47.5 кг). Експлозивно мъртво гребане 4х5 (60, 67.5, 72.5, 77.5 кг.) Обръщане от земя 4х5 (30, 32.5, 35, 37.5 кг.) Планк 2 мин. Хват (държа два диска, само с пръсти) 2х30 сек. с 2х10 на ръка. 2 серийки се удрях по корема и две серии, круше с ластик на ръката. Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂

За днес: Снач тяга с ластик 3х3 (80 кг. щангата и 6-14 кг. съпротивлениото на ластика). Експлозивен лег (Бавно спускане и експлозивно изтласкване) 3х8 (55 кг.) Изхвърляне 3х5, 5, 3 (20, 25, 30 кг.) Планк 3 мин. П. П : Две от движенията днес, ги правих за пръв път. Лега добре се получи. Но 55 кг. (85% от личното ми тегло). ми бяха леки, но тъй като го правя за пръв път реших да не напъвам много. Изхвърлянето също беше добре. След широката тяга и експлозивният лег, тялото се бе подготвило добре. Но и него го прав зв пръв път, 30 кг. ми бяха добре (45% от личното тегло). Тягата добре. В горна точка (80 + 14 = 94 (почти 50% над личното тегло). Забелязвам също, че при такъв вид тяга, ядрото яко се активира. За това вече издържам 3 мин.  планк. Това е за сега от мен, хубав и спорен ден на всички! 🙂 П. П 2 : (66 кг. съм). Ето и две снимка от днес.

Мнението беше редактирано от Васил Стефанов на 05.08.19 14:02.

За днес: Тяга 3х1 (80 кг. (1-ва серия 6-14 кг. добавен ластик) (2-ра и 3-та серия (12-28 кг ластик съпрпотивление) ). Изхвърляне от земя 2х1 (27.5 - 32.5 кг) 1х0 (37.5 кг.) 1х1 (35 кг). Набирания 3х8. Планк, трицепс с ластик, врат, хват. П. П : Тягата добре. Лесни 1-ци на 108 кг. в горна точка. Изхвърлянето малко над 50% от личното тегло. Лично тегло за сега 65 кг. Свалим съм 1 кг. След трите шоколада вчера! 😂😂😂 Това е за сега от мен, хубава вечер на всички! 🙂

За днес: Лег 4х1 (60, 67.5,  72.5, 77.5 кг.) Полу лег с ластик 3х10. Трицепс и корем. П. П : Доволен съм от лега, 20% над личното тегло. Хвата е раменен, по-сигурен се чувствам с него. Това е за сега от мен, хубав и успешен ден на всички! 🙂

За днес: Тяга 4х1 (80 кг (+6-14 кг ластик) (+12-28 кг ластик) (+12-28 кг ластик) (+16-32 кг ластик) ). Набирания 3х8. Планк 2 до отказ. П. п : Много съм доволен днес. Тяга в горна точка 112 кг. Което ще рече почти 75% на личното ми тегло. Хвата беше стабилен за всяко едно повторение, но после на набиранията усетих слабост в хвата. Но пак издържах. Това е за сега от мен, хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Преса над глава 6х1, 1, 1, 1, 1, 0 (35, 40, 42.5, 47.5, 50, 52.5 кг.) Бодибилдинг - Средно рамо, гръб, трицепс, корем. П. П : 64 кг съм в момента, мъчих да мина над 80% от личното тегло, но не успях. Иначе всички серии бяха стрикнтни, със стегнат задник, бедра и корем. Това е за сега от мен, хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Преден клек (clean grip) 6x1 (40, 42.5, 47.5, 52.5, 55, 57.5 кг). Малко бодибилдинг.

За днес: Преден клек (дълбок (до долу) и clean grip) 5x5 (40, 40, 42.5, 42.5, 42.5 кг.) Набирания 5х5 (СТ, СТ, +12.5, +12.5, СТ). Бягане на място 10 мин.

