Димо сваля 14 с бой, първа смяна, стригане и глад.

Прескочи до:

09.04.20
16:31

казано от Димо на 09.04.20, 16:14:

Не знам дали да се оплача или да се похваля, затова просто ще го кажа. Откакто въведоха карантината, такава депресия и нежелание за нищо...

Явно не съм само аз на този хал, а и сме се сетили да се размърдаме по едно и също време :D.

09.04.20
16:55

казано от Splash на 09.04.20, 16:31:

казано от Димо на 09.04.20, 16:14:

Не знам дали да се оплача или да се похваля, затова просто ще го кажа. Откакто въведоха карантината, такава депресия и нежелание за нищо...

Явно не съм само аз на този хал, а и сме се сетили да се размърдаме по едно и също време :D.

И после ще ми обяснява някой, че негативното мислене и ритането по собстения задник не били продуктивни...

09.04.20
17:03

казано от Boby_ на 09.04.20, 16:55:

И после ще ми обяснява някой, че негативното мислене и ритането по собстения задник не били продуктивни...

Не знам дали все още има хора, които се връзват на целия този ню ейдж булшит с позитивното мислене :)

24.04.20
09:00

Местя го тук да се замеряме с граматика и семантика :D

казано от nervak на 24.04.20, 08:43:

казано от Димо на 24.04.20, 08:26:

А може ти да не знаеш че “бляд” е пренебрежително нарицателно за руснак в българския и “един бляд” може да се ползва като нарицателно за руснак в мъжки род, както “един маляка”, “една майна” и т.н. и може да е в мъжки род.

Точно...знам за тая простотия,което потвърждава казаното от мен рода и значението...щот не се казва “един майна” нали?

Може и да си прав, но все пак “майна” е българска дума. Не знам как е граматическото правило за запазване или приемане на българския род при употреба на чуждици. Според мен е допустимо да се променя рода на някоя дума, когато се използва като нарицателно ако се пропуска определение за да се уточни рода на наричания с него. Например за мъж бих казал “тоя бляд” или “Митака е бляд мръсна”. Ако кажа само “тая бляд” не се разбира дали за мъж или жена говоря. За жена как би било на български: “тая блядка”?

Деян

24.04.20
10:19

Димас, кажи колко свали с бой и стригане, че тия лафове така или иначе си вървят 😀

24.04.20
11:13

казано от Димо на 24.04.20, 09:00:

А може ти да не знаеш че “бляд” е пренебрежително нарицателно за руснак в българския и “един бляд” може да се ползва като нарицателно за руснак в мъжки род, както “един маляка”, “една майна” и т.н. и може да е в мъжки род.

Точно...знам за тая простотия,което потвърждава казаното от мен рода и значението...щот не се казва “един майна” нали?

Може и да си прав, но все пак “майна” е българска дума. Не знам как е граматическото правило за запазване или приемане на българския род при употреба на чуждици. Според мен е допустимо да се променя рода на някоя дума, когато се използва като нарицателно ако се пропуска определение за да се уточни рода на наричания с него. Например за мъж бих казал “тоя бляд” или “Митака е бляд мръсна”. Ако кажа само “тая бляд” не се разбира дали за мъж или жена говоря. За жена как би било на български: “тая блядка”?

Можеш просто да кажеш сука за жена...но чавдарчето трябва винаги да е вежливо 😀

24.04.20
11:38

Майна е мъжки род. Нищо, че завършва на А. Един майна.

Женският вариант е п*тка майна 😜😜

Вежливо: вагина майна

24.04.20
12:22

Говоренето в женски род сваля хомосексуалното напрежение в класическата сексуална закана. Типичен пример е  - Да те е*ба в газата.

24.04.20
13:31

казано от Aleks Sandra на 24.04.20, 11:13:

казано от Димо на 24.04.20, 09:00:

Можеш просто да кажеш сука за жена...но чавдарчето трябва винаги да е вежливо 😀

Щом е вежливо..е длъжно да каже, сучка.

24.04.20
15:43

казано от Деян на 24.04.20, 10:19:

Димас, кажи колко свали с бой и стригане, че тия лафове така или иначе си вървят 😀

с бой и глад свалих 7 кила, но откакто сме в пандемия, няма много работа и си седя вкъщи, фитнеса не работи, допамина почти на нулата и си върнах 2-3 кила,а може и 4нда бяха, ама отскоро пак почнах да се съобразявам колко и какво ям и да потренирвам всеки ден и като че ли задържах положението. Надявам се и надолу да тръгнат килограмите пак.

27.06.20
14:01

Мисля че Мусашито нямаше точно това предвид като ми каза да пробвам Палео 😂

Прескочи до:

Гарантирано по-добри резултати след едва 30 дни!

Виж услугите ни
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1