Почивен днес, малко разтегнах и 10-тина километра с колелото. На пет часа сън, толкова.
It’s fine.
Мнението беше редактирано от Splash на 15.06.26 13:13.
Тренировка А
- зерчер 4х4 с 75кг
в сс през 1 минута
- раменна 4х4 с 55кг
- високо изтегляне oт земя 4х4 с 50кг
през 2 минути
- въртене на диск 1х10 на страна с 15кг
- борческо с дъмбели 1х10 на страна с 2 по 15кг
в сс
- бедрено разгъване от 1х70кг дo 10х20кг през 5кг без почивка
- един трисет външна ротация - пъла чаша - ластик пред гърди
Тренировка Б
- тяга 4х4 с 120кг
през 1 минути
- лег 4х4 със 85кг
- набиране 4х4 с 10кг
в сс през 2 минути
- пендлей 1х10 със 60кг
- кофички 1х10 със СТ
Тягата лека и на скорост, ще видя дали да вдигна следващата тренировка. На лег-а върнах малко назад, гз на пейка и с пауза. Нямах време за всичкия пълнеж и приключих на кофичките. Килограмите и талията вървят надолу, бавно но стават нещата без глад и драми. От 108 на 94, не малко, но има още доста до обичайните 84-5.
Мнението беше редактирано от Splash на 17.06.26 13:14.
Колело днес и малко плуване, водата си е студена за повече, пък и идеята е активна почивка, не да се смачквам. Иначе готино като цяло, а и този маршрут преди го взимах на умиране със 140-50 пулс, сега айляк и стабилно 120, краката свежи.
Тренировка А
- зерчер 4х4 с 80кг
в сс през 2 минути
- високо изтегляне oт земя 4х4 с 50кг + 1 обръщане с 50кг + раменна 4х4 с 50кг
през 2 минути
- въртене на диск 1х10 на страна с 15кг
- борческо с дъмбели 1х10 на страна с 2 по 15кг
в сс
- бедрено разгъване от 1х70кг дo 10х20кг през 5кг без почивка
Б@си клека, не очаквах, стабилен макар и тежък (като за мене си де). След това, нямаше стойка и след високото изтегляне, обръщане и раменна веднага - голям кеф, може и така да си го правя този интервал. Ще гледам да се наспя и да ям повече, че утре си мисля да си направя тягата сутринта, въпреки плановете за гмуркане за раци с копие през деня... Пиша си тук, ако не съм на 100% да пропусна, да видим :)
Тренировка Б
- тяга 4х4 с 125кг
през 1 минути
- лег с дъмбели 4х6 с 2х25кг
- горен скрипец 4х4 с 95кг
в сс през 2 минути
- пендлей 1х10 със 60кг
- кофички 1х10 със СТ
след минута
- тяга с relatively прави крака 2x10x60кг
На тягата, взеха да ми се отварят ръцете, иначе добре. Пълен фитнес, та импровизирах с отаналите упражнения. Лега с дъмбели, много добре, хубав стреч и пауза горе и долу. Можех и с по-тежко, но нямаше как безопасно да ги взимам и оставям, клинчета навсякъде. Хубава тренировка и то след доста тежък уикенд, от към активна почивка :)
Паури обаче, йок д@йба :)
Днес с колелото само, рано сутринта колкото да раздвижа, че някакви ядове са се натрупали и да ги отметна. Това поне беше идеята, ама не знам защо съм такъв тъпанар и все гоня да се подобрявам, заорах из едни зелки... На 40, паданията не са като на 12, главата поне, си е все още толкова здрава.
Мнението беше редактирано от Splash на 23.06.26 13:13.
Тренировка А
- зерчер до 90кг
в сс през 2 минути
- високо изтегляне oт земя 4х3 с 60кг + 1 обръщане с 50кг + раменна 4х4 с 60кг
през 2 минути
- въртене на диск 2х1х10 на страна с 15кг
- борческо с дъмбели 2х1х10 на страна с 2 по 15кг
в сс
- бедрено разгъване от 2х1х70кг дo 10х20кг през 5кг без почивка
- пълна чаша, странично повдигане, ластик пред гърди х10
Нещо не ми хареса как се държи коляното и клека в 4х4 го прескочих. Може карането или падането, нещо да е прецакало. На двусета обаче, се разцепих. Малко вдигнах и обема на пълнежа.
Мнението беше редактирано от Splash на 24.06.26 13:11.
Мислех да тренирам, ама не тренирах. Поне до офиса минах напряко :) Ще видя, още някакво движение да вкарам и утре в залата, без оправдания.