11.08.19
14:24

Чак сега се загледах, та и погледнах даже предната страница. Ами ти, човек над месец нямаш почивен ден, бре 😎 Вярно, че не ти е голям обема, но се сещам, че един път май каза, че си се изморявал при по-дълги тренировки. Да, може сигурно да се тренира и всеки ден при определени условия, съответно и едни и същи движения, но щом се чувстваш ок и те кефи, супер 💪

Чичо Дидо, тъй като нямам сили за обемна тренировка, правя 1-2 базови движения на ден. Пробвал съм 5х5 преди, но още след клека и съм свършен, и за лег ще е зор, а за гребане да не става дума. Тренирам до когато не усетя изтощение и симтоми. Когато усетя задух, тревожност и замайване, спирам. От друга гледна точка, ако не тренирам за деня се чувствам зле през целия ден. Сега спрях шоколада и почнах яко мляко, яйца, мазна риба, месо и зеленчуци. Не пия, кафето не го зачитам за порок, но пуша пък.... :(

За днес: Преден клек (дълбок (до долу) clean grip) 5х5 (40, 40, 42.5, 47.5, 47.5 кг). Кофички 5х5 (СТ, СТ, +12.5, +12.5, +12.5 кг). И след тренировка, 35 минути джогинк навън.
П. П : Имаше един пич в youtube, който казваше че ако нямаме много време да тренираме, може да сведем програмата ни до 4 движения, а те са: Преден клек (clean grip), Тяга, Кофи с тежест и Набирания с тежест. Аз имам време, но силите са ми твърде малко. Повече от 1 до 2 базови на тренировка, голям зор. Пък ако пробвам трето, мога да получа неприятно състояние или поради липса на концентрация, да се контузя. Тяга няма да правя за сега, поради причината че нямам достатъчно тежести. С 80 кг ще направя 10 пъти поне. Докато предния клек си е премеждие за мен. Мисля да правя всеки ден клек, дълбок с clean grip в стил 5х5. Днес качих на 47.5 кг и направих 5, утре ще пробвам +2.5 кг и така ще прогресирам. Иначе 1 ден след клека ще правя кофи с тежест, а втория набирания с тежест и така ги редувам. Иначе мисля да си бягам всеки ден, днес тези 35 минути бяха доста приятно по хладината. Не съм засичал километри крачки и тн. Просто бягах 35 минути, събирах си мислите и се разтоварвах след клека. Храната за сега е 35 гр краве масло, 125 гр овчо сирене и 2 кофички овчо мляко. Спомням си че в една тема чичо Сашо (James Hink), беше споменал че трябва да се консумират такъв тип храни, същото го беше казал и този пич, който беше изброил тези 4 упражнения. Малко си дигнах калориите и има резултат, бях смъкнал до 64, но сега съм 65.5 кг след два дена. За сега ще тренирам така, пък ще видим.... Това е за сега от мен, хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Преден клек (дълбок (до долу) clean grip ) 5х5, 5, 5, 5, 1 (40, 40, 47.5, 47.5, 50 кг. ) Набирания 5х5 (СТ, СТ, СТ, +12.5, +12.5 кг). Джогинк 15 мин. П. П : Предния клек ме изтощи тотално. По план, трябваше да 3х5 (42.5, 47.5, 47.5 кг.). Но реших че съм готов за повече, но уви. 2-те загряващи бяха добре, вторите 2-работни също, но изцедиха тотално краката ми. И в следствие тежка 1-ца на 50 кг. За сега ще мъча 3х5 с 47.5 кг. Даже джогинг ми се струваше тежък. След клека, краката бяха циментирани. За това само 15 минути. Нямах сили за повече. Ще мъча и набирания за 3х5 с +12.5, вече направих 2х5, така че следващия път качвам. Утре ще кача на кофичките, от 12.5 на 15 кг. Предния път направих 3х5 с 12.5, сега качвам. П. П 2 : Храна за сега:175 гр кашкавал, 400 гр кисело мляко 2% масленост, 300 гр пилешко с кожа и 80 гр черен шоколад 80% какао. Това е за сега от мен, хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Всичко по план. Преден клек (дълбок (до долу) (clean grip) ) 2х5 (40 кг) и 3х5 (47.5 кг). Кофи 2х5 (СТ) и 3х5 (+15).
П.П : Всичко по план, успях да направя 3 работни серии по 5 повторения с 47.5 кг. Утре вдигам на 50. Кофите също, предния път 3 работни по 5 с 12.5 кг, а днес 3 работни с 15 кг. Следващия път, дигам и на тях.
П.П 2 :Храна за сега: 320 гр пилешко с кожа, 25 гр краве масло и 80 гр. черен шоколад 80% какао.
Това е за сега от мен, хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Преден клек (дълбок (до долу) clean grip) 2x5 (40 кг) и 3х3 (50 кг) . Набирания с широк хват пред гърди 2х5 (СТ) и 3х5 (+12.5, +12.5, +15 кг). Шоудар шокър 3 пъти. Тренировка 2: 20 мин. бягане за загрявка. След 1 мин. 4 рунда бой по раница пълна с пясък: 1 мин. собствено тегло, 1мин. +1.25 кг за всяка ръка, 1 мин. +2.5 за всяка ръка. Общо 3 мин. това е един рунд. И така 4-ри пъти, през 6 сек. Удряне с ластик с цел увеличаване на ударната сила 3х15 за всяка ръка 9-12 кг съпротивление). Експлозивно тласкане на щанга от гърди прав 3х15 (10 кг.) с цел отново засилване на удара. П. П : За около седмица +8 кг прогрес на предния клек. За сега ще се боря за 3х5 на 50 кг. Избрах широките набирания, защото са по-трудни, а целта ми е сила. Както виждате направих боксова тренировка. Допадна ми. Това е за сега от мен хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Снач тяга 5х5, 4, 4, 3, 3 (80 кг). Кофички 2х5 (СТ) И 3х5 (+15, +15, +17.5 кг). Шоудър шокър. 20 минути бягане. Храна за сега - 300 гр пилешко с кожа, 100 гр заквасена сметана, 400 гр кисело мляко 4.5% масленост, 90 гр черен шоколад 85% какао. П. П : Днес се видя спада в тягата, не я бях правил от няколко седмици и слабото звено във веригата бе хвата. Когато направя 5х5 с 80 кг, ще добавя ластици, не е като добавена тежест, но пак е нещо. Това е за сега от мен, хубава и спокойна вечер на всички! 🙂

За днес: Преден клек (дълбок (до долу) (clean grip) 3х3 (40, 42.5, 47.5 кг) и 2х1 (52.5, 57.5 кг). Набирания с широк хват пред гърди 2х5 (СТ) и 2х5 (+12.5, +15 кг) и 1х4 (+17.5 кг). Шоудър шокър. Планк. Храна за сега: 50 гр кашкавал, 6 цели яйца, 25 гр краве масло, 100 гр заквасена сметана 20% масленост и една кофичка кисело мляко 4.5% масленост. П. П : Развалиха системата 5х5 на клека. Но просто доста трудно прогресирам и за това реших, да вкарам по-голяма тежест в по-малко повторения. Не знам 1-ца с 90% от личното тегло, при преден клек, добре ли е? Иначе вече на 100% усвоих clean хвата. Вече няколко тренировки под ред се сниман и лактите са в една права с рамената. Набиранията ок, днес прогресирах с 2.5 кг от предния път. Това е за сега от мен, хубав и усмихнат ден на всички! 🙂

За днес: Снач тяга 4х1, 1, 0, 1 (80 кг, 80 кг(+6-14 кг ластик), 80 кг(+12-28 кг ластик), 80 кг(+6-14 кг ластик) ). Кофички 4х5 (+15, +17.5 ,+20, +22.5 кг). Храна за сега:150 гр заквасена сметана 20% масленост, 150 гр кашкавал, 40 гр краве масло. П. П : Днес прогресирах на кофичките 35% над личноти тегло за петица. Снач тягата трудна. На 3-та серия дори не можах да дръпна, ластика яко дърпаше. Иначе за сега 1-ца със 94 кг в горна точка.което ще рече 45% над личното тегло. По-късно днес, може да побягам. Това е за сега от мен, хубав и успешен ден на всички! 🙂

За днес: Преден клек (дълбок (до долу) (clean grip) ) 6х1 (42.5, 42.5, 47.5, 52.5, 57.5, 57.5 кг) Набирания с широк хват пред гърди 4х5, 5, 4, 3 (+15, +17.5, +20, +20 кг.) Хват и планк.

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1